Koliko dugo vam je trebalo da zatrudnite poslije spontanog?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Tatjana Antea Cancar

    7tt spontani ! nakon 10 mj. Pokusaja za drugom bebom (imam kcer od skoro 5god Bogu Hvala ta 1. Trudnoca sa svojih 31.god. skoro bezbolno i lijepo prosla)…. ovo sad je bio sok! Prvo sa 5 tj poslije poz. Testa na ultrazvuku plod malen ali smo obavili nalaze papa krv itd… dodjite za tjedan dana… Ponedjeljak! Krvni nalazi svi uredu ali sam pocela sa smedjim iscjedkom …. Srce sada cak kuca …. dobila progesteron - vaginalno i turbo jak magnezij … dan i pol to koristila i u Utorak popodne krvarenje se pogorsalo i bolovi u doljnjem dijelu trbuha koji su bili koliko toliko od pocetka prisutni…. tocno ssm osjetila kako se otkacilo i poslije i otislo…. bolovi su se smanjili ja sam znala sta je odmah…. iduci dan gin. Je samo potvrdio ….isla sam na inekciju da izadje jos sta ima …. s obzirom da mi je skoro 36 …. doktor veli mozete odmah nakon 1. Menge pokusat ….. strah je prisutan …sta ako opet se desi kako dalje … vidim ovdje dosta jakih zena kojima se divim …. ovo je Uzasno…. 😢😭😓


    Draga Tatjana!
    Drzi se,ovo sto si prosla bilo je i kod mene jako slicno. Evo,prosla su 3 tjedna. Prvih dana mi iso bilo tesko,ali sto ces. Znam da nije utjeha,ali ja sam se vise usredocila na bebaca kojeg vec imam.
    Cekam da se sve malo smiri pa cemo opet pokusavati. Imam rodakinju koja je zadnje dijete dobila s 43!
    Sa mnom u rodilistu je bila isto jedna s 43 i prvo joj.
    Bit ce ti uskoro lakse iako ti se ovog trena tako mozda ne cini,govorim iz iskustva.
    SRETNO!

  • Kerovec

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Vece pitanje ja sam isto imala u prvom mj trudnoce spontani i odma mi je ginekolog reko da nastavimo sa bebom, mi smo odma nastavili nakon pms,mene zanima kada je najbolje napravit test ,jer me muci imam bolne grudi,jedem dosta i imam mucnine kako sam imala i prvi puta hvala :)

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Tomislav Tomo

    Vece pitanje ja sam isto imala u prvom mj trudnoce spontani i odma mi je ginekolog reko da nastavimo sa bebom, mi smo odma nastavili nakon pms,mene zanima kada je najbolje napravit test ,jer me muci imam bolne grudi,jedem dosta i imam mucnine kako sam imala i prvi puta hvala :)


    14 dana nakon O je najbolje napravit test. Mozes vec i nakon 12 dana ali moze ispasti lazno negativan.

    [lilypie.com]

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu
    Mono sad sam dosla s posla i napravila test. 22dc je (krivo sam ti pisala neki dan da je bio 21) i odmah se pojavila druga crta. Do sad nije nikad tako. Mislim da je to to evo i slikica pa mi reci sta mislis. Hvala ti puno za sve savjete
  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Ajme u krivu temu sam pisala. Ispričavam se 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    light

    Ajme u krivu temu sam pisala. Ispričavam se


    Jee, to je poz trakica !! 
    Znaci O ce upravo stici ! Nadam.se da si imala tad odnose, to je idealni tajming, kada trakica pokaze poz.

    [lilypie.com]

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Jesam ali par sati kasnije dok je muz dosao s posla 😂 Znaci li to da i danas i sutra treba imat odnose? Negdje sam cula svaku drugi dan (radi kvalitete spermija) a opet neki kazu svaki dan.

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Testiraj se i dns, ako je crta pocela blijediti, O je bila i smatram da nije potrebno dns imati odnose u tom slucaju.
    Ali ako je i dalje poz.onda imajte dns odnose.
    Tako je, cestim odnosima se smanjuje kvaliteta spermija, ali ako npr.imate sutra odnose biti ce kasno ako je dns O, a vjerujem da ce dns biti ,ili ds je vec bila.
    Tako da svakako mislim da ako ti je i dalje poz.trakica, imajte i dns odnose i to je dovoljno.

    [lilypie.com]

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno na savjetu 😊

  • maja_spa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moram i ja s vama podjeliti tuznu vijest. U 12 tj saznah beba nije vise ziva, tu nema odkucaja srca :( Nisam se jos pomirila s tim. A 7 dana je proslo od kiretaze.

    Tako silno zelim za tri mj ponovo pokusati ali malo se plasim, da li ipak 6 mjeseci cekati.

    U svakom slucaju danas mi je proslo kroz glavu moralo je tako. Imala sam u 5, 6 tj neke bolove u stomaku. U 8. tj uredno kucanje srca na ultrazvuku ali eto imala sam mozda neku infekciju ili je svrab bio posledica odumiranja…ne znam. Sto pitanja i razloga a odgovora nema. Imamo jednog sina godinu i po pa nam to utjeha. S njim nikakvih problema nije.

    A muci me jedna stvar da mi je baka izgubila dve bebe po porodjaju ne daj boze nikada nikome…ma svasta me muci, nista ne mogu da radim a moram sta malo uraditti…pshicki sam tako reci k.o. Pitam se jel morala bas kiretaza ali htjela sam sto pre da se oslobodim pomisli i budem tu za mog sina.

    Pozdrav cure i svima naj naj bolje sve

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.