Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BitCuOpetMama

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Da, ja idem na 4d uzv, tako sam i s malim, izmjere nabor i nosnu kost. Tad mi je dr rekla da i bolje da nisam radila te probire i testove kad se tu sve lijepo vidi da nema anomalija. To je u biti redovan uzv.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Bili smo na prvom pregledu, srčeko kuca, veliki smo 1cm, 7+1. :)

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    Bili smo na prvom pregledu, srčeko kuca, veliki smo 1cm, 7+1. :)


    Cestitam! I ja sam imala prvi pregled na 7+1 sa istim mjerama!🤗 kad imas iduci pregled? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    Kalanhoja

    Bili smo na prvom pregledu, srčeko kuca, veliki smo 1cm, 7+1. :)

    Cestitam! I ja sam imala prvi pregled na 7+1 sa istim mjerama!🤗 kad imas iduci pregled?


    18.4., to ce biti 12.tjedan i raditi ce mi onaj detaljni ultrazvuk + vadenje krvi.

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    Kalanhoja

    Bili smo na prvom pregledu, srčeko kuca, veliki smo 1cm, 7+1. :)

    Cestitam! I ja sam imala prvi pregled na 7+1 sa istim mjerama!🤗 kad imas iduci pregled?


    I hvala :)
    Kada je tebi iduci?

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Pandice 
    Super da su te prošle mučnine, sad napokon možeš funkcionirati normalnije i D je sigurno sdetniji što izlazite u šetnju. 
    I mene isto muči taj san. Ja nekako jednu noć prespavam dobro a drugu se budim po tisuću puta i onda zaspem oko pol 7 i evo moje budilice D i tad se probudim bolje slomljena nego kroz noć. 
    Cure koje imaju pregled sretno i javitr se. 
    A što se tiče pišanja ne mogu reći dal je češće ili rjeđe nego u prvoj trudnoći već da mi mjehur nije toliko jak. Npr. Kad kihnem uvijek mi pobjegne koja kapljica ne mogu zadržati. Ili kad mi se pripiški moram odmah na wc a ne onako idem kad napravim sitnicu. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Dobro došle nove cure, i sretno svima danas na pregledu 😀 i da vidite mala srćeka i akrobate u akciji 😂
    Ja sam već jutros bila na vađenju krvi za štitnjaču 😀, vampirica me sredila 😂, jučer sam čuvala nećakinju, odjurila na posao i kasno došla s posla, jedva sam čekala leć u horizontalu 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Mene sinoć nakon večere napala alergija na hranu :( sva sam bila osipana i završila na hitnoj. Da stvar bude bolja nisam ništa novog jela. Sad me uopće strah pojest išta da se to ne vrati. Sretno svim mamicama koje su danas na kontroli, trentno nema boljeg osjećaja nego kad vidiš svoju bebicu na uzv 

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    Looda_vila

    Kalanhoja

    Bili smo na prvom pregledu, srčeko kuca, veliki smo 1cm, 7+1. :)

    Cestitam! I ja sam imala prvi pregled na 7+1 sa istim mjerama!🤗 kad imas iduci pregled?

    I hvala :)
    Kada je tebi iduci?


    Ja sam vec imala drugi pregled, isto tako sa 12+1. Detaljni ultrazvuk, mjerenja bebice. Prije toga sam vadila nalaze krvi, urina, rh, krvnu grupu. Sve je bilo super. Bebica super napreduje i prema mjerenjima spadamo u niskorizicnu skupinu za down. Ona ostala ispitivanja nisam htjela.
    Danas sam 13+2 , a iduci pregled imam 5.4 - o da cu bit 16+1 :)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Evo gotova sam. Sve je savrseno i odlicno napreduje! Beba je par dana manja, ali sve ok. Presretna sam! Popodne idem otvoriti trudnicku kod svog gina i uzeti uputnice. Za dva tjedna kontrola i kombirani. Jeeeej!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.