Koliko djece želite imati?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    pa ja bi bar 4 ili najmanje 3.. Vidjet ćemo šta ću reći nakon poroda. Muž bi dvoje ali meni je to premalo i sama imam veliku obitelj i prekrasno mi je to, voljela bi da i moja djeca imaju braću  sestre male razlike jer tada postanu tako bliski i nema divnije veze od te, znam iz vlastitog iskusva, nema te prijateljica koja može zamjeniti sestre..

  • pčelica_maja

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Sada sam u fazi da razmišljam o drugom djetetu, ali tu bi se zaustavila…..naravno da bi im htjela priuštiti sve što je potrebno, a kao najvažnije vidim školovanje….za više od dvoje djece ne znam da li bi mogla financijski podnijeti

  • Avatar Đukica

    Đukica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Imam 4 sina….19….16….10 i 4 godine…..i želim curicu…..na pragu sam četrdesetih….. 

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Da se uključim..radimo na prvom a voljeli bi oboje minimalno troje…voljela bih prvo sina dobiti da štiti ostale ;)

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Nas je desetoro djece, ja sam druga po redu od sedam sestara i trojice braće. Kad razmisljam o tome koliko bi ja htjela djece uvijek mi padne na pamet kako bi bilo da moji roditelji nisu htjeli peto ili sedmo. Nadam se da cemo i mi imati zelju i snagu za veliku obitelj, jer ja ne mogu zamisliti život u maloj obitelji! A što se tiče financijske strane, mislim da nije poanta imati toliko novca da se djeci sve pruži. To SVE nije uvijek nuzno pozitivna stvar, u mom djetinjstvu pamtim naslijedivanje knjiga i patika od sestre, nekad skromnije odjece, ali iz sadasnje perspektive mogu reci da mi nikad ništa nije nedostajalo (iako mi je otac radio fizicki posao, a mama nije radila). Iz svog iskustva mogu reci da smo naucili od malih nogu da dijelimo, da je više uvijek bolje, uvijek nam je bilo zabavno, uvijek ludnica u kući i uvijek zabava za stolom. Danas, kad me netko pita kako je živjeti u velikoj obitelji, kažem da drugačije ne mogu zamisliti. :)

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    ja razmišljam o troje… sad imam dječaka, poslije njega curica, pa opet dječak. :)
    vidjet ćemo što nam je Bog namijenio :)

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Trudna sam 4 put i uz dvije kćeri, 15 i 6 godina sad čekamo sina. Imala sam jedan spontani. I zadnjih dva-tri tjedna glavom mi stalno prolaze misli o još jednoj bebi odmah kad rodim ovu. Imam 37 godina i sad ni sama ne znam da li mi to moje tijelo nešto alarmira ili baš nisam uračunljiva zbog hormona. Jer ni u jednoj trudnoći nisam imala ovakve porive. Ali za to je potrebno dvoje, a muža sam jedva nagovorila i za ovu bebicu. Inače sam uvijek sanjarila o 8 djece- ne znam zašto baš taj broj?! Termin mi je u 5 mjesecu pa ćemo vidjet koliko će me ova želja za 4 bebom držati!

    [lilypie.com]

  • Avatar ninina22

    ninina22

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Ja bi osobno dvoje djece. Imamo jedno, no nagovaram muza i za drugo

    Najljepši dani u životu svake žene - http://trudnoca22.blogspot.com/ [trudnoca22.blogspot.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Imam jedno dijete, voljela bi makar jos jedno, iako sam zahvalna I za ovo jedno malo cudo do neba. Nadam ee da ce se pruziti prilika da prosirimo dodatno obitelj, jedino cega me strah je nanovo prolaziti onaj strah sto ce biti I kako ce proci trudnoca, ziviti u saznanju da se svaki tren nesto moze zakomplicirati, iz dana u dan uvjeravanje sebe kako ce sve biti u redu, a iznutra ogroman strah I tolika zelja da sve prode u redu, no, ipak, zelja za djetetom je jaca od toga, zato se nadam da cemo biti u prilici jednog dana opet iscekivati jedno malo cudo, curicu ili deckica, nebitno.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Tonka123

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Barem troje. Jer smatramo da gdje ima za jedno ima i za više. Nikako ne bi željela imati samo jedno djete. Kao što je napisala jedna korisnica, ako se može trošiti na cigare,izlaske i sl. gluposti sigurno se može izdvojiti i za djecu. U ovoj državi ništa nije lako pa ni djecu odgajati, ali obitelj je smisao postojanja. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.