Kako ste reagirali kad ste saznali da očekujete dijete?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    plusic nam je dosao iz drugog pokusaja. prvi put imala sam sve zive simptome i na kraju se jako razocarala a ovaj put jedva da sam primjetila nesto drugacije. no moj muz bio je uvjeren da sam trudna, naganjao me na test a meni je bilo zao bacati novce na jos jedno razocarenje.. no popustila sam i napravila ga, mm je krenuo odloziti stapic na stol, no u ruci mu se vec pocelo penjati na dvije crtice. poceo je vristati DVIJE SU DVIJE SUUUUU pa sam pogledala i takoder pocela vristati. ostavili smo stapic, bacili se na krevet i vristali DVIJE DVIJEEEE! pa smo se spontano vratili baciti jos jedan pogled i onda opet vristanje i tu radnju smo ponovili jos nekoliko puta 

  • Ivka11

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    savršeno, imam dvoje djece i sami osijecaj trudnoce bio je neopisiv, jos kad je dijete došlo na svijet, te okice plave gledale me kao sunce u sred plavoga neba. nemoj te raditi pobačaje,jer vi donosite novi život i vaše nasljeđe

  • Avatar spavalica

    spavalica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    pa skoro…kao i svaka buduca majka koja i zeli dijete……i tocno onako kako sam ga i zamisljala da ce biti likom, cupave kose, smedjih ociju i rumenih usni….takav je danas…nevjerojatno.Taj djecak za dva dana napunit ce 12 godina.

  • kika.coric22

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Kada sam saznala da sam trudna, definitivno mogu reći da je to najveći šok koji sam do tada proživjela, prvo zato što sam bila premlada za majčinstvo, imala sam tek 19 i planove za budućnost, koji su nakon te vijesti svi pali u vodu, ali opet jako brzo sam se pomirila s tim i odlučila izvući iz toga najbolje što mogu. I to je palo u vodu jer sam izgubila bebu u skoro 6 mj trudnoće. Prošla je godina dana od toga i ja sam opet ostala trudna, planirano, ali mi ovaj put nije bio teško to što sam trudna već samo samo željela da s mojom bebom bude sve u redu. I bilo je, imam prekrasnu curicu, sad ima godinu i dva mj; i uživam u ovom najljepšem poslu na svijetu….u majčinstvu. :))))))

  • Avatar tina8462

    tina8462

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Kad sam saznala da sam trudna, to mi je bio šok..sa dečkom sam tada bila tek 5 mjeseci u vezi, ali njegova reakcija je bila odlična :D bio je jako sretan, to je najviše utjecalo na mene..
    Kad sam vidjela da je on sretan, shvatila sam da nemam razloga ne bit sretna.
    Ubrzo nakon toga sam na ultrazvuku vidjela srćeko koje kuca i osjećaji su me preplavili, od tog trena znam da je ta beba sve što želim! :)
    Sada smo u 34. tjednu i sve je spremno, samo čekamo tog malog pišulinca da se rodi :D

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi roditelji, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju.
    Dobitnici knjige autora Romana Simića Bodrožića ‘Nahrani me’ u izdanju Profila su basich.marinakatarina3 i lilica, a bit će obaviješteni e-mailom. Čestitamo!
    https://klokanica.24sata.hr/roditelji/tatina-zona/nisam-spreman-za-jos-jedno-dijete-1111 [klokanica.24sata.hr]

    Pozivamo vas da nam i dalje pišete kako ste vi i vaš partner reagirali kad ste saznali da očekujete dijete, a vaše komentare objavit ćemo u našoj temi s foruma.

  • Avatar dmarjano

    dmarjano

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    jako emotivno..
    7 mj smo pokušavali, 7 kupljenih testova i svi negativni iako je kašnjenje bilo i po 14 dana..
    8. test smo kupili na nagovor moje prijateljice Maje, menstruacija je kasnila 10 dana..
    dvije crtice u 17:38 sati..  uslijedilo skakutanje po boravku na koje je susjeda uzvratila lupanjem metlom i njezin pas dvominutnim lavežom.. divan dan, pomislih, divan dan..
    iduća pomisao, sad mi neće produžiti ugovor.. i neće..
    ali nije bitno, dolazi nam sin.. :)

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ma koliko god planirano bilo uvijek je šok, nisam mogla disat, zbog tog osjećaja, i onog malo kasnijeg za par tjedana kada sam definitivno osvijestila da u meni raste beba mogla bi 100 puta rodit biti trudna i biti majka 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    mame koji trenutak od kada ste saznale za trudnoću nećete nikad, baš nikad zaboravit, kaj vam je u najdražemm sjećanju??

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zrakasunca2

    zrakasunca2

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    4 ujutro (ne mogu čekat od radoznalosti), ja u kupaoni radim test nakon deset dana kašnjenja menstruacije i godinu dana pokušavanja, umačem test u urin i vidim ogromnu pluščinu te mi srce počinje toliko lupati da ga mogu gotovo čuti.
    Uzimam discman i slusam muziku do sedam (jer ne mogu spavati od uzbuđenja) kada budim muža da mu kažem vijest.
    Poslije zovem mamu koja od šoka, pozitivnog naravno, šuti na telefonu.
    Kasnije dolazim do nje i jedem jaja sa šparogama prvi put razmišljajuć kako je netko u meni i više nisam sama, a taj netko jede isto što i ja.
    Eto, taj prvi dan ću vječno pamtiti.
    Kao i malu točkicu koja titra na prvom ultrazvuku dva tjedna kasnije

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.