Koliko djece želite imati?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mama_25

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Planiram troje i htjela bi da bude što manja razlika (sada sam trudna sa 1.) ali vidjeti ćemo kako će to biti izvedivo zbog posla.

  • Avatar račica

    račica

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Voljela bih troje. Ne znam hoće li tako i ispasti, vidjet ćemo. Na jednom djetetu nipošto ne želim ostati, želim da ima barem jednog brata ili sestru. Želim im priuštiti normalan život, da imaju sve što im treba (ne nikakve luksuze, skupe stvari i stvari koje su “in”), ne treba mi vila ali ne želim se ni tiskati u jednosobnom stanu u kojem trenutno živimo… Nismo imali idealne uvjete ni kad smo se odlučili za prvo dijete, zapravo puno toga je bilo neizvjesno, ali smo riskirali i na kraju se sve posložilo kako treba. Nekako se nadam da će tako i ubuduće…

  • Avatar MIRJANA5

    MIRJANA5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Imama pet prekrasnih curica da je tesko je nemogu djeci pruziti sve sto im puhne u glavu ali najosnovnije stvari mogu djecu treba uciti da budu zadovoljni mali stvarima  a da bi htjela jos jedno bi  ali suprug nezeli vise brinu ga financije i sto ce drugi reci nadam se da ce i on zaboravit na drugi i pozeljeti jos jedno 

  • Avatar LUSY

    LUSY

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi imamo dvije curice treca je na putu :)

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Eto i ja sam među onima koje vole biti okružene djecom…Kao mala sam govorila da ću imati petero djece i uvijek sa voljela paziti susjedove male. Hvala Bogu imam četvero zdrave dječice,tri kćerkice i sinčića.Nisam sigurna da li će biti peto jer nije lako ni s jednim a kamoli s više…..No mi guramo i ide nekako. Obitelj je prva na mjestu a djeca su nam najveće bogatstvo.Ja sam najbogatija na svijetu

  • Avatar basgitara

    basgitara

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Ja bih 3- sad imam 2 dečkića pa bi voljela curicu, no samo supruga treba privolit. njemu 2 dosta . on više gleda na financijsku stranu i realist je za razliku od mene sanjara i vječitog optimista

  • mama2zg

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Mi imamo dvoje i to nam je dovoljno…kad sam rodila prvo znala sam da cu jos jedno zbog toga da ima brata ili sestru…ne bi voljela da je ostao sam….ovako ce biti pravi kompići :))

  • Avatar mayna.seka

    mayna.seka

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ja zasad imam jedno ali naravno da planiram još jedno a ako se desi i kasnije da ostanem trudna naravno da ću biti sretna jer obožavam djecu i isto tako nas je puno djece u obiteljima sa moje strane pa nebi htjela da moja kćerka odrasta sama kao muž.on bi isto volio da mu je majka rodila bracu ili seku ali nije išlo nažalost

  • Avatar Danijelaela

    Danijelaela

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    dvoje mi je nekako taman, makar i troje :)

  • Avatar pato99

    pato99

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Voljela bi imati 5-ero dječice. Zasad imam jednu djevojčicu (16 mjeseci) i evo mislim da je i druga beba na putu (moram napraviti test) :) Dvoje najmanje, a dalje ćemo vidjeti.
    Ne razmišljam uopće o financijama, poslu itd. jer znam da će sve bit ok i da će djeca imati ono što im je potrebno. Ne želim da se kasnije u životu kajem što nisam imala više djece jer sam razmišljala o novcu i ostalim sličnim stvarima. Glavno da imamo topli dom i hranu, ostalo ćemo već nekako srediti. Radije ću ja biti okružena djecom nego da mi život prođe i onda da se osvrnem i vidim da sam sama. Jer kad čovjek ostari, šta će ti novac (kojeg ionako nikad dosta) ..djeca su ta koja život čine sretnim i smislenim.

    Jedino o čemu razmišljam je dobna razlika između djece. Mislim da je najbolja razlika od 2 godine tako da djeca mogu zajedno odrastati i međusobno dijeliti stvari.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.