Kako je vjeroučiteljica rasplakala moju kćer?

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • krupnooka2

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Moja kčer je je u drugom razredu dobila zadaču,da u vrijeme korizme,svaki dan nacrta u tabelu u bilježnici,cvijet ako joj je dan bio lijep i ako je bila sretna ili suzu ,ako je dan bio ruzan ili tuzan… I staviti + ili minus koji je dan bila u crkvi ili nije….tabela je bila cijela ispunjena cviječem i minusima.. Taj dan kad se zadaca pregledavala,malecka je dosla doma sva u suzama..jedva mi je uspjela od placa objasniti sta se desilo… Uglavnom,svi cvjetovi su bili prekriženi i na dnu stranice velika jedinica. Objasnjenje je bilo,da ne može biti sretna ako nije bila u crkvi i dan posvetila Bogu..a kada joj je nalecka rekla da ne ide u crkvu ,jel ne idu mama i tata vjeroučiteljica joj je rekla pred cijelim razredom,da smo loši ljudi,da če nas sve stiči kazna i da se treba moliti svaki dan za nas …. Taj moment da mi je bila blizu,ne želim ni razmišljati šta bi se desilo,do drugog dana sam se malo ispuhala i otisla kod ravnateljice,kod nje,u župu ..Nakon mj dana dobili su novu vjeroučiteljicu,još se borimo sa ispisivanjem iz vjeronauka vec 2 god..u crkvu i dalje ne idemo,jel moje djete smatra da joj je ljepse u nedjelju provesti sa svojom bračom u igri iki u susjedstvu u domu za napustenu djecu…

  • Darac5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bravo! Odlična detekcije problema…problem je u toj mami ateistici, a ne u vjeronauku…

  • Petra42

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Kršćanstvo, kršćanka, kršćanski, yoga i sl. Ako ne stoje na početku rečenice, pišu se malim slovom. As simple as that!

  • Darac5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moj komentar je: Jadna djeca roditelja koji ispisuju djecu s vjeronauka… Tamo su još imali priliku nešto zdravo, istinito i moralno naučiti… , a ovako ostaju prepuštena mamama koje psuju, pametuju i neopraštaju supruzima kojima su se zaklele na ljubav i u dobru i u zlu…

  • manuela.grgic.5

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Za početak - vjeronauk nije pojednostavljena verzija evolucije! Ako ste s tom pretpostavkom dijete dali na vjeronauk, bolje da se niste sramotili ovakvim člankom. Ako želite da Vam dijete uči o temeljima dobra/zla, to se, bez vjere, može zvati npr etika ali toga u osnovnim školama nema - za to su tu učitelji/ce i roditelji. OK, dala sam si truda pa sam nastavila čitati i slažem se sa stvarima kao što je npr. jednoroditeljska obitelj je također obitelj. Ali pred djecom ne psujem. Ni malo. I ponavljam - vjeronauk i evolucija ne idu pod isti navodnik. Nikako.

  • thunder3859

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Očito ste vrlo loše informirani što se vjeronauka i evolucije tiče. Papa Franjo je na pitanje jednog vjernika; Dali je Bog stvorio zemlju(kopno), mora i oceane u dva dana? Papa mu je odgovorio; Zar mislite da je bog čarobnjak? Upravo i biblija piše, ako je čitate i što je važnije razumijete, vidjet ćete da je baš u njoj sve opisano kao evolucija s božje strane. Znači , Bog je stvarao i usavršavao, inače bi mo još bili u pećinama i govorili znakovima.

  • manuela.grgic.5

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Prilicno sam sigurna da se autorica referira na Darwina. Bibliju otvorila, pretpostavljam, nije. Tako da ovdje ne pomaze sto Papa Franjo govori (autorici. Ja ga, naprotiv obozavam slusati). Ako i grijesim, svejedno gospoda je imala krivu predodzbu o satu vjeronauka.

  • thunder3859

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    onda mi Vi odgovorite; sa kojeg su stabla, voćke,drva jeli Adam i Eva, eto jednostavnije nemože bit. Odgovorite bez gledanja u bibliju.
    Što se Darwina tiče, njegova teorija evolucije je davno pokopana i iskreno, niikad je nisam ni priznavao. Ili Vi to možda znate bolje od mene samog?

  • Avatar Stina2

    Stina2

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Moja djeca i ja imamo jako dobra iskustva s vjeronaukom i vjerouciteljima.  Ipak postoji mogucnost da neki nisu dorasli tom poslu ( ima nas svakakvih), ali ipak treba provjeriti je li bilo bas tako kako je to dijete prezentiralo. Znate kako je djeci ponekad lakse svaliti krivnju na ucitelja. Uvjerena dam da program i edukacija vjeroucitelja ne ide u smjeru tome da se djeca lose osjecaju.

  • Avatar Stina2

    Stina2

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Bravo!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.