LH trakice i testovi za ovulaciju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    da kosee, slazem se. Inace mi je temperatura znala skociti dan nakon ovulacije ali primjerice u zadnjem ciklusu mi je skocila cak dva do tri dana poslije ovulacije, sto me jako iznenadilo i zbunilo. Razmisljam nabaviti lh trakice da lakse odredim najplodniji dan

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Zaista je nekad problematicno mjerit bazalnu jer sve utjece ,ako si imalo bolesna,tipa prehlada,vec onda zna pokazat cudnu temperaturu,ili ako se premalo spava,ma dosta toga utjece.I ja sam odlucila kupit ovulacijski test pa cu i to i bazalnu mjerit.

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Lh trakice u Bipi skupe, cak 109kn 5 trakica. Razmisljam cak preko e baya ali ima i na njuskalu za tri kune komad no neznam koliko je to provjereno. Ili bolje kupit u ljekarni, ne znam ni sama…

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Drage moje evo me i na ovoj temi…
    Kupila sam primastick testove za O i nisam baš upućena, moram priznati da sam se počela testirati rano jer nisam više sigurna kako mi O pada i jeli se pojavljuje uopće, do nedavno je sve to bilo školski ali eto nešto se zbrčkalo. 
    Već na 7.dc pojavila se osrednje tamna crta, 8. dc tamnija testna linija (možda ko kontrolna), 9. i 10. dc dosta svijetlija. Jeli moguće da je ipak O bila tako rano ko što sam sumnjala.
    Naručila sam trakice s ebay-a, za 30-tak kn 30 trakica za O i 10 testova za T, ali tek će stići početkom 2. mj.

    <3 2/2013 <3

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Drage moje evo me i na ovoj temi…
    Kupila sam primastick testove za O i nisam baš upućena, moram priznati da sam se počela testirati rano jer nisam više sigurna kako mi O pada i jeli se pojavljuje uopće, do nedavno je sve to bilo školski ali eto nešto se zbrčkalo. 
    Već na 7.dc pojavila se osrednje tamna crta, 8. dc tamnija testna linija (možda ko kontrolna), 9. i 10. dc dosta svjetlija. Jeli moguće da je ipak O bila tako rano ko što sam sumnjala.
    Naručila sam trakice s ebay-a, za 30-tak kn 30 trakica za O i 10 testova za T, ali tek će stići početkom 2. mj.

    <3 2/2013 <3

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Bilo bi super kad bi smo mogle uploadati slikice testova i tako se savjetovati

    <3 2/2013 <3

  • Avatar Dvenas

    Dvenas

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Ja sam bila odavde vecinu toga narucivala i svi testovi su mi bili ok. 

    www.homehealth-uk.com/medical/ovulation-tests.htm

    Pazite samo na osjetljivost testa koji kupite, dobri su im i testovi za trudnocu i puno je sve jeftinije nego kod nas, a i za ovaj brand bar znam da je ok, nisam se usudila preko ebaya (em nisam znala kvalitetu i nisam znala kak bi to carinu i sl prolazilo ako dolazi van EU)

    StellaMaris, sasvim je moguce da si imala ranije ovulaciju.

    Ja sam istovremeno bila na fertilityfriend.com i tamo sve pitala i pratila simptome (bazalnu temperaturu, LH trakice rezultate, iscjedak i sve) i fino predvidi kad bi ti mogla biti slijedeca ovulacija (ako su manje vise konstantne)… ima tamo i cijela galerija slika s testovima za usporedbu, a i na forumu se moze sve pitat i savjetovat.

    p.s. jos sam nova na klokanici, nadam se da je ok kaj sam linkove postala.

    [thebump.com]

    Can't stop the signal.

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    StellaMaris gdje si kupila te Primastick testove za ovulaciju? U ljekarni? Cijena? Da, cula sam da kod tih testova ako je crta svijetlije boje znaci da su plodni dani i da ce za koji dan ovulacija a kad je crta tamna skoro ko kontrolna da je to dan kad treba imat odnose jer ce se u iducih 12-24 sata dogodit ovulacija

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Dvenas hvala na savjetima
    Evo ove sam ja uzela:

    http://www.ebay.co.uk/itm/251101036499?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT [ebay.co.uk]

    Mislim da se carina računa na iznos iznad 50$
    Imala sam u planu mjeriti bazalnu ali treba svako jutro u isto vrijeme iz kreveta a imam dvogodišnjaka koji je još s nama u sobi pa je to skoro nemoguća misija

    <3 2/2013 <3

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Lidija U ljekarni sam kupila i dođu isto 103kn 5 testova. Mislim da je to previše, pogotovo kad ti O šeta, onda ti treba i 15 kom da bi mogao uspoređivati. A prijateljica mi je kupovala neke koje pokažu smile kad treba zaskočiti dragog, isto u ljekarni, nisam je stigla pitati kako se zovu i koliko koštaju

    <3 2/2013 <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.