Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    I falila sam i ja siskizg sory 

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    bajo

    I falila sam i ja siskizg sory


    😂😂😂😂

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    ODBROJAVANJE 6/2020
    KDS - 10.6.2020 -♥️➕
    Pixie14 - 10.6.2020 - ???♥️
    Fancy - 30.6.2020 - 1 dana ♥️ ➕
    ODBROJAVANJE 7/2020
    Jelenajelena - 2.7.2020 - 3 dana♥️
    Anitram - 3.7.2020 - 4 dana♥️
    Mallla - 3.7.2020. - 4 dana♥️
    Mmarie - 6.7.2020. -7 dana♥️
    Siskizg - 8.7.2020 - 9 dana♥️
    Sara🌻(Mrljica) - 9.7.2020. -10 dana♥️
    Bajo - 9.7.2020 - 10 dana♥️
    Miakamo - 9.7.2020 - 10 dana♥️
    Ivkica -9.7.2020 - 10 dana♥️
    Silver - 10.7.2020 - 11 dana♥️
    TiKi92 - 11.7.2020 - 12 dana♥️
    chiAn6 - 13.7.2020 - 14 dana♥️
    Maki994 - 14.7.2020 - 15 dana♥️
    Simba -28.7.2020 - 29 dana♥️
    BruNa - ??? ♥️
    Lucki - ??? ♥️
    Sanjich - .???♥️

  • Avatar Nadi_

    Nadi_

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Pozdrav, citam vas redovno. Sada se javljam prvi put. M i ja radimo na bebi od 04/20. Ovo je treci ciklus ukupno i prvi otkad pratim ovulaciju LH trakicama i uopce. Inace imam neredovne cikluse koji variraju od 30 do 40 dana. U prosjeku jednom godisnje mi izostane cijeli ciklus, a par puta se desilo da izostanu i dva. Povodom toga sam posjetila dva razlicita ginekologa u razmaku od par godina i provjerila polne hornone i hormone stitne, nalaz je bio ok. Jednostavno, tako mi je od prvog ciklusa. Nisam nikad koristila nikakvu terapiju. Osim toga drugih tegoba sto se tice ciklusa nemam, nisu narocito bolni, nisu ni bezbolni. Siguran znak da M dolazi mi je bol u grudima koja u zadnje vrijeme nastupa odmah poslije O (pretpostavljam) jer traje oko 16 dana.

    Zadnja dva ciklusa su mi bila uredna i po tim osjetljivim cikama zakljucila sam da je O bila 16. DC. Ovaj mjesec sam pratila trakicama pocevsi od 13 DC, medjutim nisam nista uhvatila, testna je bila blago svijetla. Onda sam krenula intenzivno s vrkutom i 26. DC sam slucajno pisnula trakicu i dobila sam T koja je bila skoro jednaka C, bila je samo malo malo svjetlija. Nazalost nisam imala drugu da pisnem opet do kraja dana. Sutra sam ponovila i bila je prilicno tamna ali svjetlija nego prethodna, a iduci dan jos svjetlija. Vjerujem da je ovulacija bila 28. DC jer sam osjetila jajnik i tupu bol nisko u stomaku. Pokrili smo tih par dana svakako. Osim toga od danas 2DPO (po mojoj racunici) sam pocela osjecati i napetost u grudima, tako da je to to. 

    E sad, ono sto me zanima, ako je doslo do oplodnje je li moguce da me grudi ipak bole odmah, ovako rano?
    Kakva iskustva zene koje su imale ranije trudnocu sa tim bolnim grudima?

    Sorry na dugom postu, cisto da objasnim situaciju.

    [lilypie.com]
    👰 28 g.
    🤵 33g.
    🤵👰 2 g.
    12.8. ➕❤

  • Avatar Nadi_

    Nadi_

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    I neko da mi kaze kako dobijete ove fency grafove u potpisu?

