Koliko dugo vam je trebalo da zatrudnite poslije spontanog?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    maja_spa

    Moram i ja s vama podjeliti tuznu vijest. U 12 tj saznah beba nije vise ziva, tu nema odkucaja srca :( Nisam se jos pomirila s tim. A 7 dana je proslo od kiretaze.

    Tako silno zelim za tri mj ponovo pokusati ali malo se plasim, da li ipak 6 mjeseci cekati.

    U svakom slucaju danas mi je proslo kroz glavu moralo je tako. Imala sam u 5, 6 tj neke bolove u stomaku. U 8. tj uredno kucanje srca na ultrazvuku ali eto imala sam mozda neku infekciju ili je svrab bio posledica odumiranja…ne znam. Sto pitanja i razloga a odgovora nema. Imamo jednog sina godinu i po pa nam to utjeha. S njim nikakvih problema nije.

    A muci me jedna stvar da mi je baka izgubila dve bebe po porodjaju ne daj boze nikada nikome…ma svasta me muci, nista ne mogu da radim a moram sta malo uraditti…pshicki sam tako reci k.o. Pitam se jel morala bas kiretaza ali htjela sam sto pre da se oslobodim pomisli i budem tu za mog sina.

    Pozdrav cure i svima naj naj bolje sve


    Zao mi je zbog tog sto si prosla,al mozda je jednostavno tako trebalo bit na zalost😞meni je doktor dao zeleno svijetlo nakon tri mj i sad smo poceli radit vidjet cemo oce li vjestica doc sad za par dana ili nam se posrecilo…u svakom slucaju pocni onda kad budes spremna ja uvijek kazem rizik je cim ostanemo trudne ne mozemo znat sta nas ceka al treba mislit pozitivno neke cure su tu jako dugo i pomazu sa savjetima nekima je nekon dugo vremena uspijelo i evo ih sad trudne boje se al razmisljaju najpozitivnije sto mogu jednostavno je to tako…samo hrabro prihvati sta je bilo uvijek ce to biti dio tebe al s pozitivom naprijed i vidjet ces uskoro ce stici plusic od srca ti to zelim😘😘samo glavu gore i hrabro dalje 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Mozda nekog utjesim…ja nisam cekala nista. Imala sam kiretazu u 10.tjednu i nisam docekala niti prvo redovno krvarenje nakon tog. Ostala sam odmah trudna,a po planu trebam roditi vrlo skoro (13.11.) u trudnickoj mi knjizici pod datumom zadnja menstruacija samo stoji ovo: ?. Naravno da mi je doktor rekao da cekam,ali eto ja sam po svome napravila.

  • Deleted user

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Djevojke drage ,
    Imala sam krajem maja u 9nedjelji trudnoce kiretazu, missed abortion.Nakon toga smo cekali 1 menstrualni ciklus bez odnosa, odman nakon prve menstruacije na dr  odobrenje poceli smo raditi na novoj trudnoci. I jos nista.
    Zadnja m mi je bila 25.septembra.Sad imam cudne simptome, bol u ledjima, mucnina i vrtoglavica, malo probadanje u stomaku.Upravo sam test uradila, bio negativan.Kasni mi jedan dan.
    Da li neko ima neki savjet ili bilo sta za reci :) 

  • omar2002

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    You need to take care of him and everything will go well.

    Gclub ผ่านเว็บ [goo.gl] 

  • Candida

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    bok curke. imala sam spontani u 4.tj, zapravo nije se ploda ni nalazilo.testovi su bili pozitivni, a onda sam počela krvariti. na hitnom prijemu sam dobila Duphastone po kojem je krvarenje stalo, ali na kontrolnom uzv se nije vidilo ništa. ginić mi je prekinuo Duphastone da dođe menstruacija.al sad ne znam, krvarila sam svega 2 dana i to mizerno
    je to to, jel mogu dalje pokušavati ili čekam još menstruaciju? ima ko slično nešto? hvala

