Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    PlavaBorovnica

    Dobro jutro budnima i zaspalima. Evo, nespaviša je tu..
    Svi smo nešto oko tjestenine i tijesta jučer. Što se pizze tiče, svaki drugi dan imam baš veliku želju ju pojesti, mm. Ne jedem ju često ipak, al svaki put mi sjedne dobro. Nedostajao mi je sir, kako ga zbog bakterije u prva 3.mjeseca trudnoće nisam jela.
    Nestrpljiva, ulazis u 5.mjesec..jel i ja ulazim, kad?😯
    Kolica i oprema su mi još uvijek SF…
    Ali, za nekih mjesec dana vjerojatno ću početi tražiti, gledati..


    Draga, citala sam da je 18 tjedan pocetak 5. Miseca,  a mi smo usle u 18., valjda je to to hhah

  • Avatar _IvaGljiva_

    _IvaGljiva_

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Dija85

    _IvaGljiva_

    Dija85

    _IvaGljiva_

    Dija, sad se i meni jede musaka 😂

    De idi napravi pa zovi na ručak. 😂😂😂

    Ako ćeš doći, mogu složiti jednu finuuu 😘
    Za mene samu mi se ne isplati raditi jer po ovoj dijeti smijem jesti tako male količine krumpira da mi je smiješno pomisliti na muasku ✌😂

    Sigurno živiš negdje daleko od mene 🤔. Mogu naručiti dostavu? 😂😂


    Hihihi, može sredit ćemo nešto 😉😉

    [lilypie.com]

  • Avatar _IvaGljiva_

    _IvaGljiva_

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    LadyDi, čestitam!!! Znam taj osjećaj kada napokon saznaše da je hematom otišao ✌💪
    Sada uživaj! 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    LadyDi19

    Hello curke bila na kontroli, hematoma vise nema hB, beba raste, okrece se, vrti, mase rukama i nogama ko velika 😍 osjecala sam se ko prvorotka koja prvi put to vidi.. Ljubav moja mala 😍

    Super  bas mi je drago zbog tebe, ja sam rekla da cu prase ispec taj dan kad mi kazu da ga nema vise 
    Evo kako vam idu tromjesečja 

    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Bravo za nestali hematom! ✋
    Dija, i mi smo u istom problemu tražimo sebi smještaj , ovaj nam ne odgovara i ne bi da tu dođe beba. Zaista je to teško u turističkom gradu. Gdje živiš, ako želiš reći?
    Pandice, sretno na pregledu!
    Nestrpljiva, prošli sam se mjesec zaletila u računanju mjeseci od želje za napretkom pa su me ispravljali okolo, onda sam odlučila više ne računati sama..
    Ja sam odspavala još 3 sata poslije onog jutarnjeg buđenja…

    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Ah, hvala za tablicu Svekyca  spremila sam na mobitel.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    PlavaBorovnica

    Ah, hvala za tablicu Svekycaspremila sam na mobitel.


    Evo svekyca potvrdila hehe😍😁

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    PlavaBorovnica

    Ah, hvala za tablicu Svekycaspremila sam na mobitel.


    Np

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Bruncili

    Curke, jeste vi negdje nasle normalne trudnicke tajice i hlace? Znaci tajice duge a ne 3/4 i hlace za posao? Hm ima samo 3/4 tajice i hlace koje mi nikako nisu za posao 😣😣😣


    Možda ih nema u hm-u gdje si ti tražila, ali na njihovoj stranici ima i dugih tajica i poslovnih hlaca…

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Ja sam si u bershki nasla hlace niskog struka i jako rastezljive. Mislim da cu ih moci nositi cijelu trudnocu. I jos su 99 kn tako da sam si odmah uzela 3 para  Bijele, crne i puderasto roze  Super za ovo vrijeme

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.