Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Maggie85 metalni okus je normalan u trudnoći, mirisi i okusi su intenzivniji nego inače zbog hormona, tako da se ne moraš brinuti zbog toga. A ovaj dio što se tiče mučnine ili povraćanja je različiti kod svake trudnoće. Ja nisam povraćala u početku, ali mi je bilo mučno od svega i u svako doba dana, povraćala sam u 11.tj prvi puta i to svega 2 puta. Ugl kažu da se to sve smiri do 3.mj t

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu
    Ovako moj sin meni “iskrivi” trbuh cim unesem secera u sebe 😍😍😍🌏💙🤰

    https://lbdf.lilypie.com/RnDSp2.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Svekyca ja imam epilator i prije sam ga koristila, al se preko zime malo ulijenim s tim stvarima pa više koristim britivcu, ali bila sam prošli tj na depilaciji šećernom pastom i meni to nije bolno, al ja imam fakat ogroman prag tolerancije na bol. I planiram do kraja trudnoće ić na depiliranje jer mi se samoj stvarno ne da, a i neću biti u stanju kad mi poraste trbuh. (pogotovo prije poroda, ne želim da me briju dolje u rodilištu) 

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    svekyca

    I ja imam dolce gusto vec nekih 5-6 godina al ga slabo koristim, ja obavezno pijem jutarnju kavu a i popodnevnu rijetko kad propustim, iako na pocetku trudnoce ju uopce nisam mogla piti, al to me proslo…
    Cure da vas pitam sto mislite o epilatorima u trudnoci? Citala sam da se kao ne preporucuju jer mogu izazvat kontrakcije, pretpostavljam radi boli ili cega vec, a onda sam citala iskustva cura koje ga koriste cijelu trudnocu i nemaju problema, sad mozda je to jer su one vec navikle a ja ga do sad nisam koristila pa bi mozda meni smetalo … A mislila sam ga kupit jer dolazi toplo vrijeme a meni se ne da stalno brijat, cupanje voskom ne podnosim hehe a ni kozmeticarka nije bas u blizini i ne znam hocu li moc ic stalno… Imate li vi iskustva s tim?


    Ako ne podnosiš čupanje voskom vjeruj mi nećeš ni epilator. Ja imam doma nov novcat, nadobudna sam bila  i mogu ti reći da mene boli sam zvuk epolatora a kamoli da ga prislonim uz nogu. čim si ga spomenula taj zvuk mi je prošao ušima.
    Ne znam, moguće da sam samo ja tak osjetljiva na to čupkanje al meni je to bilo traumatično hahaha

    [lilypie.com]

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Probala sam ja epilator i poklonila ga sestri jer mi je jednostavnije bilo na brzinu britvicom to rjesit hehe, i nije mi toliko bolno kao voskom i secernom pastom… Inace ga ne bi kupila al kad se sjetim prosle trudnoce i muke  po brijanju haha, jos ce sad najveci trbuh bit bas u ljetnim mjesecima uf 

    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Crna191

    Looda_vila hvala.. je je., malac je u stokke kadici..meni je super jer smo u stanu sa točno određenim milimetrima.. jedino što ja nisam kupovala onaj nastavak za bebu, u početku smo ga zajedno mm i ja kupali, a kasnije se ispraksaš da je to čudo.. Bila nam je samo nekih mjesec dana na knap, kad je imao oko 5 mj jer nije još sjedio, a bio dugačak, sad je evo god i pol i koristit će je i on i druga beba. Meni uz kolica naša, najbolja investicija.
    Općenito za opremu, nije vam nešto prerano kupovat opremu.. polako si ove veće stvari rasporedite koz mjesece jer nakupit će vam se sve odjednom.. Pogotovo sad u west gateu na sajmu kad je popust..
    Ovčica Ewan.. ja sam je baš htjela, pa ste me sad podsjetile na taj period.. Frendica je ima za maloga, kaže propala investicija.. meni se puuno korisniji pokazao psić sveznalica, no ne mogu suditi iz prve ruke jer nemam Ewana, a moj svakako nije htio zaspati nikako nego na rukama.
    kolica vam super izgledaju curke, mislim da jedna moja ima ta Bebetto, (ako je to bebetto) sad ne znam točno koji model i zadovoljna je..

    jeste razmišljale o onom baby nestu? Meni ih frendica radi i uzet ću kod nje jer mi je super kad spava u dnevnom pa sam sigurna da nemože nigdje pasti..


    Ovaj krevetić i jastuk za bebu za preslatki…

    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Ljuljaju li koga hormoni danas?
    Ja sam baš…svadba je za 3 tjedna, nisam se dosad brinula oko toga, a sad su neke komplikacije uletjele, ručak mi nije uspio (iako je dragi “slagao” da je bilo super) i želim kišu da se slaže s mojim raspoloženjem.. Ili pretjerujem.

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Tko nas je napustio? Zašto piše deleted user pod imenom cure koja je objavila trbušćić gore? I nema profila?🤔🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Dija85

    Tko nas je napustio? Zašto piše deleted user pod imenom cure koja je objavila trbušćić gore? I nema profila?🤔🤔


    To je bila Sunce malo, mozda je slucajno nesto pritisnula

    [lilypie.com]

  • Avatar Crna191

    Crna191

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    ja imam epilator već godinama..najnormalnije ga koristila u prošloj trudnoći a i sad ću..nisam ni pomislila nikad na to da može izazvati kontrakcije..
    bila jednom na depilaciji kod kozmetičarke u prošloj trudnoći.. jel, strateška mjesta teško dobavljiva od trbuha.. ma nikad više.. meni je epilator predobar, mirna sam po 2-3 tjedna, u početku me bolilo, sad više ni ne osjetim ništa..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.