Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Ja sam danas zaprimljena u bolnicu, radi jednog loseg dijela ctga. Kasnije je ok bilo, ali ka moraju nadzor imat. Ka u slucaju krajnje nuzde ic ce na indukciju, a ovako cekamo da prirodno krene ( sta ona viruje da bi moglo skoro jer da je sve razmeksano, al grlic vrata maternice da nije spreman).

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    Jelennnna

    Ja sam danas zaprimljena u bolnicu, radi jednog loseg dijela ctga. Kasnije je ok bilo, ali ka moraju nadzor imat. Ka u slucaju krajnje nuzde ic ce na indukciju, a ovako cekamo da prirodno krene ( sta ona viruje da bi moglo skoro jer da je sve razmeksano, al grlic vrata maternice da nije spreman).


    😮 Drži se!!!! ❤ Sretno vam, držim fige da krenu prirodni trudovi.
     Kakav ti je bio ctg? Zašto lošiji, niski otkucaji ili? 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

  • Lanaa11

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke cekalice i mamice!

    Zanima me koliko prije poroda ste osjetile da se nesto priprema i po cemu… 🤔
     Mi usli u 38 tjedan, i sad cekamo. A koliko mi se cini, nacekat cemo se.
    Doktorica rekla da sam zatvorena i nek samo skacem po muzu. Takooo daaa… 🤰😀

  • ana1234

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Bok. Imam pitanje. 12.9 imala sam zadnju menstruaciju, a 6.10 imala sam odnos i ja i decko smo se zanjeli i svrsio je u mene. Menstruacija mi kasni danas 8 dana. Sutra sam narucena kod ginekologa al me zanima vase misljenje? Inace ako mi kasni nikad vise od 2 dana. Test sam radila prvi dan kad mi je kasnila a od odnosa je proslo tad 8 dana i test je bio negativan radila sam ga navecer sad neznam da li je to bilo prerano za praviti test. Od simptoma imam jako povecane grudi i bolne na dodir pogotovo na podrucju oko pazuha i bradavice su mi vece i tamnije i bolne na dodir, zna me malo boliti u donjem dijelu leda, cesto mokrim, i nekam me malo zaboli na desnoj strani dolje kao pred menstruaciju al blago i ne traje dugo bol. Pa me zanimaju vasa misljenja hvala unaprijed

  • ana1234

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Oprostite znam da to nije tema vaseg razgovora ovdje al puno bi mi pomogle

  • Deleted user

    Broj poruka: 321

    Prijavi adminu

    jelena, drzim fige da se napokon samo pokrene nesto 💪 da ne bude indukcije. I da ctg bude dobar 💙🤗
    lanaa11, ja nisam imala apsolutno nikakve osjecaje niti je bilo sto drugacije..tako da ti ne znam 🤷‍♀️

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Lanaa11

    Pozdrav curke cekalice i mamice!

    Zanima me koliko prije poroda ste osjetile da se nesto priprema i po cemu… 🤔
    Mi usli u 38 tjedan, i sad cekamo. A koliko mi se cini, nacekat cemo se.
    Doktorica rekla da sam zatvorena i nek samo skacem po muzu. Takooo daaa… 🤰😀


    Meni je 3 noći ranije došla strašna nesanica, zaspala bih tek u 6 ujutro 3 noći zaredom. Bila sam sva nekako raštimana, lagano su me stalno bolila leđa i cudno mi je bilo sve u preponama, ko da su gumene i sve mi je teško bilo. A večer prije (vodenjak puko u 5) me uhvatila neka nervoza, opeglala sam cijeli kup robe. 

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Aurora prereaktivan mi je bio jedno vrijeme i kasnije cijelo vrijeme ok. Moguce da mi je kao i od trudova laznih ( al ja osim menstrualne boli nista ne osjecam) ili mu unutra nesto ne pase. Vadili su mi krv, ok je bila. Iscjedak je ima ka cudan miris pa je tila provjerit jel kakva infekcija. Sad izgleda da nije. Ugl, otvoreno mi je rekla u slucaju krajnje nuzde da bi isla na indukciju (da mi je los nalaz krvi bio ili stalno ctg los) ovako da pusta prirodno jer je sve razmeksano i ima naznake da ce krenit. 
    Predosadno mi je, cimerica na ctgu u rađaoni. Koma. 
    Spremna sam psihicki bila da mi tipa rece ostajes rodit ka krenilo je, al cim mi je spomenila da cemo mozda morat danas indukciju totalno me to sokiralo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    Jelennnna

    Aurora prereaktivan mi je bio jedno vrijeme i kasnije cijelo vrijeme ok. Moguce da mi je kao i od trudova laznih ( al ja osim menstrualne boli nista ne osjecam) ili mu unutra nesto ne pase. Vadili su mi krv, ok je bila. Iscjedak je ima ka cudan miris pa je tila provjerit jel kakva infekcija. Sad izgleda da nije. Ugl, otvoreno mi je rekla u slucaju krajnje nuzde da bi isla na indukciju (da mi je los nalaz krvi bio ili stalno ctg los) ovako da pusta prirodno jer je sve razmeksano i ima naznake da ce krenit.
    Predosadno mi je, cimerica na ctgu u rađaoni. Koma.
    Spremna sam psihicki bila da mi tipa rece ostajes rodit ka krenilo je, al cim mi je spomenila da cemo mozda morat danas indukciju totalno me to sokiralo.


    Super je da ne žure s indukcijom, ali ako je tako najbolje za bebicu… Ja isto nisam za to, ali bi odmah pristala da se nešto događa.
    Držim fige da krene prirodno!!! Drži se❤

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

  • Avatar Jelennnna

    Jelennnna

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Aurora

    Jelennnna

    Aurora prereaktivan mi je bio jedno vrijeme i kasnije cijelo vrijeme ok. Moguce da mi je kao i od trudova laznih ( al ja osim menstrualne boli nista ne osjecam) ili mu unutra nesto ne pase. Vadili su mi krv, ok je bila. Iscjedak je ima ka cudan miris pa je tila provjerit jel kakva infekcija. Sad izgleda da nije. Ugl, otvoreno mi je rekla u slucaju krajnje nuzde da bi isla na indukciju (da mi je los nalaz krvi bio ili stalno ctg los) ovako da pusta prirodno jer je sve razmeksano i ima 

    Super je da ne žure s indukcijom, ali ako je tako najbolje za bebicu… Ja isto nisam za to, ali bi odmah pristala da se nešto događa.
    Držim fige da krene prirodno!!! Drži se❤


    Evo mi cimerica stigla, kaze 3-4 prsta otvorena, ona je tu od petka, sad cekaju skroz da joj krene. Kaze neces ti tako brzo. Yaaaiiiiksss. 
    Ova danas doktorica samo mi je rekla da je sve meko i puno sluzi, al i dalje prst. No kao nesto je sigurno po njoj krenilo. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.