Koje bočice i dudice su najbolje?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Trenutno ni sama ne želim imati nekih velikih očekivanja od svega toga…tko zna kako ću se uopće i snaći i kako će beba sve prihvatiti…pomalo sam hiperaktivna, pa vjerojatno zato mislim i da ću kao mama sve uspjeti 
    U svakom slučaju, dvije bočice ću kupiti, pa ako ne budu koristile svrsi, prosljediti ćemo ih dalje kome bude trebalo 

  • Countess

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Ja sam imala Tommee Tipee, super su bile. Sad cu vjerojatno uzeti Medeline zbog elektricne izdajalice koju namjeravam kupiti jer necu moci dojiti non stop zbog nekih obaveza.

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Countess


    Ja sam imala Tommee Tipee, super su bile. Sad cu vjerojatno uzeti Medeline zbog elektricne izdajalice koju namjeravam kupiti jer necu moci dojiti non stop zbog nekih obaveza.

     Countess, gdje je najbolje nabaviti el. izdajalicu? Koliko koštaju obično?

  • Countess

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Evo ja ću uzeti ovu: pelenko.com/medela-swing-elektri%C4%8Dna-izdajalica
    Kažu da je jako dobra. U prvoj T sam se s običnom jako teško izdajala. S obzirom da ću malca morati povremeno ostaviti mami na par sati moram ostaviti mlijeko nekako.
    Na njuškalu se zna naći po povoljniji cijenama pa ću vjerojatno tamo od nekog uzeti.

  • Avatar anna.marie

    anna.marie

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mi koristimo Avent i Tommee Tippee bočice, a dudu MAM. Sada ima skoro 7 mj. pa sam mu kupila onu bočicu s kljunom u Mulleru, mislim da su gotovo sve te “kljunašice” iste samo je cijena različita.
    Tommee Tippee sam dobila izdajalicu pa je u paketu bila i bočica i vrlo sam zadovoljna s njihovim proizvodima, zato sam onda i kupila ostale bočice njihove.

  • Avatar DorothyOa

    DorothyOa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    kukukaka


    priks


    I meni se nekako staklene bočice čine bolje i isto sam mislila kupit samo 2, za početak, jednu manju i jednu veću da imam za van (kad idemo negdje)….. A kako si grijala i gdje, koliko minuta se to radi?? I dali je dobro tek izdojeno mlijeko staviti u onu termos torbu, bez grijanja, znači onakvo kakvo je (prije nego idem negdje s bebom, za van)?
    A Chiccovu izdajalicu nisam vidjela (tj.da budem iskrena, nisam ni gledala), ali amo 70kn???! Aventova je 400kn
    Ja sam u bolnici imala Aventovu od prijateljice, ali nisam s njom ništa mogla. Žena iz sobe mi je posudila Chicco i s njom sam uspjela izdojiti pa sam rekla mužu da mi kupi i donese. Moj bebo je bio na pedijatriji 10 dana pa sam morala izdajati i nositi mu svaka 3 sata. Na pedijatriji su mi sestre rekle da mlijeko (majčino ili AD) može na sobnoj temp. stajati 2 sata tako da sam i ja kad smo došli kući pa išli kod ped. izdojila i stavila u bočicu. A ugrijati možeš tako da staviš bočicu u posudu s vrućom vodom pa provjeriš temp. tako što kapneš na zapešće pa vidiš je li dobro.
    Evo, ovakvu sam ja imala i platila u ljekarni 69 kn.
    www.svijet-beba.com/proizvod/chicco-izdajalica-klasicna-polikarbonat/

    Hm, ali te izdajalice su navodno namijenjene samo tome da isprazne grudi, ne da se mlijeko sačuva…kako to funkcionira kad želiš spremiti mlijeko? Nisam nikad to imala u rukama jer sam zaključila po opisu da se mlijeko ne može spremiti, ako može, to je onda super cijena!

  • Avatar DorothyOa

    DorothyOa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Countess


    Evo ja ću uzeti ovu: pelenko.com/medela-swing-elektri%C4%8Dna-izdajalica
    Kažu da je jako dobra. U prvoj T sam se s običnom jako teško izdajala. S obzirom da ću malca morati povremeno ostaviti mami na par sati moram ostaviti mlijeko nekako.
    Na njuškalu se zna naći po povoljniji cijenama pa ću vjerojatno tamo od nekog uzeti.

    Da, ovu ja imam i sve preporuke! Odlična je. A kad je tema već bočice, ona dolazi s calma sisačem i malom bočicom i nama je to bilo super. Isto smo kao što je već netko napisao isključivo dojili, ali trebala nam je izdajalica kad bih ja izašla. Nisam požalila investiciju u električnu, jer je mnogo lakše izdajati njom, isplati se ako znaš da ćeš je puno koristiti.

  • Countess

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Mlijeko se naravno može čuvati, do 2 sata na sobnoj temperaturi, u hladnjaku a može se i zamrznuti.

  • Avatar lalita611

    lalita611

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Ak se mene pita ja sam za Tommee Tippee-ove i dude i flašice. Aventove su isto ok, al ove su mi više prilagođene obliku bradavice (na pogled je vidljiva razlika) i djeca ih lakše uhvate. Al opet je i razlika od djeteta do djeteta.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Uh, neki dan sam pročitala 32 stranice o izdajalicama na Forum.hr , našla se u dvojbi između Aventove i Tommee Tippee izdajalice. Naravno, i Medeline su dobe, ali daleko skuplje. Mame su kupovale TT izdajalice preko eBaya, i sad se nađu u cijeni do 150kn, ali ne  dostavljaju u RH, jedino bi se možda moglo sa sellerom dogovorit nešto.  Za sada odustala od izdajalice, a posudit mi se malo gadi. Uglavnom, u Muelleru je Aventova izdajalica 400kn, TT 319kn (u paketu dolazi kutijica, mislim i posudice za pohranu mlijeka), u Intersparu i Bipi Aventova 449kn, u dm-u Aventova 429kn. Tu je i Avent zastupnik za RH, ima svoj web shop na www.kadulja.hr, ako se dobro sjećam može se kupit samo izdajalica s bočicom za 400kn, a može i izdajalica s bočicom, štitnicima za bradavice, uzorcima krema i jastučića i torbicom za 430kn, ako se dobro sjećam. 
    Ako kupujete u DM-u, na AVENT-ovu imate 20kn popusta u knjižici za trudnice, ili još bolje iskoristite bon sa 25% za jedan proizvod i onda bi ona izašla oko 320kn.
    Još nešto, na forumu je dosta mama pisalo da je TT izdajalica bolja za veća prsa. 
    Za Chicco se ne sjećam, znam samo da su se na Nukove žalile da ručka pukne.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.