Koliko djece želite imati?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar medoKartonski

    medoKartonski

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Voljela bih ja imati 3-4 djece, ali naravno financije to ne dopuštaju s toga planiramo još samo jedno dijete tako da Iva se ima s kime igrati

    Ljubav se zove imenom tvojim - IVA -

  • Avatar Croheidi

    Croheidi

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Nadamo se troje 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Andydea2

    Andydea2

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Mi imamo troje, curku od 12god., curku od 7god.,dečkića od 15mj. i jednog anđela na nebu, ali nismo odustali da dobijemo 4.bebicu ! Oduvijek smo željeli veliku obitelj. Nama nikada prioritet nisu bile financije,nego zajedništvo i ljubav. Moja baka je živjela sa osmero braće i svi u jednoj sobi…svi su nerazdvojeni bili i meni je to prekrasno. Danas ljudi teže komforu,a zaboravljaju prave vrijednosti !

  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Htjela sam veliku obitelj ali eto nema posla, godine prolaze,itd.
    Prezadovoljna sam sa svoja dva divna anđelčića! 

  • Avatar klara2012

    klara2012

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Osobno bih voljela imati samo dvoje djece, curicu i dečka. Ali ako budemo imali i više uopće mi neće smetati imamo sve što nam je potrebno u životu (barem za sada) tako da smatram da djeci nebi ništa nedostajalo. Suprug radi i ja ću poslije nove godine (ako Bog da) tak da nam je zasada super što se tiče toga koliko bi djece voljela imati uopće ne ovisi o mojoj ili suprugovoj karijeri nego jednostavno bih voljela imati samo dečka i curicu.

  • Avatar Evvie

    Evvie

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Imamo dvije cure ….ja bi još jedno al poslije dva carska reza sumnjam

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Imamo sina od 9 i pol mjeseci, htjela bi jos jedno. I jako vibram za curku :-D

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ivona28

    ivona28

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Prije troje sam željela, sad kad sam rodila mislim da mi je i ovo jedno sasvim dovoljno, mada ćemo ići na još jedno sigurno ;)

  • Avatar zrakasunca2

    zrakasunca2

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    ivona28


    Prije troje sam željela, sad kad sam rodila mislim da mi je i ovo jedno sasvim dovoljno, mada ćemo ići na još jedno sigurno ;)

    Ha ha, tako i ja razmišljam uz dvogodišnjeg sina, ali možda jos jedno za koju godinu…hm…

  • Avatar ribek

    ribek

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Što više to bolje

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.