Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😊 
    Suncokretica koje kekse? Kako spravljas to? I otkad si pocela davati? 


    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Aurora1611

    Jutro cure 😊
    Suncokretica koje kekse? Kako spravljas to? I otkad si pocela davati?


    Ja sam L mrvila hipp kekse. Ili kupis mljevenu plazmu. Mozes naoravit na gusto kao kasicu ili na rijetko da jede kroz flasu, makar ja nisam nikad davala da na flasu jede ista osim mlijeka

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Sretna a od kojeg mjeseca? Čitala sam da plazma ima uzasno puno šećera! 


    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Aurora1611

    Sretna a od kojeg mjeseca? Čitala sam da plazma ima uzasno puno šećera!


    Od 6 mj idu ti hipp keksici ili lino keksici za bebe. Plazmu nisam nikad koristila tak da pojma nemam dal ima i kolko ima secera. Al ja sam te keksice koristila da mu pomijesam s vocem npr. A za kasicu sam koristila keksolino. I znam da lino proizvodi imaji secera, ali i ja sam to jela ko klinka i L i evo nas, zdravi ko dren 😄 on je jeo i keksolino i cokolino i frutolino i svasta 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    A gle, sto se tice tih šećera uvijek ces izabrati od dva zla manje, ako hippovi imaju manje onda cu njih radije koristiti, na to mislim 😉 nemremo mi njih držati pod staklenim zvonom, tak da, nek isprobava sve redom, samo, naravno, sve u svoje vrijeme 😊


    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Ja petit dajem,slatko je..al kad probam kupovne kasice..i to je puno secera. Usitnim skroz kekse i u mlijeko stavim,onako srednje gusto.. evo danas je to pojeo na 150 ml mlijeka..a neke kasice kupovne od 90 g jedva da pola pojede




    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Aurora1611

    A gle, sto se tice tih šećera uvijek ces izabrati od dva zla manje, ako hippovi imaju manje onda cu njih radije koristiti, na to mislim 😉 nemremo mi njih držati pod staklenim zvonom, tak da, nek isprobava sve redom, samo, naravno, sve u svoje vrijeme 😊


    Ma naravno. Ne znam, nisam usporedivala kekse sto se secera tice. Ali znam da npr hipp kasice nemaju dodanog secera dok su frutekove pune secera. To jesam usporedivala. Osim ako se od tada nije nesto promijenilo

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu
    Mi smo i nas fotobook napravili preko fotoknjiga.hr i book za roditelje i kumove… jest da smo se naj* dok smo sve napravili jer treeeebaaaa vremena al svakako je jeftinije 😊😊😊 
    SRETNA!
    SRETNA!

    Bez naseg je ova a na str moze stati koliko slika ti pozelis… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Maslacak, neka ste se odmorili a i vi Mamisita 😘
    Mozda cu zvucati losa majka sada al bas mi treba sna i jedva cekam da ostavim makar na jednu noc Diega sa svojima da se “oporavim” … ubija me ovo ne spavanje  Kad se budio svakih 4-5h… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    *kad se budio svakih 4-5h je bilo suuupeeeer ali sada je totalno iscrpljujice… preko dana odspava po 2-3h (max!!!) i to ne u komadu a po noci se budi svaka 2h… jos po danu draaaami ako ga se ne dize al ga ne dizem koliko on hoce vec po potrebi… 
    Kasnije idem kod kume na 2h… danas ima.rodjendan… on ce biti s muzem a sutra naaaaaapokooonnn trening…
    I me, super za svekino odlazak 😁 moji svekici idu 22. na 5 dana ;-);-);-)

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.