Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Dok sam ja na mobu natipkala,curke već odgovorile 

  • Avatar Sabriel

    Sabriel

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Hvala vam na odgovoru. Ja sam malo previse nestrpljiva. Nadam se da me u medjuvremenu djubre nece izmenaditi. Drzite fige :D

  • Pukahontas

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok svima. M mi kasni sada 2 dana…inače uvijek imam jake pms simptome, od promjena raspoloženja do bolova, grudi mi narastu za valjda 3 broja i bole me jako. Ovaj mjesec nisam imala ništa od tih simptoma. Malo me nekad zašarafi u donjem dijelu trbuha kao da ću dobiti, ali ništa. Jučer sam radila test i bio je negativan, pa ne znam trebam li se brinuti? Radila sam ga navečer jer sam si mislila “ionako nisam trudna, pa nema veze, samo da si potvrdim” :)
    Mi uopce nismo radili na bebi, malo smo bili neoprezni ovaj mjesec ali ništa strašno…da ponovim test ujutro?

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Pukahontas… rano je da ti test pokaže nakon dva dana… pričekaj nekoliko dana (desetak) ponovi test pa ćeš znati…

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    pukahontas slažem se s cloudy, možda je malo pre rano da pokaže na test, probaj za dva tri dana opet jer znam da je nestrpljenje veliko.. ako ni tad ne pokaže opet pričekat koji dan pa ponovit test, 
    Sad čak i da doktora zoveš vjerojatno bi ti rekao da pričekaš 7 do 10 dana pa da se opet javiš ako ne dođe, nažalost samo preostaje čekat..

  • Avatar Sabriel

    Sabriel

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    I mi ponovili test. Isti, onaj za 15 kn. Iz prve nista a onda jako jako svijetla crtica za koju nisam sigurna umisljam si ili je stvarno tamo. Mislim da cu u pon ponoviti postupak. Imao tko ista slicno tome?

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ako si ostavila test da stoji i nakon nekog vremena se crtica pojavila, vjerojatno mu je isteklo vrijeme valjanja

  • Avatar Sabriel

    Sabriel

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Nakon 3 min… nakon 10ak min sam ga bacila

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ako je tako malo prošlo, onda mislim da mu nije prošao rok… jer ako stoji duže onda postanu nevažeći rezultati…. probaj s još jednim testom i sretno :)

  • Avatar Sabriel

    Sabriel

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Hvala :)
    Izludjuje me ovo cekanje i testiranje. Teta u apoteci ce me gledati kao kretenusu ako dodjem po jos jedan test XD

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.