Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malena12

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    pozdrav… ovak, jako sam potistena. medutim kasni mi menstruacija 10 dana, jutros sam napravila test kad ono negativan … da li je moguce da sam trudna a test negativan… poludit cu a toliko zelimo bebu

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    imaš li kakvih drugih simptoma? moguće je da ti test nije pokazao trudnoću a ona ipak postoji… pričekaj još koji dan pa ponovi test ili odi u dom zdravlja i odradi test tamo… i dobro nam došla

  • malena12

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    da imam zato i jesam luda… napete grudi ucestalo mokrenje povecani apetit vrtoglavica iako ne cesta nervozna i zivcana inace sam smirena jako… iako msm da sam test napravila prerano… zovem svoju dokt pa se ne javlja cijelo jutro… uffff ludaaaaaaaaaaa i hvala na dobrodoslici

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    :) samo se nemoj nervirat previše… probaj dobit doktoricu i naručit se za pregled/kontroolu krvi… a možeš i test ponoviti za par dana opet… :) u svakom slučaju sretno :D

  • malena12

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    u petak cu ponovit test i nazvat dokt kak mi  je i rekla… nadam se + a opet nek bude kak Bog da… hvala :D

  • Avatar bebinjo

    bebinjo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Pozdrav…
    Test mi negativan
    kasni mi 5 dana i ne znam da li sam si umislila ali imam neke od simptoma, bole me leđa, grudi su mi povecane i osjetljive, mučnine koje mi se pojave i navecer nekada…. a stvarno želimo bebu i trudimo se i onda ovakav rezultat testa….

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    bebinjo…dobro nam došla… 5 dana je po mom malo prerano da ti test može sa sigurnošću reći + ili -  … pričekaj još koji da, pa ponovi test… jer moguće da je i pozitivan ali da je rano

  • Avatar bebinjo

    bebinjo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Nadam se da je tako…
    dugo pokušavamo i ovo je prvi put da mi kasni pa smo se ponadali a ono ništa…
    i još sam platila 50 kn test da bi se popiškila na njega i bacila u smeće.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    cijena ti najčešće ne igra neku veliku ulogu…. pričekaj još par dana, napravi test i naruči se kod doktora  da ti naprave pretragu krvi i tako vide jel + ili - … držim ti fige za plusić kad već toliko želite bebicu 

  • Avatar bebinjo

    bebinjo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Hvala! Nadam se da ćemo uspijeti jer nakon toliko pokusaja mislim da je vec vrijeme…a i godine nam odmiču lagano. 
    drzite fige

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.