Koliko vaše bebe spavaju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Da…bas sam se malo raspitivala i kazu mame da se to mijenja svako malo. Bitan je nadzor. Moja mama kaze da je nas 3 stavljala na trbuh i da se to tad preporucivalo…stavljat cu ga na trbuh pa okretat na bok kad zaspe. Nemogu ga uspavljivat na ruke vise, boli me kicma.

    Poceo mi je “presti” dok spava. Kao maca  je li to ok?

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Hehehehe, je, je. I moj je takve neke zvukove ispuštao. Nije to dugo trajalo. Onak par sekundi.
    Sam ti njega pusti neka spava kako hoće 

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    2 sata na cici da ga uspavam veceras!! Sutra cu mu kupit dudu!! Obe bradavice mi je satrao…ako ga pokusam uspavat na ruke opca dernjava, izvijanje, vristanje..krenem oko 8 sa uspavljivanjem (danas cak oko 7.30), i evo kad je zaspao - 2 sata kasnije. O boze.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Faza. Proći će i bez dude  Doživjeli i preživjeli. Bradavice također 

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    i moja koja ne sisa ima te faze spava joj se užasno ali nema šanse da zaspe rađe će proplakat 2 sata nego zaspat… ne kažem da je puštam da toliko plaće… neki dan sam je 2 sata uspavljivala, oći držat ne može otvorene ali nema šanse da zaspe

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Nixie


    Faza. Proći će i bez dude  Doživjeli i preživjeli. Bradavice također 

    I da ocu ne mogu kupit dudu sad  cari otockog zivota, nema dude za kupit  reklai je teta u ljekarni da ce narucit za svaki slucaj, ako mi zatreba, ali nije  tako da i dalje zvace moje napacene bradavice. isto je gust kad napokon zaspe bez dude, osjecam se ubijeno ali sretno sto je jos jedan dan bez dude prosao 

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Tonka18


    i moja koja ne sisa ima te faze spava joj se užasno ali nema šanse da zaspe rađe će proplakat 2 sata nego zaspat… ne kažem da je puštam da toliko plaće… neki dan sam je 2 sata uspavljivala, oći držat ne može otvorene ali nema šanse da zaspe

    Boji se da nešto ne propusti 

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Lollypop


    Nixie


    Faza. Proći će i bez dude  Doživjeli i preživjeli. Bradavice također 
    I da ocu ne mogu kupit dudu sad  cari otockog zivota, nema dude za kupit  reklai je teta u ljekarni da ce narucit za svaki slucaj, ako mi zatreba, ali nije  tako da i dalje zvace moje napacene bradavice. isto je gust kad napokon zaspe bez dude, osjecam se ubijeno ali sretno sto je jos jedan dan bez dude prosao 

    To ti je znak 

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Mame,kako vase bebe spavaju od 6,7mj? Mi.muku mucimo sa spavanjem 😐 prvo smo imali grceve pa.je bilo uspavljivanje na rukama,onda smo se poceli uspavljivati tako da ja lezim pored.njega i mazim ga,dnevno spavanje je koma spava 1:20h oko 10,11h i onda oko 15h 1h.. i naravno da mu to nije dosta jer bude nervozan a nece spavati.. i noc imamo jos 2,3 buđenja za hranu 😲😲

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Moje spavanje je isto katastrfa, spava prek dana ajmo rec svaka 3 sata ubije oko na pol sata a tokom  noci se budi po 2 pita i to bude budan sat, dva, igra se sam sa sobom u kreveticu i bas ga broga, nekad je gladan pa mu dam jesti a nekad se sam tak igra ni glasa ne pusti :( luda sam vise sa ne spavanjem :(

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.