Koliko djece želite imati?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    Prvo smo pričali o dvoje djece, sad kada sam trudna po prvi put muž razmišlja da bi troje :D

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    zasad jedno…. vidjet cu kako ce biti dalje….ako i da jos jedno onda ne vjerujem da ce to biti u skoroj buducnosti…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Mi bi htijeli troje djecice :)
    Prije mjesec dana smo dobili prvu bebu :) muz je vec spreman na drugo XD ali ne jos sigurno

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    uvijek sam maštala o tri curice,al idemo prvo napravit jedno,a dalje ćemo vidjet..hehheeh

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Mi bi htjeli dvoje djece. Oduvijek sam maštala da imam sina i kćer, ali eto još radimo na prvom, pa ćemo vidjet 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar Miki35

    Miki35

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    imam jedno i planiram rađati do 40.godina sad imam 35 kasno sam se udala i kasno rodila 1 djete tako da baš i ne stignem ali na drugom intezivno radim , pa ako Bog da možda bude i troje! Divno je biti mama

  • Avatar marijola

    marijola

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    imamo troje,9 god,6 god i bebu 5 mjeseci,ništa nismo planirali,presretni smo sa naša tri anđela

    MARIJOLA

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Mi smo uvijek govorili da ćemo imat dvoje…tako kad je došla druga curica i malo odrasla sve smo podjelili od robice,kolica,hranilice….a evo nas sad čekamo treću curicu….tako da nikad nerecite nikad

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar happymum2

    happymum2

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Moj muž i ja smo jos uvijek mladi ali mislimo da bi četvero djece bilo sasvim normalno

    Just be happy all life

  • Avatar mama3x

    mama3x

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ja sam uvijek mislila da ću imati 4 djece (zato ne odustajem mi sada u 40.), i imam 3. Međutim uvijek sam mislila da ću prvo roditi 2, pa nekad u 30-ima opet 2. Muž se malo poigrao i dobijemo 3. kad je prvo imalo samo 4 godine. Mislila sam da će nas to financijski slomiti jer smo bili podstanari, a ja sam bila doma s djecom i baš sam tada htjela početi opet tražiti posao. Bila sam u krivu. Donijelo nam je kruh po rukom i puuuuno osmjeha. Sad kad želim i četvrto razmišljam a ovo a ono i mislim u sebi da sam opet u krivu. I zato, želim svoje četvrto dijete! :)
    Sretno svima, s koliko god djece ste planirale - 1 ili 10!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.