Kako vaša obitelj provodi slobodno vrijeme?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Rita

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naša četvročlana obitelj najradije provodi vrijeme u šetnjama, na dječjim igralištima i u posjeti prijateljima. Kada nam vrijeme to ne dozvoljava onda se mama i tata pretvaraju u razne životinje. Tata je do sada bio konj na čijim leđima su djeca jahala. Bio je i maca koja je morala piti mlijeko iz zdjelice, čuko koji je morao živjeti u kućici (šatoru u dječjoj sobi). Najviše volimo kada je tata dobro čudovište pa nas škaklja i nosa po kući. Dobro, mamu ne nosi ali djecu da :). Volimo se igrati skrivača po kući i to uglavnom uspješno sve dok nas mali braco ne izda tati gdje smo se skrile. Kada braco zaspe mama i seka se igraju škole, mame i bebe (gdje je mama redovito beba i mora plakati). Nemamo puno zajedničkog slobodnog vremena tijekom tjedna ali zbog toga vikende iskoristimo 110%. Uza svu igru mama mora i pospremiti i skuhati pa i tijekom toga pronađemo prikladnu igru. Brojimo da vidimo koliko brzo mogu pospremiti igračke, miješaju sastojke za ručak u plastičnim posudama i ako je moguće pomognu u pripremanju ručka. Mama ponekad treba odmor pa se seka i braco igraju sami u svojoj sobi.

  • Avatar alenka

    alenka

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Dobar dan svima!
    Nas je četvero, mama, tata, seka (5 godina) i braco (2 godine).
    Mi najradije provodimo slobodno vrijeme u pjesmi i plesu! Odvrnemo muziku i prepustimo se ritmovima i pjevanju u svoja 4 zida, kada nas nitko ne gleda :-) Tulumarimo, smijemo se, škakljamo se, slikamo se pa se gledamo i opet se smijemo. Vrlo rado bi svoja plesna umijeća pokazali i pod vodom :-), pa se nadam da ćete upravo nas odabrati kako bismo ta 2 dana iskoristili u pravom ritmu, s osmjehom na licu i pjesmom u srcu! A ako nas ne odaberete, mi ćemo svejedno tulumariti i dalje u naša 4 zida!
    Lijepi pozdrav!

  • zdenka.pack

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    vremena je nažalost jako malo,
    a do terma jako nam je stalo
    mama, tata, brat i ja
    rado bi osjetili dio raja.
    kad smo navečer skupa,
    naša zgrada u smijehu se kupa,
    mama se trudi, pa kokice popeče
    tata nikad pomoći neće
    brat i ja veselo grickamo
    a kornjača nas čudno promatra…

  • sierrapahuljica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mi smo jedna mala kreativna obitelj,muž i ja i dva jako živa i radoznala dječaka!
    Volimo biti zajedno ,nekad se pitam jel nam to trebalo da se svi guramo i u parku i u crkvi i na groblju i na svadbama ,dučanima i ostalom……jednostavno volimo da djeca sve dožive i da mi ponovno doživimo kroz njihove oči…..bilo to da slažemo kockice,igramo se u parku ili čitamo slikovnice!

  • _kristina867

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pa ovako,pošto ne radimo suprug ni ja, svo čitavo vrijeme dajemo svojoj kčerkici…zabavno nam je i voljeli bismo osvojiti ovu nagradu =)

  • ile5

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Jednostavno je.Uživamo u svakom mogućem trenutku svojom djecom,naravno voljeli bi posjetiti Terme Tuhelj jer još nismo!!

  • Astrid17

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naša  djeca su već malo veća :) ( 11 i 5 godina) pa nam je pomalo teško pronaći aktivnosti za slobodno vrijeme kojima bismo se svi jednako veselili. Ponekad, kad je lijepo vrijeme, vozimo se biciklima, no tome se mlađe dijete ne veseli previše, jer ne može daleko voziti svojim malim biciklom. Nekad, odlučimo prošetati. No, tome pak prigovara teenagerica. Njoj je to dosadno. Jedino u čemu smo svi složni, i čemu se jednako veselimo jest odlazak na more ljeti, kupanje, plivanje i uživanje na plaži, a zimi je to odlazak u toplice. Ne vadimo se iz vode cijeli dan. Uživamo u plivanju, hvatamo mjesta za masažu, a jedan od većih doživljaja je kad izađemo u otvoreni prostor. U toploj vodi plivamo i udišemo svježi zrak. Tri dana u toplicama, nama bi bio najljepši godišnji odmor!

  • tannaq

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi smo četveročlana obitelj, ja, mama, tata i moj mali brat. Naj radije vrijeme provodimo uz televiziju i glazbene programe, pjevamo i plešemo. Uz mamine besprijekorne pjevačke sposobnosti, moje i bratove sjajne koreografije i tatin DJ stav daleko smo najtalentiranija obitelj na ovim prostorima. =)

  • monstrum

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    S obzirom na sveopću krizu, ne putujemo često, ali nam je zato svaki izlazak iz kuće pravi doživljaj. Ovisno o tome koliko imamo vremena uvijek izabremo nešto što će malenoj biti pravi doživljaj. Nama je ionako najbitnije da smo zajedno. Kao i svaki mališan, voli sve što je novo, sve što rade odrasli, pa tako i najobičnija šetnja vinogradom, šumom  i prirodom zadovoljava njenu znatiželju. Kad je lijepo vrijeme  najčešće odemo u neki parkić u sklopu kojeg ima dječeje igralište, pa se igramo i smijemo zajedno. Ali najdojmljiviji izleti su svakako oni koji uključuju životinje, tako da se često uputimo u zoo.Ponekad je to onaj pravi u Maksimiru, a češće to budu mali pravi, koji su ruku na srce zanimljiviji jer se može puno bliže doći životinjama, a i one su punu pitomije i raspoloženije.

  • Avatar torca79

    torca79

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nedavno sam dobio otkaz u firmi ( neš' ti čuda ), no imao sam sreće da nađem novi posao! Ajmo reći nesereća u tome svemu je to što je posao terenski … vikendom sam samo kući, tako da ne provodim dovoljno vremena sa svojom kćerkicom, barem ne onoliko koliko bih htio! 
    Vikendom kada sam kući posvetim se 100% njoj, i uživanju s njom! Obožava se ljuljati, tako da nam dosta vremena prođe u ljuljanju, ili igranju u pijesku … hranjenju golubova … jako je razigrana,a u prirodi se uvijek nađe nešto za igranje … skupljamo šibe i slažemo ih u neke oblike … 
    Bilo bi lijepo da osvojim vikend za sebe, da uživamo u kupanju jer malena se obožava kupati … obožava …

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.