Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    :) javi nam se svakako  i da…šaljem pozitivne vibrice

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    evo i ja imam sličnu situaciju …M nema a test negativan,kasni 3 dana :(((( izluđuje me,a simptome skoro pa i nemam trbuh boli ko pred mengu svako jutro i nekad preko dana me ulovi slabost i ništa drugo….

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar bebinjo

    bebinjo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Evo mene opet..
    sad već kasni dva tjedna a testovi negativni… a simptomi su tu…mučnina me muči cijelo vrijeme a grudi…grudi me baš ubijaju. Neku hranu ne mogu ni pogledati. Ne znam vise nista. U pon sam narucena na pregled pa cemo vidjeti šta se događa. I uopće nemam osjećaj da ću dobiti, nikakva bol a bolilo me svaki put kad sam imala. Imala sam neredovite cikluse ali kako god da okrenem kasni. Inace su mi ciklusi bili po 25 dana-prosjek neki. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    cure nadam se da će biti + što prije, meni je kao i mare bilo, kasnila menga, bol u trbuhu, bila sam uvjerena da ću dobit, čak mi je i imunitet pao pa sam i herpes na usnama pokupila. samo što mi je odmah drugi dan izostanka druga crtica bila vidljiva baš jako, a mojoj prijateljici dva i više tjedna nije test pokazao pozitivo, čak joj je i gin rekao da ništa ne vidi na ultrazvuku več da dođe za tjedan dana ako ne dobije, a bila je trudna, tako da to ovisi od žene do žene jer neke imaju jako malo količinu hormona pa ne pokaže brzo..

  • Avatar leptirica3

    leptirica3

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    mare27


    evo i ja imam sličnu situaciju …M nema a test negativan,kasni 3 dana :(((( izluđuje me,a simptome skoro pa i nemam trbuh boli ko pred mengu svako jutro i nekad preko dana me ulovi slabost i ništa drugo….

    Meni je test na dan očekivane menstruacije bio negativan i tek 4.dan kašnjenja su se pokazale dvije debele crtice.  Osječala sam slabost i spvalo mi se, mislila sam da je od ljetne vručine..

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    e da…ja danas dobila gaduru,izluđuje me

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Sabriel

    Sabriel

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, imam pitanje, danas sam trebala dobiti ali nisam, iz nestrpljenja sam primjenila test i bio je neg, nakon 2 sata sam ga ponovo pogledala i pojavila se blijeda druga crtica. Da li se to vec dogodilo nekome? Help

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    test se očitava prvih 5 min i bacaj ga ,sve dalje su lažni rezultati

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Sabriel


    Pozdrav svima, imam pitanje, danas sam trebala dobiti ali nisam, iz nestrpljenja sam primjenila test i bio je neg, nakon 2 sata sam ga ponovo pogledala i pojavila se blijeda druga crtica. Da li se to vec dogodilo nekome? Help

    test se mora ocitati samo u okviru onog vremena kako pise na uputama..mislim da 5 minuta… sve iza toga moze bit lazno… savjetujem ponovit test za nekoliko dana.,.

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Test ti ima vrijeme valjanja…mislim da je kod tebe,nakon tih 2 sata taj rok prošao i da ti je zato pokazao ti drugu crticu…. mislim da ti je nakbolje ako ti ne dođe kroz desetak dana,dva tjedna, ponovit test….jer mislim da i jesi trudna da je danas puno prerano da bi test to očitao

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.