Kako je vjeroučiteljica rasplakala moju kćer?

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1453

    Prijavi adminu

    Ne mogu vjerovati da oko nas ima toliko ograničenih ljudi koji na ovakav način komentiraju nečije iskustvo! Dobro došli na ovaj svijet na kojem su ljudi različiti i nemamo svi isti način gledanja na život! Žena je iskreno iznjela što je doživjela i kako se postavila da bi zaštitila svoju kćer. Čestitam joj i bila bih zahvalna da su to moji roditelji učinili za mene. Umjesto toga ja sam trpila nabijanje krivnje iskompleksiranih učitelja, a da ne govorim o tome kako smo sa desetak godina morali nekim starim svečenicima koje prvi puta u životu vidimo reći na ispovjedi da imamo seksualne želje, jer nam inače Bog neće oprostiti grijehe ako to slučajno prešutimo! Sigurno neću dopustiti da i moje dijete prolazi kroz to.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Deni5

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Autorica clanka kaze  da je isla na vjeronauk  ‘u ono vrijeme kada se na vjeronauk nije smjelo ići’.
    Ma kad se to nije smjelo ici na vjeronauk?  Kad netko zapocne clanak s takvom neistinom, odmah  izgubim volju za daljnjim citanjem jer sumnjam u istinitost cijele price. (Inace sam protiv obaveznog vjeronauka u skolama.)

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    O Boze me sacuvaj .,.,.ja sam isla i u skolu i u crkvu na vjeronauk i moja braca i sestre nikad ama bas nikad nitko nas nikad nije maltretirao ni tjerao da moramo svaku nedjelju bit na misi ili nesto drugo .,.,danas moja djeca idu na vjeronauk i idu veseli nevidim nikakvih problema a niti da moraju i oni bit svaku nedjelju na misi da bi se pricestili ili krizmali.,.,.a sta se tice djeda mraza i zubic vile i u skoli odmah u prvom razredu saznaju da toga nema ne od vjeroucitelja vec djeca sama od druge djece.,.,.imate iks drugih ucitelja koji su malo strozi od vjeroucitelja sta cete onda djecu ispisat iz skole.,.,.Mislim svaki roditelj ima pravo odlucit za svoje djete sta je najbolje.,.

  • Katarina17

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naslov bi trebao biti “Kako sam rasplakala svoju kćer jer sam je upisala bezveze na vjeronauk, a ne vjerujem u nauk Crkve.” 
    Opet se napada Crkva od ljudi koji je ne podržavaju, a sami upisuju djecu na vjeronauk. Mislim da to više govori o njima samima.

  • Avatar sententia

    sententia

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Ne znam što je vama tu toliko čudno. Ja sam rođena 1980. i mi koji smo išli na vjeronauk smo to krili od drugih. Najjavnije što je bilo izrečeno je “hoćete li u subotu ići tamo?”. 
    Inače, promijenila sam 13 škola i 15 gradova stanovanja i na svakom mjestu je bilo isto.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    sententia


    Ne znam što je vama tu toliko čudno. Ja sam rođena 1980. i mi koji smo išli na vjeronauk smo to krili od drugih. Najjavnije što je bilo izrečeno je "hoćete li u subotu ići tamo?". 
    Inače, promijenila sam 13 škola i 15 gradova stanovanja i na svakom mjestu je bilo isto.

    ja sam isto rodena osamdesete i nismo krili vjeronauk i odlazak u crkvu

  • manuela.grgic.5

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Jabuke gospodine.

  • manuela.grgic.5

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Katarina


    Naslov bi trebao biti "Kako sam rasplakala svoju kćer jer sam je upisala bezveze na vjeronauk, a ne vjerujem u nauk Crkve." 
    Opet se napada Crkva od ljudi koji je ne podržavaju, a sami upisuju djecu na vjeronauk. Mislim da to više govori o njima samima.

    Odlično rečeno. Apsolutno se slažem samo sam na drugi, manje sažet način, gospođi autorici odgovorila.

  • Highlander

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Darac


    Bravo! Odlična detekcije problema…problem je u toj mami ateistici, a ne u vjeronauku…

    Ako si sarkastičan, onda OK, ako nisi onda si idiot….

  • Highlander

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Darac


    Moj komentar je: Jadna djeca roditelja koji ispisuju djecu s vjeronauka… Tamo su još imali priliku nešto zdravo, istinito i moralno naučiti… , a ovako ostaju prepuštena mamama koje psuju, pametuju i neopraštaju supruzima kojima su se zaklele na ljubav i u dobru i u zlu…

    Moralno?? Jesi li ti uopće pročitao bibliju??? Evo ti par izuzetno "moralnih linkova….:
    Korinćani:
    Ubij svaku ženu koja je upoznala čovjeka spavajući s njim.
    Ali sve mlade žene koje ne upoznaše čovjeka - njih sačuvaj živima za sebe!
    Mojsije, 31,17

    i još mali milion sličnih stvari, izuzetni i nadasve “moralnih”…

    www.telegraf.rs/zanimljivosti/1489948-mracna-tajna-katolicke-crkve-decaci-su-kastrirani-da-bi-pevali-bolje-od-devojcica-video

    www.facebook.com/photo.php?fbid=354385211436608&set=gm.882170651826718&type=1

    www.facebook.com/1499762296909893/photos/a.1533041963581926.1073741827.1499762296909893/1607506566135465/?type=1

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.