Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Crna191

    ja imam epilator već godinama..najnormalnije ga koristila u prošloj trudnoći a i sad ću..nisam ni pomislila nikad na to da može izazvati kontrakcije..
    bila jednom na depilaciji kod kozmetičarke u prošloj trudnoći.. jel, strateška mjesta teško dobavljiva od trbuha.. ma nikad više.. meni je epilator predobar, mirna sam po 2-3 tjedna, u početku me bolilo, sad više ni ne osjetim ništa..


    Koji koristis? Ja sam suzila izbor na 1 philipsov, 1 rowentin i 4 braunova hehe, braun silk epil 9 mi je ipak favorit, a i u elipsu imaju sad neke akcije pa je malo povoljniji … 

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Ja imam ovakav, doduše star je više od 10 godina, i  mislim da obavi depilaciju čisto ok, frendica ima neki skupi braunov i nije nešto zadovoljna, čupa dlake isto kao i moj…

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Ja nisam nikad koristila epilator pa ne znam kako je, ali redovito idem na depilaciju nogu i bikinija u salon. Noge mi riješe običnim voskom za 10-15 min., a za biniki sad imaju neku novu vrstu voska - LYCON vosak. Stvarno boli puno manje od običnog, ili od šećerne paste, tako da možda to mogu isprobati oni osjetljivi na bol. Nemaju svi saloni pa pitajte prije naručivanja. Cijena za bikini je 80 kn (u salonu gdje ja idem).

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    evo nas s pregleda, beba je super lupka kao velika
    kaze mi gin da on ne vidi da nesto visi, bar za sad

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Mozda je i najbolje kupit taj najjednostavniji 
    Jane_Doe super za pregled 

    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Super Jane 
    Baš lijepo.

    [lilypie.com]

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Bokic
    Evo link za tetre

    https://m.ebay.de/itm/10er-Pack-Mullwindeln-Spucktucher-Mulltucher-80x80-cm-PREMIUM-QUALITAT/222391817823?hash=item33c795d65f:g:AVEAAOSwIaFZGvUw [m.ebay.de]

    Kad dodu u kutiji budu onako grube ali kad se iskuhaju i opeglaju bas one mekane starinske hehe
    Joj kad citam kako sve pisete uzbudeno oko opreme odma se sjetim sebe prosle godine. Imala sam toooliko zelja sve igracke sva pomagala sve sam htjela kupit al sva sreca imam razumnog muza koji me uvjerio da mi to nista nece trebat i sad sam mu zahvalna na tome jer i stvarno nista nije trebalo. Sad samo hladno razmisljam ma stignem sve ionak mi nista ne treba a robicu ionak operem i spremim u dva dana 😂😂😂
    Cure jel koristi koja kremu za tamnjene? Mi ove godine nista od mora a iduci tjednan idemo za hr  i kupila sam st.moriz za instat boju na biljnoj bazi. Svuda po netu pise da nije stetno u trudnoci. Pitat cu jos gin ali eto zanima me ako koja od vas koristi. :)

    Ja sam danas 18+1 :) ima tko blizu?

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Sto se tice odjece sve kupujem u hmu. Kosta ali se iaplati. Nesto nosim sad od prosle trudnoce stvarno ke peri deri

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    pandica1805

    Bokic
    Evo link za tetre

    https://m.ebay.de/itm/10er-Pack-Mullwindeln-Spucktucher-Mulltucher-80x80-cm-PREMIUM-QUALITAT/222391817823?hash=item33c795d65f:g:AVEAAOSwIaFZGvUw [m.ebay.de]

    Kad dodu u kutiji budu onako grube ali kad se iskuhaju i opeglaju bas one mekane starinske hehe
    Joj kad citam kako sve pisete uzbudeno oko opreme odma se sjetim sebe prosle godine. Imala sam toooliko zelja sve igracke sva pomagala sve sam htjela kupit al sva sreca imam razumnog muza koji me uvjerio da mi to nista nece trebat i sad sam mu zahvalna na tome jer i stvarno nista nije trebalo. Sad samo hladno razmisljam ma stignem sve ionak mi nista ne treba a robicu ionak operem i spremim u dva dana 😂😂😂
    Cure jel koristi koja kremu za tamnjene? Mi ove godine nista od mora a iduci tjednan idemo za hr i kupila sam st.moriz za instat boju na biljnoj bazi. Svuda po netu pise da nije stetno u trudnoci. Pitat cu jos gin ali eto zanima me ako koja od vas koristi. :)

    Ja sam danas 18+1 :) ima tko blizu?


    Evo ja sam 18+5 tu smo negdje :) sto se tice kreme ja zivim na moru tako da ti to ne bi znala rec, a za opremu se slazem  kad vidim sad koliko imam nepotrebnih stvari pitam se gdje mi je pamet bila haha, al u tom trenutku kad kupujem sam bas uzbudena i bas nam to treba haha

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    BitCuOpetMama hvala
    _IvaGljiva_ ubija me ovo čekanje ovdje i sutra po nalaz 😑
    Sutra imam u 19 i 30 kontrolu jedvaaaaa čekaaaam

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.