Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Drage moje…evo ja tuto kompleto spremna i cekam dan D😅😃😃😀💖
    Robica, dekice, posteljina - sve oprano i speglano, spremljeno u komodu/ormar. Kozmetika isto pripremljena, torba za bolnicu ceka, slozila muzu u jednu vrecicu robicu 50 u drugu 56 za bolnicu😍,  autosjedalica spremna, jos stavimo par detalja na zid, iduci tjedan mi dolaze zavjesice i dekor (mama ce mi zasit) i tepih i to je to 🎉🎀🎈🎈😍😎😁 
    Ovih zadnjih mjesec dana laganini i iscekivanje! 😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Dija85 ja sam ona grozna mama koja najcesce kupuje kolace pa moram bar za rodendane pec nesto, a torta je iz slasticarnice ionako jer ne znam ja s fondantom ta cuda slozit. Muffini onda definitivno, hvala! 😀
    Looda_vila joj i ja samo cekam dan D, a tek sam 32 tt presla, ti si bar blize tome 😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Looda vila  super, to je baš dobar osjećaj 😊😊😊 i ja sam ubrzo pri kraju, al namjerno sam si ostavila malo posla da mogu dan po dan. Celulitet-ajmo se pravit da ne postoji. Ignoriram…🙍
    A dj robica..mislim se mužu postavit zadatak da sam odabere robicu za bebu, samo mu reć broj hihihi. Baš me zanima što će donijeti u rodilište 😁😁😁
    Isssa, lipo rasteš, čekamo Lukasa!
    Ja bi muffine jooj. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Amy2018

    Amy2018

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Issaa mislim da si samo u soku pa si ostala bez feelinga ikakvih, aktivira se to sigurno jos pri porodu,🤣 tako u mene seka sva mrtva hladna, kad je poceo porod ludila kao niko i govorila ja cu da umrem, Jel ovo kraj 🤣 kod vas su kontrakcije kako vidim od aktivnosti, kod mene se jave u pola noci tokom sna i lezanja, obrnuto total 🤨🤔 trbuh se stvrdne, tako je pre bilo, a sada bolovi u trtici i dole stidna kost kao menstrualna bol, ali dok sam aktivna. Sve nesto dugacije, uvek nesto novo kako vreme odmice 🤨 i te novosti se jave naravno uvek posle redovne kontrole ,nece pre, pa da mogu ginica pitati sta je to, i je li ok, ironija 😁

    src="https://lmtf.lilypie.com/pG4Hp2.png [lmtf.lilypie.com]“ width=”400“ height=”80“ border=”0“ alt=”Lilypie Maternity tickers" /></a>

  • Avatar Ssanja

    Ssanja

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Punih 36  osjećam se kao da sam progutala ogromnu lubenicu 
    Sad kad znam da će za najkasnije dva tjedna moja princeza biti sa mnom hvata me neka panika  nekako mi je lakše bilo ono isčekivanje i kad ne znam kad će krenuti porod nego ovako dogovoreno i isplanirano… kao da tek postajem svjesna šta se dešava

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Isssa i Sanja bas su vam lijepe okrugle busice! Moja je isto tu negdje. Jeste primjetile dal vam se trbuh kaj spustio? 
    Ja bi da se moj malo spusti da mogu lakse disat i jest🤣🤣
    Borovnica ti si hrabra sto muzu ostavljas na izbor odjecu😁 moj bi donio 100% nesto ne spojivo, npr hlacice sa jaknicom bez bodija, ilo ultra mali bodi sa extra velikim hlacama😂😂 
    Ma  i ja sam si ostavila neke poslice po stanu, ali tipa  pospremit kuhinju, oprat podove, kupaona i to.
    Zapravo planiram iduci tjedan kuhat hranu kojom cu napunit škrinju..tipa šalša, sarma, mixeve voca za smoothije, i tako😁😁 da sebi i muzu olaksam malo poslove oko hrane…iako on super kuha, al uz posao i sve, ne zelim ga puno mucit.
    I posvetit cu sw malo citanju knjiga🤗
    Justme123 pazi da nebi ti prek reda😁🤣😏 oo pa vi imate tulum uskoro doma😃🤩🤩 kakvu tortu si je malac pozelio?😁

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Looda_vila da bar! Sto se mene tice, mogu na tvoj termin komotno 😁 
    Da, tulum iduci tjedan, ekipa iz vrtica je na moru, ali slavit ce s obitelji doma pa u vrticu onda pocetkom 9.mj, obicnu cokoladnu tortu ce imat (jer samo ja volim vocne torte i kolace pa ko me sisa), a gore su likovi iz crtica Auti jer je, kao i svaki frajer, opsjednut autima (seka je imala Frozen, naravno)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Mame, malo upadam kao padobranac. Meni jako bliske osobe koje su nedavno rodile u našoj bolnici u Karlovcu su mi savjetovale ako imam bilo kakvu priliku otići roditi u drugu bolnicu da odem bez razmišljanja. Ja mogu ići u Petrovu, ali me je jako strah kada me uhvate trudovi da neću stići iz Karlovca do Petrove, iako nije to neka velika udaljenost😁
    Pa me zanima, kada bi se trebala naručiti u njihovu TA ili mogu samo doći s uputnicom? Treba li mi njihov tečaj kako bi dragi bio na porodu? Što mi treba za bolnicu, za mene i bebu? Pomagajteee😣😣

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Baby.k

    Mame, malo upadam kao padobranac. Meni jako bliske osobe koje su nedavno rodile u našoj bolnici u Karlovcu su mi savjetovale ako imam bilo kakvu priliku otići roditi u drugu bolnicu da odem bez razmišljanja. Ja mogu ići u Petrovu, ali me je jako strah kada me uhvate trudovi da neću stići iz Karlovca do Petrove, iako nije to neka velika udaljenost😁
    Pa me zanima, kada bi se trebala naručiti u njihovu TA ili mogu samo doći s uputnicom? Treba li mi njihov tečaj kako bi dragi bio na porodu? Što mi treba za bolnicu, za mene i bebu? Pomagajteee😣😣


    Pitaj svog ginekologa od kojeg tjedna bi trebala ići u TA, D1 uputnica ti treba (ta vrijedi za svaki pregled u bolnici), naručuje se, ima mail I telefon a trudnički tečaj priznaju iz doma zdravlja bilo koji, za bolnicu ti trebaju spavaćice, i osobne sve stvari, a za bebu ništa do izlaska iz bolnice

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Justme123

    Looda_vila da bar! Sto se mene tice, mogu na tvoj termin komotno 😁
    Da, tulum iduci tjedan, ekipa iz vrtica je na moru, ali slavit ce s obitelji doma pa u vrticu onda pocetkom 9.mj, obicnu cokoladnu tortu ce imat (jer samo ja volim vocne torte i kolace pa ko me sisa), a gore su likovi iz crtica Auti jer je, kao i svaki frajer, opsjednut autima (seka je imala Frozen, naravno)


    I ja si mislim  kak bi mogla tamo negdje za 3 tj😁😆 
    Svida mi se onaj vikend 8.9😂🤣
    Bas gledam prognozu…od iduceg vikenda kisaaàa, maximalna dnevna temp 25, preko noci 15😍😍 jos ovaj tjedan da izdrzimo i lakse se dise😁
    Opce nisam u toku koji crtici su sad popularni. Ja sam zapela tamo negdje na letecim medvjedicima, pingu, pančo i toro ako se itko sjeca😂🤣

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.