    [lilypie.com]
    👰 28 g.
    🤵 33g.
    🤵👰 2 g.
    12.8. ➕❤

  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    Što se tiče dodataka prehrani ja pijem samo Prenatal vitamine od Nature Made-a, jedem zadnja 3 ciklusa srž ananasa (jednostavno obožavam više nego što mislim da nešto pomaže), i uzimam ekstrakt Vitex-a (ja ne znam kako se to na hrv kaže ali ta biljka je Chaste tree, ili Chasteberry), popularno se zove vitex, sve te biljke navodno pomažu ali Vitex je jedina biljka znanstveno dokazana da djeluje na hormone u smislu ravnoteže da smanjuje lučenje prolaktina da bi povisila lučenje progesterona. Vitex se treba uzimati 3mj najmanje da bi se primjetio učinak, žene su zadovoljne jer pomaže onima koje imaju ludi PMS, smanjuje stres, iritabilnost, glavobolje, jako bolne grudi i sl. A primjetile su i bolje BBT.  Ja sam tek krenula ovaj ciklus sa Vitex-om.

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    Fancy, bila je jedna cura na Made for Mums forumu koja je isto tako kao ti, svaki mjesec trduna, ali imala je problema sa održavanjem, ne moraš se puno brinuti oko toga jer jasno je da nije svaka jajna stanica sposobna rezultirati zdravom trudnoćom, zapravo mali broj u biti jeste. Ti si “superplodna”, tako se to i stručno zove, sjećam se da je ona rekla što su njoj doktori rekli. Mogućnost trudnoće je ispod 20% kod normalnih žena, kod tebe je iznad 70% i zove se superplodnost. Kada bude jajna stanica koja je potpuno zdrava (to je možda sada) nećeš imati probleme nastaviti trudnoću. Inače nevaljale jajne stanice kod normalnih žena ne rezultiraju trudnoćom, ali kod tebe ide sve hahaha!! Tako da, bez brige, sve je to ok i ja vjerujem da je ovaj put ta prava!!! Javljaj nam se, kako se osjećaš, simptome, sve!! 

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    bajo, ti ljudi su stari duhom i tijelom, pokazala bi im ja što je mladost hahahaha! Jednim 19% tjelesne masnoće krošeom! 

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    Nadi_


    E sad, ono sto me zanima, ako je doslo do oplodnje je li moguce da me grudi ipak bole odmah, ovako rano?
    Kakva iskustva zene koje su imale ranije trudnocu sa tim bolnim grudima?

    Sorry na dugom postu, cisto da objasnim situaciju.


    Hej dobrodošla!! Nadam se da ne moraš dugo ostati sa nama, da će ti se posrećiti vrlo brzo! 
    Ako te cicke bole od dana O onda se ne radi o simptomu trudnoće nego porastu progesterona (što si i sama skužila za svoje cikluse od prije). Bolne cicke kao simptom trudnoće mogu se javiti tek nakon implantacije (6-12 dpo), što opet ne možeš biti sigurna da je od trudnoće ako imaš bolne cicke inače tijekom lutealne faze. Voli nas naše tijelo zezati, što je je! 
    Sretno ovaj ciklus!!!! 

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    silver

    Fancy, bila je jedna cura na Made for Mums forumu koja je isto tako kao ti, svaki mjesec trduna, ali imala je problema sa održavanjem, ne moraš se puno brinuti oko toga jer jasno je da nije svaka jajna stanica sposobna rezultirati zdravom trudnoćom, zapravo mali broj u biti jeste. Ti si “superplodna”, tako se to i stručno zove, sjećam se da je ona rekla što su njoj doktori rekli. Mogućnost trudnoće je ispod 20% kod normalnih žena, kod tebe je iznad 70% i zove se superplodnost. Kada bude jajna stanica koja je potpuno zdrava (to je možda sada) nećeš imati probleme nastaviti trudnoću. Inače nevaljale jajne stanice kod normalnih žena ne rezultiraju trudnoćom, ali kod tebe ide sve hahaha!! Tako da, bez brige, sve je to ok i ja vjerujem da je ovaj put ta prava!!! Javljaj nam se, kako se osjećaš, simptome, sve!!


    A jel onda normalno da toliko jajnih stanica ne valja 🧐🤔
    Evo konacno sam otkrila svoj zivotni talenat koji cijeli zivot trazim - ostati trudna UVIJEK 😂 wohhooo

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.