Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ninica87

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    cure, ako vam išta ovo znači: ja sam radila test kad mi je menga kasnila više od 10 dana… napravila sam clearblue test ujutro s jutarnjim prvim urinom i druga crtica mi se jedva vidjela, odmah nakon toga sam išla izvadit krv, za pola h iz laboratorija sam imala nalaz BHCG: 7012. znači, beta ko kuća velika. 
    ako je meni uz tako ogromnu betu i 10 dana nakon kašnjenja pokazala tek slabu crticu onda možete misliti kolki je prag tih testova. po meni je najbolje ići izvaditi krv. barem se ne pilate dal jeste ili niste, ovako ste u roku  od pola sata sigurni! isto tako bez obzira dal se vadi krv ili radi test bi bilo dobro da se čeka da menga zakasni bar tjedan dana. neki su rekli da im je pokazalo odmah drugi dan nakon kašnjenja menge ali na mom primjeru se vidi da iako je test pokazao drugu crticu, da je ipak potrebna neka veća količina Bhcg-a da se utvrdi pozitivan test

  • Vicky

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    ja sam nova, pa sam presla sva ova vasa iskustva i komentare… sve je tu i tamo slicno. Ja sam 29. dan ciklusa bila kod ginekologa i dao mi je vaginalete (6) zbog upalice koju sam imala. Pitala sam da li da odmah pocnem sa njima ili da sacekam mengu posto samo sto nije trebala, kaze sacekaj da prodje pa onda. Medjutim meni je 38. dan ciklusa danas i nisam dobila. Prije dva dana odradjen test koji je kao najpouzdaniji i moze se u bilo koje vrijeme uraditi, bio je negativan… Sad ne znam sta da radim…

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    ja bih opet otišla na pregled. ništ pametnije mi ne pada napamet.

  • rahela.zaplatic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage moje heroine,ja sam u postupku Mpo ali stimulirani i prirodni nisu uspijeli,sad mi ostale 4 inseminacije,prva bila 8.11.,imala 2 folikula,kad sam za 2 dana isla vidjet dali je bila ovulacija jedan puknuo jedan ostao cijeli,menzes kasni 2 dana  juce popodne radila test a ono šipak,a kriza me rasturaju,imam neki cudni osjecaj kao da me netko stipa ispod trbuha ili mi se neka loptica gura,jutarnju i vecernju temperaturu,a toliko zelim bebicu

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    znam kako ti je i ja ti je želim od srca,ak ne dođe ponovi test za dva dana SRETNO

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Minna.14

    Minna.14

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Ja sam nova i nadam se da ćemo se družiti virtualno od sad… 
    I odmah da vas pitam za savjet, ako netko ima slično iskustvo.
     imam redoviti ciklus, 30 dana. Menstruacija mi nikad nije kasnila, no ovaj mjesec kasni, 6 dana. Od kraja posljednje menstruacije “aktivno” radimo na zacecu, kroz sve plodne dane. Puno godina smo zajedno i ovo je bilo prvi put da nismo koristili zastitu. S obzirom da mi menstruacija kasni, ponadala sam se trudnoci, no test koji sam radila dan nakon ocekivane menstruacije je negativan. Test sam ponovila i danas, 5. dan kasnjenja, ponovno negativan (Clearblue). Zbunjena sam, nikad mi nije kasnila..a test negativan. Danima osjećam laganu bol u donjem djelu trbuha, kao prije menstruacije. Imam 27 godina… 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Minna.14


    Pozdrav svima! Ja sam nova i nadam se da ćemo se družiti virtualno od sad… 
    I odmah da vas pitam za savjet, ako netko ima slično iskustvo.
     imam redoviti ciklus, 30 dana. Menstruacija mi nikad nije kasnila, no ovaj mjesec kasni, 6 dana. Od kraja posljednje menstruacije “aktivno” radimo na zacecu, kroz sve plodne dane. Puno godina smo zajedno i ovo je bilo prvi put da nismo koristili zastitu. S obzirom da mi menstruacija kasni, ponadala sam se trudnoci, no test koji sam radila dan nakon ocekivane menstruacije je negativan. Test sam ponovila i danas, 5. dan kasnjenja, ponovno negativan (Clearblue). Zbunjena sam, nikad mi nije kasnila..a test negativan. Danima osjećam laganu bol u donjem djelu trbuha, kao prije menstruacije. Imam 27 godina… 

    pozdrav i dobro nam dosla…
    ja bih na tvojem mjestu posjetila ginekologa… neka ti izvade krv i znat ces odmah na cemu si… u svakom slucaju sretno…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar saabby

    saabby

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    I ja sam nova na ovom forumu.
    Da predem na stvar.
    M mi kasni 10 dana (inace mi nije redovita), (.)(.) su mi natekle (do sad nisu ni jednom od poroda od kojeg je proslo godinu i pola), nervozna sam stalno, a i gladna, a kad se najedem mi je muka.
    Napravila sam 2 testa, prvi nakon 3 dana izostanka (jer mi je ovo sve sumnjivo), a drugi prije 3 dana i oba su negativna.
    Sta mislite jel rano bilo za te testove?
    Imam 2 djece i sa oboje sam radila test nakon 3 tjedna izostanka.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ja bih otišla ginekologu i stvar riješena 

  • Avatar lilili77

    lilili77

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Pozdrav..
    i ja sam ovdje pretežito nova iako sam mama vec dvije curice a nadam se i mamica na treću:))
    naime, radili smo na bebici, menga mi kasnila 2 tjedna u ta dva tjedna 5 dan kašnjenja i 9 dan kašnjenja radila test (clearblue) i negativni…nikakvi ama bas nikakvi simptomi..ali ne da meni vrag mira u ponedjeljak bila kod dr…i radilami vaginalni ultrazvuk iiiiiii…. 4tjedna….. sada idem u ponedjeljak opet da još jednom potvrdi nadam se :)))
    eto htjela sam samo ispričati svoju priču i malo utješiti one kojima su se pokazali minusići…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.