Koliko vaše bebe spavaju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nata Mala2

    Nata Mala2

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    pozdrav svima, zanima me dal je netko probao metodu sretan san i kakva su iskustva?

    sretansan.wix.com/sretansan

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Moja bebica ima mjesec i četiri dana. Uspjele smo, nadam, uhvatiti neki ritam. Ujutro se budi oko pola 8 onda mijenjamo pelenicu, presvlačimo se iz pidžamice i tako i onda ide u dnevni (gdje boravi preko dana, nije uopće u kindaču prek dana), odspava još do pol9.9 jede. Malo je budna pa ako je lijepo vrijeme idemo van gdje uglavnom zaspi, ako ne zaspi doma i okine negdje do 1. Opet papa i ako nismo išle ujutro van onda idemo tada i opet spava u kolicima, doma je malo budna, jedno sat i onda opet zaspe do sljedećeg hranjenja oko 4.Tada zna biti budna do pol 6,6 onda zaspi i budi se oko 8. Onda je kupanje, pidžamica, jelo i spavanac. Do negdje ponoći. Popapa i spava do pola 6 ujutro. Papanje i nastavi do pola8. Jel spava previše? Cca ima 2-3 sata budnosti, koji dan malo više.

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Dea, to i mene zanima, evo Duna ima dva mjeseca i ta mala samo spava. Budna je po 3-4 sata dnevno, al velim, samo bi spavala, jel ima razloga za brigu?

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Možda samo imamo jako dobru djecu hihi

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ajoj držim vam palčeve ali budite spremne da će im se ritam još 16x poremetit.. imate jako, jako, jako male bebe koje nemaju kaj drugo nego spavat, nezz kaj bi vi od njih sad.. kada još malo narastu budu živahne, gledale okolo, pratile pogledom, gugutače, pričale itd itd.. to sad još i nije ritam njima nego organizam tako “radi”

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Niš ne bi od nje. Prva mi je pa ne znam. Samo znam da su mi svi pričali spavaj dok možeš, kad se beba rodi ne buš. A mi vedri i odmorni

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Svaka beba po svome
    Moja ima 4 mj, danju odspava 3 puta: ujutro sat, popodne 2 sata i predvecer jos pola sata. I onda zaspe oko 20h i ujutro do 7.30 (2 puta jede po noći). Ja zadovoljna!

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Dea


    Niš ne bi od nje. Prva mi je pa ne znam. Samo znam da su mi svi pričali spavaj dok možeš, kad se beba rodi ne buš. A mi vedri i odmorni

     
    e točno tak i mi isto :D svi me stalno pitaju kak po noći, jel sam umorna, ovo ono, a ona po noći spava, pa mi se svi čude i to me zbuni onda.

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Tak i nas svi čudno gledaju. Iako ja vjerujem da im se može nametnuti ritam i tako malima. Pogotovo sad kad je na ADu i točno znamo kad se jede. Samo treba biti uporan. Meni se recimo svi smiju jer je kupam svaku večer. A mi imamo svoj mali ritual. Kupanje jelo spavanje. Preko dana recimo uopće neće spavati u kindaču. Borbe. Ali navečer poslije kupanja ostaje tamo bez plača ili negodovanja. Spustim je unutra i spava. I tako do 8 ujutro kad plače. Prenesem je u dnevni jer sam ja već tamo pijem kavu i odspava još sat do jela. Ne znam, ja mislim da je dijete zadovoljno kad ima neki red. Gledala sam svoju šogoricu. Nije se znalo kad se jede kad spava kasnije kad se igra kad se kupa. Djeca su uvijek bila nervozna jer nisu ni sama znala kaj bi niti im je ko znao reći

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Dea


    Niš ne bi od nje. Prva mi je pa ne znam. Samo znam da su mi svi pričali spavaj dok možeš, kad se beba rodi ne buš. A mi vedri i odmorni

    MalaMuca


    Dea


    Niš ne bi od nje. Prva mi je pa ne znam. Samo znam da su mi svi pričali spavaj dok možeš, kad se beba rodi ne buš. A mi vedri i odmorni
     
    e točno tak i mi isto :D svi me stalno pitaju kak po noći, jel sam umorna, ovo ono, a ona po noći spava, pa mi se svi čude i to me zbuni onda.
     
    e točno tak i mi isto :D svi me stalno pitaju kak po noći, jel sam umorna, ovo ono, a ona po noći spava, pa mi se svi čude i to me zbuni onda.

    Izgleda da su ove zimske bebice prave spavalice…da pokucam u drvo ni mi nismo jos imali neprospavanih noci i nadam se da ce to potrajati :-)

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.