Koje crtiće voli vaše dijete?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ZIZY

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    PEPA, JURIĆ,PEPA,POŠTAR PET I OPET NARAVNO PEPA. ISKRENO VEC SVE PEPE ZNAMO KOD KUĆE SVI NAPAMET JER NAS ALEN VEČDVIJE GODINE NE PRESTAJE GLEDATI PEPICU, A NA TO SVE JE I SEKA TESA DORASLA DO GLEDANJA CRTIĆA PA MISLIM DA ĆE NAS I SLIJEDEĆIH NEKOLIKO GODINA PRATIT PEPA I EKIPA!!!

  • zmajica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nakon faze pocoya i male princeze sad je hit pepa praščić…maraton pepe prije spavanja… :)

  • marti7

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    moja curica od 2 i pol godine obožava pepu i pingu, pa bi nam ova slikovnica na pepu bila jako jako zanimljiva:)

  • zlim

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Krenula je sa Gusjenicom Tinom i Bumbom, a nakon što smo dobili jedan DVD Pepe Pig, redovito se i ona gleda…:))

  • volah

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    mi volimo Peppu, volimo Pokoya, Tom & Jerryja, Pink Panthera, Strumpfove, Popaja, trenutno s 3.5 godine jako volimo Peppu i to gledamo na ruskom jeziku, jer nam je to bas fora…

  • lidija-pepa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    volimo jako peppu pig, ali i pocoya :-))))

  • monstrum

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Moram priznati da sam presretna što moja malena najviše voli one “stare” dobr crtiće-Tom i jerrya, pink pantera i leteće medvjediće.  Tako da se zna desiti da čseto i mama zajedno s njom gleda crtiće i uživa.

  • josipa_vuk

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja sam mlada teta studentica koja bi zaista voljela usrećiti nećaka Andreja i nećakinju Karlu koji su ludi za Pepom Pig. Karla, koja je prošli mjesec napunila dvije godine uvijek ponavlja za članovima obitelji Pepe Pig kada rokću u uvodnoj špici, od najstarijeg do najmlađeg. Osim Pepe Pig, Karla stalno govori da želi gledat Popa Pet, odnosno Poštara Peta a Andrej se malo ljuti jer Karla stalno želi gledat jednu te istu epizodu. Osim ovih crtića, tu su još i Traktor Tom, Ekipa za 5.. Bili bi presretni da dobiju ovo za Božić :)

  • Avatar Anuska

    Anuska

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mi najviše volimo crtić o vlakićima Tomica i prijatelji, al odmah iza toga su nam Pepa Pig i Dora istražiteljica!!! Jednostavno nam dan bez njih ne može proći!

  • HELGA77

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Redovito gledamo Ledeno doba, Madagascar, Hello Kitty, Spužva Boba, Jagodica bobica i naravno Pepu kad ga ulovimo u jutarnjem terminu na TV-u

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.