Koliko vaše bebe spavaju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Cure, jel normalno da beba od dva mjeseca spava preko dana i po 4-5 sati u komadu? Super dobiva na kilaži, samo cica i dobila je u mjesec i pol dvije kile, ali svejedno se pitam jel bi ju trebala budit kad tako dugo spava ili nekako animirat preko dana da ne zaspi svaki put nakon cicanja..

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    kimito


    Cure, jel normalno da beba od dva mjeseca spava preko dana i po 4-5 sati u komadu? Super dobiva na kilaži, samo cica i dobila je u mjesec i pol dvije kile, ali svejedno se pitam jel bi ju trebala budit kad tako dugo spava ili nekako animirat preko dana da ne zaspi svaki put nakon cicanja..

    neka spava, ona je nedonošće jeli tako.. kaj se tiče kilaže bravo, bravo, bravoooooo.. sita i sretna beba spava “ko beba”

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    onda super :) Je, nedonosce je.. ja sam mislila kako će što je starija počet manje spavat, a ona spava sve više i više..

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    kimito


    onda super :) Je, nedonosce je.. ja sam mislila kako će što je starija počet manje spavat, a ona spava sve više i više..

    Ima vremena, bit će dana kad ćeš htjeti da spava, pa ne bude htjela! Samo ti nju pusti, malecka je još, kroz par tjedana već će sama htjeti biti budna!Bravo za kilažu, odličan napredak!!!

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Kimito-to je odlično, moj mali po noći odspava i po 5 sati u komadu, jedan dan kada je bio izmoren od grčeva i šest sati u komadu. Sada kada se stanje s grčevima lagano popravlja, budi se svaka 3-4 sata, po danu češće-svaka dva-tri i jako dobro spava.  Super je što malena tako dobro napreduje!!! Samo naprijed! 

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Hvala cure! Da, muce je i grcici pa moguce da se umori pa odvali po pet sati sna. Sto se tice kilaze..ne cica ni cesto, a ni dugo, a raste iz dana u dan! Vec je prava bucka 

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Dok smo bile u bolnici, ja sam se tak plakala jer je Duna stalno spavala a  bebači od cimerica su stalno bili budni i plakali se i jeli. Ova moja bi se dobro najela i spavala. I ja sam mislila da s njom nekaj ne valja, jer je spavala od početka po 3,4 sata. Ja sam po noći jedina dobro spavala jer se mrvica probudila tek u 5 nakon presvlačenja. 
    A sad mi je i nastavila tak dobro spavati.

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    bebač prespavao dan to se još nije dogodilo… pitam se kakva će biti noć

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Mala Muca budi super sretna da ljepo spava, moj se stalno budi , nazirem nekakvu rutinu preko dana ali to nije više od 1,5 ili 2 max u komadu spavanja. po noći rekord 4 sata u komadu inače je buđenje svaka 2 sata….
    frendica kaže da njen od 3 mj prespava od 22-7 , ja to nisam doživjela sa svojim bebačom

  • Avatar Boba10

    Boba10

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Moja je sad prošla 4 mjeseca i mogu samo reći da od prvog dana spava cijelu noć  prvih mjesec dana sam ju pokušavala buditi za noćni obrok (na savjet patronazne)ali kako se teško budila i nije gotovo ništa pojela,odustala sam. Prvo je spavala od 8 navečer pa do 5 u jutro,da bi se s vremenom pomicalo do 07 i 15, a ako se zalomi i do 8. Po danu spava manje,negdje 3 puta po pola sata ali sad otkriva svijet oko sebe pa nema vremena heheh

    Boba

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.