Koje crtiće voli vaše dijete?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sanja.jurin1

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    pepu pig i loleka i boleka

  • Tonkica11

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Uf Peppa  obožava ju još i sad sa skoro 5 godina….i robica na Peppu i tenke, posteljina…. - kud god se okreneš samo mali praščići, sad je zarazila s ‘'Peppomanijom’' i malu sestričnu od 18 mj…voli jako i Disney crtiće dugometražne, a tu su i 5 legendi, hotel Transilvanya, Štrumfovi…

  • MartinaSB

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja kcer obozava Pepu Pig,  mislim da i ona i ja i tata znamo sve epizode napamet..cak je i rodendanska torta bila na Pepu Pig i Georga u snijegu :) Osim Pepe koja je definitivo br.1, Dora i Lijeni grad su zauzeli mjesto br.2 :)

  • tom8jerry

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    pingu, pčelica maja, peppa

  • Mama_Sonja

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Mi smo u potrazi za Peppa Pig plišanom igračkom koju naš sin jakooo želi da Djed Božićnjak donese pod drvce. Ali u Osijeku je nigdje nema =(. Obišli smo sve trgovine i svi nam daju isti odgovor - izašao je iz ponude …eh, a mi baš sad zainteresirani za to. Dobro bi nam došao ovaj poklon - nije plišani, ali je Peppa Pig   Volimo gledati sljedeće crtiće : Braća Koale, Peppa Pig, Traktor Tom, Tomica i prijatelji, Graditelj Bob, Roary, Vatrogasac Vjeko, Bumba, Chuggington …..

    Happy mama puta dva <3

  • mona35

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    moja Lena više nije tako mala, ali obožava Peppu, naime imamo cijelu kolekciju njezinih crtića koja ona vrlo rado gleda i bile bi presretne kada bih nadopunile kolekciju sa 10 novih crtića. Džimo si palčeve.

  • patty8

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj 2,5 godišnji sin obožava Peppu Pig, Osim Peppe, neizostavni su Vlak Tomica, Traktor Tom, Maša & Medvjed i Štrumfovi :)))

  • gabi_17

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj Gabriel najviše voli Peppu, Doru i Super Why, u prijevodu super čitače uz koje je naučio čitati sva slova, a ima tek 2 godine i 3 mjeseca.  A od kad gleda Peppu voli se igrati dinosaurima poput malog Gorgea 

  • Silva

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    moja Ela najviše voli Peppu Pig,Jagodicu Bobicu,Virus Attack,Timona i Pumbu ;) 
    I od svih tih crtića ima Cd jedino nema od peppe stoga bi se jako obradovala kada bi to dobila za Božić. ;)

  • ivona

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moj David najviše voli gledati Pepu,Tomicu,traktora Toma i Mašu 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.