Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Teta55

    Okolica Pule.


    Nismo daleko  

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Christyy, slazem se! Lakse je zbog odjece i obuce :) Obozavam ljeto, more, suncanje i kupanje! A lubenice, tresnje i ostalo ljetno voce, omnomnom! 😁
    Tinci, ma u istri nista nije daleko 🙂😘

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    [klokanica.24sata.hr]
    Teta55  aaaaaa zašto si spomenula lubenice?? Zaštooooo 
    Pa trešnje, breskvice, dinje…. Sad sam gladna
    [klokanica.24sata.hr]

    [lilypie.com]

  • Avatar Delilah

    Delilah

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Petrapp2605 ja sam mazem 2 dana s masti od propolisa i mogu rec isto da mi je pomoglo, a na prirodnoj bazi je 😀

    [lilypie.com]

  • EmiNa97

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo drage mame. Takodjer sam mlada majka,imam sina od 19 mjeseci. Sada mi je druga trudnoca i u 15-tom tjednu sam. Prije dva dana pojavio mi se smeckast iscjedak i bol u ledjima.. brinem se😐kakva su vaša iskustva 🙄

  • Avatar joNNa

    joNNa

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Ja danas na poslu ugledala jabuku ,Reko moram je pojesti inače ih ni naslikane ne mogu . Ne pasu mi. Danas sam pojela dvije sa gustom 🙂
    Eto promjena. Blago vam se cure koje ste na moru 😭
    Im yealous! Prošle godine nisam bila na moru a bome ću ove godine ,jedva čekam 🌻😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Christyy, i ja bi sad ubila malo lubenice! 
    #kadceljeto 😁
    EmiNa, dobrodosla! Koliko ti je obilan taj iscjedak? Traje samo 2 dana? Samo na papiru ili stalno? Ovisi kako se osjecas, moze biti svasta i nista, ja bi otisla doktoru.

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Meni su u prošloj trudnoći rekli za spol tek oko 20 tt  i mislim da je to nekako realno da očekujemo da nam doktor veli, nama koje smo kod ginekologa koji nemaju suvremeniju opremu ili da ne radimo neki od testova koji bi to pokazali. Iako se nekad ni do samog kraja ne može sa sigurnošću tvrditi ako se radi o 2d uzv-u kakve koristi većina ginekologa u RH koji nemaju privatnu ordinaciju. (ovo pišem da se cure koje su oko 12 tt ne nadaju previše za saznanje spola ovako rano ako ne idu privat) 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • EmiNa97

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala  Teta55 😊iscjedak nije obilan. Vidim trag na papiru i ponekad na higijenskom ulosku trag 😐 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    EmiNa, ako potraje, trk kod doktora :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.