LH trakice i testovi za ovulaciju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jelica 👩

    Jelica 👩

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Da li koja treba trakice za ovulaciju,nama vise ne trebaju 💙
    Platila sam 3kn kom, al dogovorit cemo se za neku sitnu svotu. Test za trudnocu first sign gratis.
    Moze na mail k.jelena18@gmail.com
    Lp

    Radimo na trudnoci od 6.mj/2020,prva trudnoca
    Mjesecnice: (zadnja pilula 20.5.)
    23.5.-25.5. 44 DC
    6.7.-12.7. 41 DC
    16.8.-20.8. _____
    11.9. iscjedak cudne boje-moguca implantacija jajasca?
    Od 13.9. simptomi koji su trajali po dan dva i onda je nastupio slijedeci (od pristica po licu i vratu,bol u prsima,dolje probadanje kao pred mengu,podrigivanje,intenzivni mirisi, posebne zelje za hranom,umor,…)😴
    8.10.lagana svjetla crtica -pozitivan test? 🤔 😊
    Kasni mi između 9-12 dana

  • matak

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozzz! Pokusavam stavit sliku ali nece nikako,uglavnom danas nq testu za ovulaciju ova druga mi je crtica skoro ko kontrolna dali to znaci da nastupa ovulacija?

  • JasMina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage buduće mame, nadam se da cu ovdje dobiti odgovor. Imam vec dvoje djece ali pokusavam trece vec godinu i pol.
    Nakon sta mi je ustabovljeno da nemam redovite ovulacije ovaj mjesec sam krenula sa laganom stimulacijom.
    Klomifen 2×dnevno, 5.dan uzv 2folikula 15 i 18mm
    Nakon toga inj Menogan( mislim da je to u Hrv Menopur)
    Cetvrtak stoperica
    Ja sam u srijedu pocela sa lh trakicama koje su bile pozitivne, svaki dan od srijede do danas dvije tamne crtice. Jel moguce da imam toliko dana ovulaciju ili mi je to zbog klomifena i injekcija? 
    Danas pocinjem sa vaginaletama progesterona.
    Da, ovulacija mi je dosla 10.DC
    Cijelu godinu sam pratila od 15.dana ili 14.nikako nisam ulovila jer su mi ciklusi katastrofa u zadnje 2godine.
    Ocito dolazi ranije .
    Hvala drage ❤

  • Meli_111

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobra večer,

    Htjela bih vas pitati za mišljenje i savjet vezano uz različite brendove LH trakica. Koji su brendovi, po vašem mišljenju, pouzdani? Jeste li koristile test trakice kompanije Femometer? Ako jeste, kakva su vaša iskustva?

    Lp

  • Avatar joca

    joca

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Meli_111

    Dobra večer,

    Htjela bih vas pitati za mišljenje i savjet vezano uz različite brendove LH trakica. Koji su brendovi, po vašem mišljenju, pouzdani? Jeste li koristile test trakice kompanije Femometer? Ako jeste, kakva su vaša iskustva?

    Lp


    Hej bok, ja koristim Femometer, meni su okej. Nakon 3 mjeseca pracenja uspjela sam uloviti jednu ovulaciju. Skinula sam i njihovu aplikaciju na mob pa odmah mozes ucitati test. Mislim da je bilo 50kom cca 19€

    👩🏻 30,pcos, IR
    🧔🏻‍♂️31, normozospermija

  • Avatar Maus

    Maus

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene ima li ovdje netko da je koristio digitalni ovulacijski test da mi kaže nakon što pokaže ovulaciju i ako opet napravim test sutra preksutra dali će i dalje pokazivati smjeska ?

  • RozaMara

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav :)
     tražim DAVID One trakice ako ih ima netko za prodati

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.