LH trakice i testovi za ovulaciju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    StellaMaris, hvala na info. Neznam ni sama gdje cu nabaviti. Gledam preko 100 kn u ljekarnama i trgovinama i to samo 5 komada a na njuskalu za tu cijenu mogu dobiti minimalno 30-40 komada. Preko e baya jos nisam kupovala tako da ne znam da cu tamo, ali da imam otvoren racun i sve, vjerojatno bih tamo prvo pogledala. Jos cu jedan ciklus polako, pa iduci kupit ako vidim da nema pomaka. Kupila sam sad opet Femisan kapi i imam cajeve pa neku kombinaciju budem isprobala.

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Evo jedan ispavak, radi se o Primatime a ne Primastick trakicama (Primastick su testovi za T ).

    Uglavnom ja sam sve sigurnija da je O ipak prošla i da je bila oko 8.-9.dc. Ova zadnja trakica što sam danas pišnula je još svjetlija od prethodnih, skoro se ne vidi…nekako mi logika nalaže da ako će O tek nastupiti valjda bi crtice bile sve tamnije a ne svjetlije (danas mi 11.dc.). Mi smo pokrili pa sad što bude!  Pokrit ćemo mi sve do kraja za svaki slučaj. Zato bi i kupila još trakica baš da vidim oće li opet početi tamniti.
    Onaj sa smajlićima je clearblue digitalni ovulacijski test, ima 7 testnih štapića u pakiranju, pouzdan je navodno 99%, daje rezultat u 3 sek i košta SAMO 221 Kn

    Ma isplati se i preko njuškala, ne moraš s ebaya kupovat.
    Lidija kad ti je bila M, koliko ti inače traje ciklus?

    <3 2/2013 <3

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Stella Maris M mi je trenutno, treci dan, ciklusi su mi skoro pa normalni 28-32 dana s tim da se nekad dogodi i da dode 36. Nije toliko stvar toga, nego ovulacija ne mora uopce biti sredinom ciklusa a i meni iznenadilo sto sam jednom bila na pregledu i rekla mi ginicka da ovuliram a nisam uopce ocekivala u to vrijeme ovulaciju. Vise zbog toga.

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    I meni su ciklusi više manje redovni, M mi dolazi od 26 do 30 dc. I ovulacije su mi prije bile školske, ali eto i ja sam posumnjala da se nešto promjenilo u zadnje vrijeme i izgleda da sam bila u pravu. Zato mislim da su LH trakice u mom slučaju bile od velike pomoći zasad, sad ćemo vidjeti i drugi dio ciklusa.

    Ako ni ti nisi sigurna kad ti je O onda bi trebala kao i ja, kad završi M bacit se odmah na piškenje 

    <3 2/2013 <3

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    StellaMaris mozda tako i napravim  ovaj ciklus neka bude tako kako jest, a onda cu iduci ciklus probat nabavit trakice preko njuskala ili e baya  hvala na info u svakom slucaju

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Ako misliš nabavljat trakice za idući ciklus pitaj nekog u tvojoj blizini tko kupuje s ebaya da ti naruči a ti mu daj lovu, samo moraš odma naručivati jer se čekaju dosta dugo. Mislim da se preko njuškala čekaju svega par dana.
    Ja sam danas (12.dc) kupila novi paket PrimeTime trakica, i jedva se primjeti ova druga crtica. Kad pogledam onaj od 8.dc. na njemu su baš lijepe te crtice, ta testna je stvarno slične po jačine ko kontrolna.
    E da i počela sam s mjerenjem bazalne iako znam da sad to bezveze, čisto da steknem naviku. I jučer i danas mi temp 36,4. Nije li to malo prenisko ako je O već bila?

    <3 2/2013 <3

  • bubble

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    bok cure, ja sam nova….ugl zanima me ima li smisla s pcos-om raditi trakice…imam ovulacije, al tu i tamo koja izostane..pitam zato sto mi je prosli mjesec dvaput bila tamna lh trakica, ali sam taj mjesec imala ogromnu cistu na jajniku pa mozda nesto u vezi s tim…uglavnom, koristim ovugnost trakice i cine mi se full oke…kad su iste crtice znam da je to to…jer nikako ne moze ni biti tamnija od kontrolne :)

  • Avatar Deja7

    Deja7

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Lh trakice su odlična stvar,svi mi nemamo pojma zapravo o našem ciklusu,ja imam redovite menstruacije  i mislila sam da mi je ovulacija na sredini ciklusa a tek s trakicama sma skužila da mi je između 19.i 21.dana i nakon 4 mjeseca ostala trudna.Najbolje vam je naručiti preko ebaya,50 trakica i 30 testova za trudnoću vam dođe u paketu a koštaju oko 60 kn.Kod nas su jako skupe.Ako koga zanima poslikam vam kako izgledaju ili vam stavim link

    Andrea

  • Avatar Deja7

    Deja7

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    i da,te preko njuškala sam i ja kupovala i onda sma skužila da su to s ebaya a tamo kostaju ni 50 lipa pa sam si naručila

    Andrea

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    Deja


    Lh trakice su odlična stvar,svi mi nemamo pojma zapravo o našem ciklusu,ja imam redovite menstruacije  i mislila sam da mi je ovulacija na sredini ciklusa a tek s trakicama sma skužila da mi je između 19.i 21.dana i nakon 4 mjeseca ostala trudna.Najbolje vam je naručiti preko ebaya,50 trakica i 30 testova za trudnoću vam dođe u paketu a koštaju oko 60 kn.Kod nas su jako skupe.Ako koga zanima poslikam vam kako izgledaju ili vam stavim link

    Može link :) i zanima me da li se plaća carina/poštarina ili kako to već uopće ide pošto nemam iskustva sa naručivanjem preko e-baya

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.