Kako vaša obitelj provodi slobodno vrijeme?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Torinxica

    Torinxica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nase slobodno vrijeme provodimo u ucenju slova,brojki i svega ostalog sto naseg 4-godisnjeg djecaka zanima.. Najljepse nam je kada navecer svi sjednemo u dnevni boravak,gledamo film i naseg veselog djecaka kako nam objasnjava sva cuda koja je naucio..:)) Kupanju prisustvujemo svi,jer je opcinjen vodom,toliko da je sam proplivao jos sa 3 godine..;)

  • Petra13

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi provodimo slobodno vrijeme uz smijeh,šale,okupljanje na igrama pogotovo svako večer oko 8 igramo Uno..Stalno se smijemo i jednotavno u tome uživamo. 

  • josi

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    Mi smo novopečeni mama i tata malenog dečkića od 6 mjeseci.Ne bi rekla da imamo slobodno vrijeme kao obitelj jer naše cijelo vrijeme je naš mišić.Mama i tata skaču,pjevaju,plešu,krevelje se,ispuštaju čudne zvukove, a mali štrukelj se, kako ga tata zove, smije i vrišti.A volimo se  maziti i ljubiti, pogotovo kad smo goli, a mama ljubi i pusa svoju bebu.

  • ANAVI46

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    EMA SE ŽELI KUPAT SE I RONITI SE, ŽELIM SE IGRATI, ŽELIM SE JA IGRATI SA MAMOM I TATOM NA BAZENIMA…. ovako to kaze nasa jedinica od 4 godine kaaaaaaaaaačoyxcbvvvvbjjjj …. i ovako!

    pozdrav svima i sretno!

  • Avatar smijuljko

    smijuljko

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Svaki naš zajednički osmjeh označava slobodno vrijeme jer to je neprocjenjivo. To ne mora nužno biti ono idealno vrijeme u kojem tata ili mama ništa ne rade nego smo isključivo posvećeni djeci kao npr. šetnja, pričanje priča, igranje društvenih igara i slično. Smatram da je slobodno vrijeme i ono kad kuham, a naš prvašić nam priča kako joj je bilo u školi i koje je nove viceve čula od prijatelja i pritom se smijemo ko ludi… Ili kada naša mlađa kćer oponaša neku pjevačicu i umire od smijeha…a smijeh zarazno prelazi na nas…Malo je danas pravog slobodnog vremena, ali ako se podsjećamo da je dan bez osmjeha uzalud potrošen dan imat ćemo osjećaj da nam je svo zajednički provedeno vrijeme zapravo baš to -slobodno vrijeme. A djeca imaju pravo na sretno i veselo djetinjstvo. Učinite nam ga još sretnijim osvajanjem ove prekrasne nagrade ;-))))  Puno pozdrava svima-s velikim osmjehom :-)))

  • jakica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Sva djeca, pa tako i moja za najidealniji dan proveden sa svojom obitelji, sigurno će uvijek izabrati kupanje na bazenima. Tada nas imaju samo za sebe i uživaju u svakom trenutku. Jedan takav dan smo prije nekoliko godina proveli i u Termama Tuhelj i stvarno nam je bilo prekrasno : od vožnji na gumama, do aerobica . a dan je bio prekratak. Živimo u Slavoniji gdje nema nijednog kupališta u blizini, ni zimi ni ljeti, tako da su moja djeca naučila cijeniti svaki takav dan koji im još dugo, dugo ostaje u sjećanju.

  • piki

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    slobodno vrijeme provodimo ZAJEDNO i tada postaje potpuno nevažno idemo li u šetnju ili se vozimo biciklima ili ostajemo ludati se kod kuće, jer je naš 4-godišnjak skromno dijete i zna da od tatine ispodprosječne plaće ne možemo platiti ni izlet u zoološki, a kamoli u toplice,pogotovo sad kad ima 3-mjesečnog brata koji nas uveseljava svojim gugutanjem po cijele dane. Bojimo se i nadati nagradi da se ne razočaramo….

  • betica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    JA SAM MAMA TROJE DJECE . AKTIVNI SU SPORTAŠI KAO I JA I SUPRUG. NAMA SU ZAJEDNIČKI TRENUTCI  S DJECOM SVAKODNEVNICA ,JER SMO SE 100 % POSVETILI NAŠOJ DJECI. POTREBNI SMO IM DA IH ODVOZIMO NA TRENINGE ,PRIPREMAMO IM SVJEŽE OBROKE I CIJEĐENE SOKOVE,ZNAM DA SE JAKO PUNO TROŠE ALI ONI U TOME UŽIVAJU.BAVE SE TENISOM .IMAMO I SVJETSKE PRVAKE I HRVATSKE NARAVNO. ZNAČI KOMPLETNO SMO POSVEĆENI JEDNI DRUGIMA UZ NEISCRPNU LJUBAV I PODRŠKU KOJU SVAKODNEVNO POKAZUJEMO JEDNI PREMA DRUGIMA.JER U OVOM DANAŠNJEM SVIJETU RADI UMORA  SVOJIH RIDITELJA , DJECI JE NAJLAKŠE UKLJUČIT KOMPJUTER ILI DATI ŠTO RANIJE MOBITEL U RUKE.  SMATRAM DA JE ZAJEDNIČKO PROVOĐENJE VREMENA SA SVOJOJ DJECOM I TE KAKO VAŽNO. SAVJET SVIM MAMAMA I TATAMA: NE GLEDAJTE NA SVOJE POTREBE NA DJECI SVIJET OSTAJE, DAJTE IM SVE SVOJE VRIJEME I LJUBAV. SRETNO SVIMA. PS: A OVAJ TRETMAN BI NAS TOTALNO OPUSTIO

  • Avatar tedra

    tedra

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav!  majka sam djevojčice koja u 1.mjesecu puni 3 godine.zaposlena sam u trgovačkom centru, mislim da radno vrijeme niti ne trebam spominjati jer svi znaju do kad rade, i da se radi i blagdanom, i praznikom, i nedjeljom,rad u smjenama; suprug je također zaposlen ali radi samo ujutro..nikoga od bližih nemamo da nam “uskoči” tako da uglavnom ( 90%) radimo u suprotnim smjenama, i jako malo vremena imamo da uživamo sve troje (to je cca svaka treća nedjelja).. a kad je napokon imamo idemo u šetnju pored mora,vozimo bicikl, idemo na sajmove, odlazimo u kazalište,odlazak na bazen(zatvorenog tipa), ili jednostavno smo doma i uživamo u edukativnim igricama s našom princezom.. a i kad je jedno od nas samo s njom pokušavamo što kvalitetnije provoditi vrijeme.. ova bi nam nagrada jako puno značila i kako već imamo rijetko vrijeme sve troje za uživanje, tri dana bi nam bilo sasvim dovoljno.. hvala lijepo i pozdrav svima

  • Helena20

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam studentica i nemam puno vremena da provodim sa svojom majkom i sestrama te njihovom djecom, ali kada uhvatimo vremena svi se okupimo na zajedničkom ručku kod nas kući te nakon toga igramo društvene igre, igramo pantomime, kuhanja i slično. Obožavamo praviti kolačiće,  u tome svi sudjelujemo i bude jako zabavno i dobro se nasmijemo. Ova nagrada bi mi jako puno značila jer bih majci napokon pružila odmor kakav zaslužuje za sve što je učinila za mene i moje sestre tijekom godina odrastanja.  Hvala Vam, lijep pozdrav

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.