Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    sretna

    Hedgehog

    Suncokretica

    Mislila sam na te pojedinačne. Hvala!
    Pogledat ću na njihovoj stranici pa naručiti da ne bi opet bilo udaraca…

    Ej. Jel te mogu zamoliti za uslugu? Ako ćeš naručivali od dada&rocco daj mi pliz javi kako to funkcionira, jel po komadu ili i koja je cijena? Mi smo tek na kolijevci, ali uskoro ćemo ju prerasti pa će mi trebati te spužvice. Ali nemam pojma niti kad ćemo kupiti kinderbet niti koji. Pa mi je glupo ih gnjaviti. 😏

    12 kom navlaka je 252,00 kn, a svaka dodatna je 20,00 kn. Ti si mozes naruciti koliko zelis i sama biras dezene


    Sretna. Hvalaaa! :* :*

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Barbs nisi losa majka, i ja se znam uhvatit s takvim mislima koje su potpuno normalne, pa zaboga i mi smo ljudi i trebamo odmor. Nismo svemoguce. Ako se ja osjecam koma i iscrpljeno to se odrazava i na moje dijete, ja ne mogu dati sto posto od sebe ako sam kronicno umorna-sto ja i jesam. Ja nisam, otkad se Luka rodio, spavala duze od 2h u komadu (osim vikendom kad ga muz malo preuzme). Vec mi je postalo normalno budit se svaka 2h 😔 tu citam da vasa djeca spavaju cijelu noc pa se pitam u cemu ja grijesim? Jel imam dovoljno mlijeka? Ocito nije dovoljno sit pa se tako cesto budi… Kako vi postizete da su vam djeca tako sita i da spavaju? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Belle meni Una nikad ne spava vise od 3 H u komadu pogotovo u zadnje vrijeme, zaspe tek u 3 u jutro do 6 i onda buđenje svakih 20 min, pola sata, ja sam strgana, zelim joj uvest nekakav ritam i skuzit gdje griješim ali ni sama ne znam sta i kako😭😭 očajna sam vec


    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Belle, drago mi je sto nisam jedina s takvim razmisljanjem…. Isro se ja pitam sto i to… da li imam uooxe mlijeka, a kad se izdajem JEdVA 40-50MLa…
    Eto, meni je to SOK jer sam navikla spavati po 4-5h u komadu otkad se rodio i onda sada BUM iznenada NICIM izazvanim po 2h… jos kad se zbudi po noci i odluci pricati…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Zablokirala mi je tipkovnica na mobu  Nadam se da si/ste skuzile sta je pjesnik htio reci hahhaha
    Aurora, i ja sam… Bio nam je super ritam do prije cca tjedan dana… onda se sve poremetilo… rekla sam da mi cak ne mora spavati po danu i/ili noc cijeli samo eto 4-5-6h u komadu da imam… 
    Vidim da se dosta nas isto pita… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Belle84

    Barbsnisi losa majka, i ja se znam uhvatit s takvim mislima koje su potpuno normalne, pa zaboga i mi smo ljudi i trebamo odmor. Nismo svemoguce. Ako se ja osjecam koma i iscrpljeno to se odrazava i na moje dijete, ja ne mogu dati sto posto od sebe ako sam kronicno umorna-sto ja i jesam. Ja nisam, otkad se Luka rodio, spavala duze od 2h u komadu (osim vikendom kad ga muz malo preuzme). Vec mi je postalo normalno budit se svaka 2h 😔 tu citam da vasa djeca spavaju cijelu noc pa se pitam u cemu ja grijesim? Jel imam dovoljno mlijeka? Ocito nije dovoljno sit pa se tako cesto budi… Kako vi postizete da su vam djeca tako sita i da spavaju?


    Nisi ti nista kriva…moj L nije od pocetka bio spavac. Prestao je nocu jesti s 2.5 mj pa se svejedno budio, jos uvijek nisam saznala zasto 😂 evo za 2 mj ce 4 godine i jos se zna dogodit da se budi nocu. Sonoc se je valjda 4 puta probudio i plakao…dal je nesto sanjao ili sta, tko ce ga znat. Evo sad mi se i P budi cesto. Jednostavno su takva djeca. Ma da ne.mora.znacit ds ti nece kroz koji dan ili mjesec pocet bolje spavat

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu


    Znaci kod nas je ovako:
    -9:00budjenje, papanje
    -10:00 dolazimo u dnevnu
    -11:00 -11:30 papanje ( ne traje pola sata nego bude tako u to doba)
    -12:00-13:30 setanje ( tu si odspava cca 45min)
    -14:00 papanje 
    -15:30 papanje i spavanje do cca 17:00
    -17:00 papanje
    -do 19:00 igranje i zabavljanje 😂
    -19:10 papanje i drijemanje od 10ak min
    -do 21h kupanje, blesiranje i ine gluposti
    -21:00 dreka od gladi 😂
    - 21:00 idemo u spavacu papati i pajkiti
    -23:00 prvo budenje za papati
    -01:00 drugo budjenje za papati
    -04:00 trece budjenje za papati
    -07:00 opet papa
    -09:00 papanje i budjenje i ustajanje

    Evo cure bas sam pratila sta i kako kod nas..
    Nama je ovo zadnjih par dana rutina..
    -


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ooo, I me, pa jooojjjj… 😍😍😍😍😍😍 Znaciiii, nismo jedini a tim problemima.oko spavanja 🤣🤣🤣😂😂😂 Ja to zovem problem jer sam bila navikla da oko 21h zaspi i budjenje bude tek oko 1h… ako ne i kasnije… i onda tek oko 5-6 ujutro…
    a sada: 21h cca spavanje.. 23:30-00:00 cicanje 1:30-2:00 cicanje… 3-4 cicanje… 5-6 cicanje… budjenje u 7najkasnije 8.. to je sve cca… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Danas npr:
    cca 7-budjenje i cicanje + promijena pelene (muzu sam rekla nek se izvolj dignuti ga i spremiti! ;-);-);-);-))
    cca 8-u dnevni
    cca 9 i nesto-cicanje
    9:30-10:00-spavanje pola h
    pustili smo ga kod sveki i spavao je od cca 12 do 12:40
    primijena pelene i cicanje do cca 13:30h … oko 14 smo izasli vani i zaspao je… malo prije sam se dosla spremiti u stan… muz je jos gore s njime… do prije 15min je jos spavao…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Ajme Barbs znam kako ti je, sto je najgore ona meni ni ne spava do 3 u jutro, to mi je najgore jer ja vise nemrem gledat, postanem živčana u nervozna od umora a ona jos cvili nece sisu, nece se igrati, nece nista osim nošenja a nemrem ju nositi stalno i nije naučena na ruke! Ona si odspava od 9 do 11 i ja odmah cicu da zna da nema buđenja a ona se pocne smijati i naravno onda do 3, pol 4 u jutro fešta! 


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.