Kako vaša obitelj provodi slobodno vrijeme?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Renata888

    Renata888

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Naša obitelj provodi svoje slobodno vrijeme prilično tužno jer nam je tata bolestan pa nas to sve opterečuje . Inače bi željeli biti više skupa i provesti vrijeme zajedno u baš jednom lijepom centru koji bi nas ve skupa opustio no to ne možemo zbog novčanih poteškoća. Evo iskreno .

  • Avatar Renata888

    Renata888

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Naša obitelj provodi svoje slobodno vrijeme prilično tužno jer nam je tata bolestan pa nas to sve opterečuje . Inače bi željeli biti više skupa i provesti vrijeme zajedno u baš jednom lijepom centru koji bi nas ve skupa opustio no to ne možemo zbog novčanih poteškoća. Evo iskreno .

  • milena

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moju obitelj čine muž, dijete i ja. Rado se šetamo i volimo prirodu. Dijete ima 8 godina i manje smo u mogućnosti odmarati jer stalno imamo neke obaveze. Voljeli bi da nam pružite odmor u toplicama jer nikada nismo bili na takvom mjestu. Hvala!

  • Avatar ina7

    ina7

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mi smo sretni kada uhvatimo zajedničko slobodno vrijeme da smo svo troje na okupu pošto nam posao ne dozvoljava baš često da bude takvih trenutaka a kada se napokon skupimo zajedno onda na sve moguće načine udovoljavamo našoj curici i ispunjavamo sve njene želje….jako je tužno što neke obitelji zbog posla ne stignu se družiti na adekvatan način….današnji način života je jako ubrzan što djeca ispaštaju zbog toga….nadam se da će jednom biti bolje 

  • Avatar xenavg

    xenavg

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    tako smo malo skupa svi zajedno, da slobodno vrijeme najcesce provodimo grleci se i ljubeci, pricamo o svemu s djecom, s obzirom da su obje skolarke, dijelimo s njima i one s nama sve tuge i radosti i sve zelje i sva nadanja…i tada ih ucimo otvorenom iskazivanju osjecaja i ukazujemo im da je najvrednije da se vole, da vole prijatelje, da pomognu kad mogu, da materijalno dodje-ode i nestane-a da su takvi zajednicki trenuci neponovljivi i najvredniji na svijetu!!!

  • Avatar Croheidi

    Croheidi

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Naša tročlana obitelj ima sreću što smo svaki dan zajedno popodne nakon posla, i cijele vikende . Kako svi troje volimo planirati, imamo raspored gdje i kada trebamo biti . Kino, kazalište, kupanje, planinarenje, spuštanje u špilje i slično. Živimo na početku šume, tako da lijepo vrijeme iskoristimo za piknike. Smatramo da je ova naša Hrvatska puna prirodnih bogatstava koje treba posjetiti, tako da za sada još ne planiramo van granica  . U putovanjima nam se često pridružuje nećakinja, koja je vršnjakinja s našim malim čudom, te ne sumnjam kako bi je poveli i u toplice na nezaboravan vikend.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar dzizano2

    dzizano2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Najviše volim provoditi vrijeme sa svojom obitelji na putovanjima,jer smo tada skroz zajedno.No to naravno ne može biti tako često kako bi mi željeli.Dugo već obećavam svojoj djeci( koja imaju veliku želju posjetiti jedne toplice)da ćemo ići ,a bili bi presretni kada bih nam to omogućili.

  • vito55

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam Vito imam 12 god ja i moja obitelj neidemo bas puno na putovanja da osvojimo ovo moja mala sestra  od 1 god i 3 mj bih bila presretna jos zivim i sa mojom mamaom koja je trudna 7 mj i tatom pomorcem jako bih volio da odemo na putovanje to bih bilo odlicno.Hvala

  • marijana9696

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    trudimo se svakodnevno provesti što više vremena sa naše dvije predivne kćerkice, zajednički trenuci uključuju odlazak u zološki vrt, šetnje prirodom, a curice su najsretije u zabavnim parkovima jer obožavaju tobogane.ovo bi za nas bilo nešto sasvim novo i drugačije, bili bismo presretni, naravno da osvojimo glavnu nagradu

  • anakarlovic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naša mala obitelj, muž, kćerkica (5 god) i ja još nikada nismo imali obiteljski odmor. Mi smo među onim Hrvatima koji imaju stambeni kredit u švicarcima i nemamo mogućnosti za izdvajanje za odmore. Tužno je to što u našim najboljim godinama nismo u mogućnosti odvojiti koju kunu i provesti obiteljski odmor. Nadamo se boljim vremenima i tome da ćemo i mi negdje putovati. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.