Kako ste reagirali kad ste saznali da očekujete dijete?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mama102

    mama102

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    …ja sam napravila test sama…i kad sam vidjela dvije crtice počela sam plakat i smijat se u isto vrijeme…bila sam tak nervozna…hodala po sobi gore dolje i govorila ja sam trudna, ja sam trudna…pa ostavim test na ormaricu, prošećem par krugova pa opet pogledam…pa uslikam test za dragog, onda izbrišem sliku…a on nikak da dođe…to mi je trajalo vječnost…kad je konačno stigao bilo je…ja ti moram nešto reć…trudna sam!!…podigao me tako visoko da sam umalo tresnula glavom u strop(potkrovlje)…onda smo zajedno ležali na krevetu i kreveljili se…a tek kad sam došla na uzv i kad je dok rekao, vidite ovo je plod vaše ljubavi…suze su tekle i tekle…predivno nešto

    mama10

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.