Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    BabyK i Isssa divni suuuu 😍😍
    Znaci u iscekivanju smo Lukasa, prvi decko ❤️ ajde, sve je ok, a ostalo kad on bude spreman. 
    Moj stucko se opasno namjerio na moja rebra 🤸‍♂️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Ssanja nisi jedina, meni se čini da me preko noći napala tona celulita, a strije nemam za prijaviti i samo se mogu nadati da će tako biti do kraja. A i za trbuh mi se čini da je svako jutro sve veći!

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Baby.nb1

    BabyK i Isssa divni suuuu 😍😍
    Znaci u iscekivanju smo Lukasa, prvi decko ❤️ ajde, sve je ok, a ostalo kad on bude spreman.
    Moj stucko se opasno namjerio na moja rebra 🤸‍♂️


    Moja mala štuca tak jako da mislim da će svaki čas izaći van 🤣 

    [lilypie.com]

  • anusha

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Ovakav osip sam i ja znala imati od sirovog mesa. Kada sam meso počela rezati u rukavicama, nestao je i osip. 
    I ja prijavljujem celulit! Mislim da je to bilo za očekivati jer tijelo sada sve zadržava, i vodu, i salo i dlake, sve. Zato kad rodimo ćemo izgubiti prvo vodu, navodno krene ispadati i kosa pa isto tako računam i na smanjenje tog celulita  

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Lijepe buše curke
    Hvala cure na podršci malo ste me smirile ❤ ste sve od reda..
    Baby.k i Isssa - i prije sam se topila na tako slike a tek sad ❤❤ divni su 😊
    Dija85 - da slično, ma joj više neznam od cega bi moglo bit nadam se da je samo alergija pa nek svrbi samo da nalaz sutra bude ok

    [lilypie.com]

  • Avatar Ssanja

    Ssanja

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    anusha ja se samo bojim da nakon poroda ne ode sve, i voda i kosa a da nam celulit ne ostane  znam da žene inače muku muče s njim, malo sam se raspitivala za one tretmane masažama, em je skupo jer ih treba više em boli kad se to razbija… tako da se iskreno nadam da si u pravu da će otići sam kako je i došao 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Curkee bebaci su vam preeeeeeeeslatkii ❤️❤️❤️
    Anđeo ma sigurna sam da nije nista strasno mala alergija 🙂
    Jaoo strije ja sam dobila 3 😭😭
    Celulita isto imam ali imam inace malo paa me ne zabrinjava jako ovo🙂
    Moj je danas štucao dobrih pola sata a sada bome radi tjelovježbu i rasteže se a dragi se igra s njime pa mu uzvraca udarce 😁😁
    E i da bome je jucer dobio nogu u glavu brizan skocio je i kaze vauu kako tako jako?? 
    😁😁😁😁
    Uh i moj trbuh raste iz dana u dan mislim da nema kuda vec a ono drugi dan se iznenadim hhh
    Eh i da pitanjce gdje su vam bebe smjestene dok lezite ili odmarate meni dodje bebo skroz ispod sisa i sve postane  tvrdo a dole bude mekano…. Jel jos nekoj tako? 

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Crna191

    Crna191

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Nas bebac meni je stalno isto ali mislim da zato sto nema mjesta vise se ni pomaknut..jedino zna izbaciti guzu i obje nogice..točno osjetim male pete kako guraju.. 
    a to stucanje,ajme zadnjih dana svako malo štuca..

    Evo da vas utješim malo.. meni je nakon poroda ostao trbuščić kao da sam negdje 5-6mj trudna..to je nestalo nakon mjesec dana..kosa je počela isto tako nakon mjesec/dva bas intenzivno opadat i to mi je najveći užas bio jer je bilo po svuda..3x na dan sam usisavala sve..a celulit,ja sam bila dosta u šetnjama..znali smo malac i ja čim je krenulo lijepse vrijeme u 3-4mjesecu otic do Bundeka,krug po Bundeku i Nazad..on bi odspavao tih 45min-1h a ja bi se ubila u brzom hodanju..već tad sam bila mršavija i bez celulita a do ljeta je sve bilo super kao da nikad trudna nisam ni bila.. dal će to i sad tako biti,nadam se..nikakve posebne kreme i tretmane nisam imala..samo dojenje i šetnje 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar sarajka

    sarajka

    Broj poruka: 276

    Prijavi adminu

    Drage moje trudnjace, evo da se i ja malo javim… ☺️Redovno vas čitam ali se rijetko javljam, malo sam lijena za tipkati. 😁
    Vidim da spominjete celulit i strije.  Ja sam na +8 kg i zasad nemam strija ali celulita zato imam za izvoz .😆 Ne znam da li to ima veze sa povišenim hilesterolom i trigliceridima koji se navodno javljaju u trudnoći a imaju protektivnu ulogu za bebu i tako navodno beba dobija masno tkivo .Ne znam da li ste vi radile u redovnim nalazima kolesterol i trigliceridi? Moj ginekolog to nikad ne traži ali sam ja uradila na svoju ruku pošto radim privatno nalaze a kolesterol i trigliceridi su u sklopu paketa koji nude. Kad sam ginekologa pitala za te povišene vrijednosti rekao mi je da se baš iz tog razloga trudnicama ne traži holesterol i trigliceridi te da nema potrebe da brinem. Nadam se da je tako, zaista. 🙂
    Nas_bebac i moj mališa se tako smjesti visoko, i kao da mi guzu gurne pod rebra, bude izbočina a dole mekano.😆 Nekad osjećam kao da mi je taj dio ispod rebara utrnuo ….😁 

    https://lb1f.lilypie.com/aOUdp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Crna & sarajka da tako i meni bude samo kada guzicu nabije izmedju rebra bude tesko disat, ali nekaa rastuu jos malo maloo i evoo ih kod nas 😁😁😁

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.