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Candida

    bok curke. imala sam spontani u 4.tj, zapravo nije se ploda ni nalazilo.testovi su bili pozitivni, a onda sam počela krvariti. na hitnom prijemu sam dobila Duphastone po kojem je krvarenje stalo, ali na kontrolnom uzv se nije vidilo ništa. ginić mi je prekinuo Duphastone da dođe menstruacija.al sad ne znam, krvarila sam svega 2 dana i to mizerno
    je to to, jel mogu dalje pokušavati ili čekam još menstruaciju? ima ko slično nešto? hvala


    Ocito je bila biokemijsla trudnoca…ja sam nakon njih dosta krvarila…meni bi uvijek gin.rekao obavezno nakon krvarenja da dođem na uzv sa se vidi jel sve ok,isto savjetujem i tebi…na zalost i sama imam dosta iskustva s gubitcima trudnoca 2 biokemijske i 2 spontana u 9i14tt😔…
    Sretno!

    [lilypie.com]

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Prva trudnoca je prekinuta u 7 tjednu jer se plod nije razvio, sledeca trudnoca se desila odmah nakon sl.ciklusa odn.4 tjedna od prekida

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Deleted user

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    meni su rekli iz predostroznosti sacekati ciklus, dva i onda slobodno . medutim, ja sam malo paranoicna pa sam odlucila napraviti neke pretrage cisto eto da sam maloooo mirnija. 

  • Marta82

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    anita18

    Moje kuzenje cijele price oko zaceca ti je ovako….bez obzira ma redovite menstruacije zene nemaju ovulaciju svaki mjesec.U najboljim,dvadesetim godinama,ovulacija se dogadja 8 do 10 puta godisnje.Ta brojka pada na 6 do 8 puta za zene od 30 do 35,a nakon 35 svega 4 do max 6 puta godisnje.Da te ne bi totalno izbedirala zene ipak ostaju trudne i spontani ne znaci nista za kvalitetu buduce trudnoce.E sad,ja sam ti to ovako odradila.Imas u apoteci ovuacijske stapice.Oko 100 kn ti dodje paketic sa 5 stapica.Jos bolje ti je narucit online.Dobijes za 100 kn cirka 50 do 70 tih stapica.Izgledaju isto kao i testovi trudnoce i isti je princip(piskis na stapic)samo sto ti ovi stapici kazu da li ovuliras i kad da radis na bebacu.Meni je upalilo iz prve.Po tim stapicima ces i skuzit da nemas ovulaciju svaki mjesec.Kad ti stapic pokaze dvije crte onda imas cirka 36 h da se potrudis.Meni su stvarno upalili.Nemoj odustajat i glavu gore.


    Na koju stranicu si naručila te ptapiće

    🧔1990.,spermiogram dobar
    👩‍🦰1982.,oper.mioma12.2017g, Amh prije operacije 7.2017g.9.49 a posli 9.2018.,7.40
    2018.1mj.prirodni,jedna 6st, beta 0
    2018.3mj.stumulirani,9 jajnih st., vraćena 3st i 4st, beta 0
    2019.7mj.8 stanica, vraćene dvi 8st,u 10tjednu miss. ab
    2020.7mj,Amh 5.68.dobili 3j.s,vraćena jedna 4st, miss ab. u 10.tj,nalaz sindrom down
    2021.2mj.,8 stanica, 7 oplođeno, 3 blatociste, 2 vraćene, 1 zamrznuta, beta 2.3
    Fet 29.5.blatocista,PUPO❤️Beta 11.6. neg 0.2

  • Ivi27

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Cao. Evo i ja sa mojom pricom.  Prosle godine u septembru sam imala spontani, trudnoca tek otkrivena kasnilo mi 5 dana. Nisam isla na kiretazu , samo se ocistilo sve. Posle toga uradila sam briseve ,i nadju mi ureaplazmu. Suprug i ja smo popili terapiju antibiotika, i sledeci bris nema ureaplazme. Od tada,evo vec 3 meseca aktivno radimo na bebi ali ne ostajem trudna. Kakva su vama iskustva ? Da li mislite da se ureplazma vratila pa da nam ona pravi problem?  Plasim se da i ako ostanem trudna da mi ne izazove ponove spontani. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.