Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Jane_Doe, bravo za pregled!
    Sretno svima sutra i ovih dana na pregledima, obavezno se javite!
    Mi putujemo sutra za Zg, a za vikend idemo malo na sajam beba, bas se veselim :)

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Hvala cure, bas sam sretna 😊

    Schinin svidja mi se ime koje ste izabrali 😀

    Sretno svima koje imaju sutra preglede 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Crna191

    Looda_vila hvala.. je je., malac je u stokke kadici..meni je super jer smo u stanu sa točno određenim milimetrima.. jedino što ja nisam kupovala onaj nastavak za bebu, u početku smo ga zajedno mm i ja kupali, a kasnije se ispraksaš da je to čudo.. Bila nam je samo nekih mjesec dana na knap, kad je imao oko 5 mj jer nije još sjedio, a bio dugačak, sad je evo god i pol i koristit će je i on i druga beba. Meni uz kolica naša, najbolja investicija.
    Općenito za opremu, nije vam nešto prerano kupovat opremu.. polako si ove veće stvari rasporedite koz mjesece jer nakupit će vam se sve odjednom.. Pogotovo sad u west gateu na sajmu kad je popust..
    Ovčica Ewan.. ja sam je baš htjela, pa ste me sad podsjetile na taj period.. Frendica je ima za maloga, kaže propala investicija.. meni se puuno korisniji pokazao psić sveznalica, no ne mogu suditi iz prve ruke jer nemam Ewana, a moj svakako nije htio zaspati nikako nego na rukama.
    kolica vam super izgledaju curke, mislim da jedna moja ima ta Bebetto, (ako je to bebetto) sad ne znam točno koji model i zadovoljna je..

    jeste razmišljale o onom baby nestu? Meni ih frendica radi i uzet ću kod nje jer mi je super kad spava u dnevnom pa sam sigurna da nemože nigdje pasti..

    Ajde super za kadicu. Dobro je cut pozitivno iskustvo iz prve ruke. Vec sam ju snimila prije, al gledala sam i onaj nastavak za novorodence. Jer trenutno mi je jos uvijek nezamislivo kako cemo muz i ja kupat bebu. 😅 to ce bit show program haha Pa mi taj nastavak djeluje kao prakticno rijesenje… 
    Daj mi reci koja kolica si ti uzela za malog?
    Imas link od tih gnijezda sto ti prijateljica radi? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Jutro klokanice. Opet ja na straži od 4 ujutro 
    Možda se to tijelo priprema za budjenje noću kad beba bude tu. 

  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Jutro cure… evo i mene ranom zorom, buljim u plafon da ne probudim klinca. Tata nam otisao radit, a ja ne mogu oka sklopiti, ma ko je vidio spavati u 5 ujutro… 🤣


  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Jutro garavusa. Ja budna od pola 5. 
    Lezim u krevetu i mislim si da li mom pisonji smeta sto se stalno vrpoljim po krevetu. Sad na ovu stranu, sad na drugu, pa se protežem pa opet mijenjam položaj. Znam da bebe ne spavaju kad i mi i da imaju svoj ritam ali opet pitam se 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Jutro Nina 🙋‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Jutro Dija garavusa ranoranioci 😊 Mora bit da je nasim bebama u trbuhu dosadno pa nas bude da im pravimo drustvo 😉


  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Nina ❤

    Jutro Dija igaravusaranoranioci 😊 Mora bit da je nasim bebama u trbuhu dosadno pa nas bude da im pravimo drustvo 😉


    Da da hehe mora da je to. Ne vrijedi mi ležati više. Nema sna. Skuhati ću si malu kavu i na balkon. Malo je prohladno za balkon, ali sve mi miriši nakon kiše 😊💦

    [lilypie.com]

  • Avatar Ljetna_dama

    Ljetna_dama

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Dija85


    Da da hehe mora da je to. Ne vrijedi mi ležati više. Nema sna. Skuhati ću si malu kavu i na balkon. Malo je prohladno za balkon, ali sve mi miriši nakon kiše 😊💦


    Evo i ja sjedim vani i pijem kavu,bas je lijepo frisko i svjeze.
    I sad sam smazala prije kave ogromni sendvic sa pohanom piletinom i paradajzom. 
    Ulovila malo mira,cure u skoli do 12,muz radi do 2,ma kud ces bolje 😀
    Kakvi su vam planovi za danas?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.