Koliko vaše bebe spavaju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Iva, još će se nekoliko puta promjenit, teže će spavat kad će ju mučit zubići i tak. Ako ti je utjeha, moja cura ima 13 mj i još cica noću barem jednom, to joj je više utjeha nego nešto, osim kad zna bit vruće, jer nema dudu, pa se tak uspava. A ja sam iskreno i lijena za dizanje i nosanje, jer se meni samo rasplače ak nastavim samo ležat, a nedam joj cicu :D U glavnom, ne spavam već 3 i pol godine i navikla sam se, istina da sam ko zombi, non stop sam živčana, što od umora, što od nejedenja, al sve ćemo mi to izdržat :) Samo hrabro

  • anabella1610

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Bok svima! Moja bebica ima 6 dana i cini mi se da i previse spava. Evo, bas cekam da se probudi, a spava vec 3 i pol sata. Nisu mu dijagnosticirali zuticu, ali patronazna je rekla da je dosta zut. Jucer navecer e zaspao oko pol 11 pa do pol 1, onda smo se presvlacili i cicali negdje 45 min pa.je spavao do 5, cickanje pa spavanje do pol 7, opet cica pa spavanje do pol 9. Nakon presvlacenja i cicanja opet je zaspao oko 10 pa do 12. Bio budan 2 i pol sata i puno cicao, zaspao oko pol 3 i sad je 6 i jos spava. Piski jako puno, a pokakanih pelena danas je bilo 3, ocekujem uskoro i 4. Mozda previse brinem? Starija sestra je uzasno lose spavala, tak da sam sad iznenadjena, a postoji i cijela prica s nekim virusima kojima smo izlozeni pa sam ekstra osjetljiva. Hvala!

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    anabella1610


    Bok svima! Moja bebica ima 6 dana i cini mi se da i previse spava. Evo, bas cekam da se probudi, a spava vec 3 i pol sata. Nisu mu dijagnosticirali zuticu, ali patronazna je rekla da je dosta zut. Jucer navecer e zaspao oko pol 11 pa do pol 1, onda smo se presvlacili i cicali negdje 45 min pa.je spavao do 5, cickanje pa spavanje do pol 7, opet cica pa spavanje do pol 9. Nakon presvlacenja i cicanja opet je zaspao oko 10 pa do 12. Bio budan 2 i pol sata i puno cicao, zaspao oko pol 3 i sad je 6 i jos spava. Piski jako puno, a pokakanih pelena danas je bilo 3, ocekujem uskoro i 4. Mozda previse brinem? Starija sestra je uzasno lose spavala, tak da sam sad iznenadjena, a postoji i cijela prica s nekim virusima kojima smo izlozeni pa sam ekstra osjetljiva. Hvala!

    Ovo što si ti napisala za bebu od šest dana je potpuno normalno, po meni uopće problema nema, bebica ima super ritam, a i tako male jako puno spavaju.

  • anabella1610

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala! Svjesna sam da sam prezabrinuta

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    anabella1610


    Hvala! Svjesna sam da sam prezabrinuta

    Ne brini opusti se i malo odmori skupa s njom!

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    anabella1610


    Bok svima! Moja bebica ima 6 dana i cini mi se da i previse spava. Evo, bas cekam da se probudi, a spava vec 3 i pol sata. Nisu mu dijagnosticirali zuticu, ali patronazna je rekla da je dosta zut. Jucer navecer e zaspao oko pol 11 pa do pol 1, onda smo se presvlacili i cicali negdje 45 min pa.je spavao do 5, cickanje pa spavanje do pol 7, opet cica pa spavanje do pol 9. Nakon presvlacenja i cicanja opet je zaspao oko 10 pa do 12. Bio budan 2 i pol sata i puno cicao, zaspao oko pol 3 i sad je 6 i jos spava. Piski jako puno, a pokakanih pelena danas je bilo 3, ocekujem uskoro i 4. Mozda previse brinem? Starija sestra je uzasno lose spavala, tak da sam sad iznenadjena, a postoji i cijela prica s nekim virusima kojima smo izlozeni pa sam ekstra osjetljiva. Hvala!

    Uzivaj,draga..uskoro ces ga/ju moliti za zaspi..bebica ti je skroz normalna,one skoro stalno spavaju,naravno ovisi od bebe do bebe..ako je malo zuta,nema veze..samo doji.dojenjem se izlucuje bilirubin tj.brze ce odzutiti..lezi i odmaraj

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Moj maleni je star točno 12 dana i spava odlično. Budi se svaka dva i pol-tri sata, danas je popodne odspavao 3 sata i 15 minuta, najduže 4 sata. Jako je dobar, ne plače kada je gladan, ali danas smo primijetili kako ima grčeve i sada smo mu dali Sab Simplex kapi i jadan se grči u mojim rukama… nadamo se da će sve biti u redu, jer mi se srce kida kako se muči…

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    mozda nisu pravi grcici, mi smo tako mislili kad je imao samo 7 dana, grcio se i plakao, ali samo dva dana i vise nije… od 5.dana smo mu poceli davati bio gaia kapi i sad smo 2,5 mjeseca i za sad jos uvijek nije imao prave grcice,nadam se da ni neceee!! 

    a sto se tice spavanja, po noci super, od 8 do 8, s dva budenja za papanje nakon kojeg odmah nastavi spavati, ali po danu nekoliko puta po max pola sata i spavanje u setnji koje je malo duze :) ma da bar tako i ostane 

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja ne znam što se događa, ali moj K evo već nekih 3 tjedna noću ne spava gotovo nikako, a bome ni danju. Kao da se boji da će nešto propustiti ili tako nešto. Nije mi problem ustajati, već sam naviknuta na malo sna, ali ne znam koliko je dobro za njega toliko isprekidan san. Budi se 3-4 puta u noći, danju spava 2x po maksimalno 2 sata i još možda jednom kratko 15-20min. Pokušala sam sa svjetom jedne drage mi forumašice da mi ne spava poslije 17h ali nema nikakve pomoći. Zaspe uredno oko 20, 20:30 spava do ponoći i onda kreće akcija… Nekad jede, nekad ne, nekad plače, nekad “priča”, smije se… Ima li još netko ideju, savjet? Zaboravih - sutra mu je 4 mjeseca.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Moj beby ima 5 mjeseci i danju spava dva put po pola sata i jednom 1,5-2h,a nekad ni ne..idemo spavat izmedju 22-23h  i cica vise puta..medjutim,ja mu nedam da se skroz razbudi.cim pocne okretanje,stenjanje ja mu dam cicu pa dalje spava..nisam ti sad od nekakve velike pomoci,ali mozda trazi tvoju blizinu.nemoj otvarati svijetlo,stavi ga kraj sebe da te osjeti..vrlo vjerojatno je samo faza i bude proslo.moja kolegica veli da su izmedju 4.i 5.mjeseca svaku noc bili gore po sat,dva..pred tv-om..i kako doslo,tako proslo..sretno

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.