Kako vaša obitelj provodi slobodno vrijeme?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • paul5

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Svi jurimo, žurimo sa posla i škole
    jer slobodno vrijeme kući nas zove!

    Čekamo ga u veselju i sreći,
    kad dođemo kući sve će mo si reći:
    Što ima novo? Je si li učio koje slovo?

    Igra nas čeka!
    Glas se čuje
    Kralju spasa nema
    Šah mat tu je!

    Pjesmice se pišu, crteži se rišu,
    glagoljica se uči
    i sve to u našoj kući!

    Velika obitelj je naša,
    ima tu vrtićanaca i petaša
    i naravno ne zaboravih veselog drugaša!!

    Smijemo se, pjevamo
    i radimo svašta,
    a u Tuhelj nas vodi naša mašta!!!

  • Avatar erni123

    erni123

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Kao jedna ponosni tata mata od zanata
    znam da je ljubav i obitelj vrijednija od svakog zlata
    slobodno vrijeme provodimo u smijehu,puno pjesme i igrica
    sve to donosi osmijeh na moja voljena lica
    necu kukati i reci da je tesko i da bi moglo bolje
    sve se moze di ima dobre volje
    otvorena srca i uz male ruke
    nestaju sve ove zemaljske muke
    izlet u prirodu ili do malog parka,
    da se udahne malo svjezeg zaraka
    mali list sto se nasao na putu,
    kap kise na mom kaputu,
    od sveg toga cu napraviti price
    na koje najljepsi djecji snovi lice..
    zaista tako je malo potrebno za srecu
    zato svoju obitelj nikad iznevjerit necu..
    volio bi ih povesti na odmor iz snova
    kao sto je klokanicina divna darivalica ova;)))

  • ljubicakolinger

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poštovanje <3 slobodno vrijeme u našoj obitelji se provodi u kuhinjinajčešće: ili jedemo ili pripremamo hranu, kolače… tu prepričavamo svakodnevne dogodovštine, a najljepše je Čuti od Šestgodisnjeeg Luke: mama, a kako si ti provela dan ? Da bismo se družili potrebno je ipak najprije napuniti trbuscice, a onda nam nema kraja <3

  • Avatar filipnola

    filipnola

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    najradije provodimo slobodno vrijeme rolajući se i šećući se uz more

  • Avatar abervid4

    abervid4

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja obitelj najviše koristimo vrijeme u hotelu ćići- kući , šetnja i igra na svježem zraku.Bez putovanja i hotelskih uživanja ,. 4 djece , a mirovina mala., to nam naša gospoda dala

  • anet

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Slobodno vrijeme moramo uvijek imati za našu djevojčicu, iako je to ponekad jako teško u današnjem ludom tempu života. Ali u životu sve prolazi, samo nam djeca ostaju i vraćaju onoliko koliko imamo vremena za njih. Nije  uvijek bitno koliko nego kako ga provodimo s djetetom , pa nastojimo što više razgovarati, igrati drušvene igre, šetati se , otići zajedo u kino i kod nezaobilaznog Vinceka, jer sreću čine male stvari. Poslje sladoleda kod Vinceka je nezaobilazna vožnja na  uspinjači, a tek onda sljedi povratak kući.
    Doma nas uveseljava svojim sviranjem na flauti, a mi moramo biti publika koja plješće na koncertu.
    Naša djevojčica Dora fora je naša najveća radost, a kada je nema kuća je previše tiha i pusta.

  • Avatar amatjan

    amatjan

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naše dvije preslatke djevojčice ispunjavaju smijehom cijelu kuću, posebno kad se igramo društvene igre, pamtomime, puzanja, lovača… 9 -mjesečna Ela luduje za 7 -godišnjom Lanom..Obožavamo šetnje prirodom, bicikliranje, kupšanje,a najdraži su nam posjeti baki i djedu….U pokretu smo sto na sat… Neopisivo iskustvo čarobnog roditeljstva… kiss od nas

  • mamaana

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naša mala obitelj je rijetko na okupu, jer tata radi terenski posao. Zato Lucija(5) i Andrej(4) s mamom redovito odbrojavaju dane do tatinog dolaska i planiraju dragocjeno zajedničko vrijeme. Zato nema veze ako ne dobijemo poklon-vikend (iako nam je to ‘tajna’ želja), nama će biti dobro, samo da smo zajedno

  • Avatar vriskica13

    vriskica13

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Mi sve svoje vrijeme posvečujemo svom dječaku. Dok sam bila na porodiljnom bilo je lakše jer sam ja cijelo vrijeme bila s malenim, Išli smo u šetnje, u parkiće jer jako volimo biti vani. Kada je i suprug bio slobodan, nekako smo nastojali provoditi vrijeme s malenim u prirodi, ako je bilo moguče zbog vremena.
    Znali smo otiči na planinarenje na sljeme, bili smo i na Risnjaku, zatim na izletu u Fužinama, u krašogradu,… Pa smo ljeti znali otići na bazene, u šetnju Maksimirom, u zološki, na Bundek i tak…
    Sada manje imamo vremena za sve to, jer sam počela raditi….no trudna sam pa ću uskoro opet biti doma i onda ćemo ja i moj mali dječak ponovno stalno biti vani.A i snjeg će pa čemo na snjkanje, radit snješka i tak….A tata će kad će biti slobodan.

  • meli

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Toliko smo rijetko zajedno da uzivamo kad smo skupa.
    Mozemo raditi bilo sto, bilo gdje ponekad i u kasne nocne sate samo da smo zajedno.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.