Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Evoo nas doma. 2 sata smo se nasetavali, uzivao je 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    mamisita27

    Barbi13

    Evo i nas iz setnje,mala prasica je spavala ko top vani i mi smo na cici opet,sva sreca pa imam rucak od jucer😂😂😂
    Tako i moj, vani ko bubica, pase mu treskanje u kolicima a cim smo dosli kuci kmeeeeciii….Mi smo i dalje na sisi isto😂😂

    Moja obrnuto.
    Vani je preplasena, pa sam ja sva u stresu hocu li ju morat nosit + gurat kolica. Evo danas smo setale malo preko 2 ure, i na povratku mi je zadnjih 200m revalaaaaa da je to koma. Jesmo li usle u stan - usutila isti sekund. Mirakul!
    Ona se jadna jos nije navikla na setnje i boji se da cu ju ostavit??? Nemam drugo objasnjenje
    Nakon setnje, doma u roku 3min zaspala…od shoka.

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Lily

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Žene, ima li tko ovdje iskustva sa zuticom? Moj sincic je skoro mjesec dana star i jos je malo zut i u okicama i na kozi. Pri otpustu iz bolnice rekli su nam cak da ga ne moramo ni suncati. I krvni nalazi su mu bili uredni. Doktor mi je rekao da je zdrav i da ce kod njega zutica dulje potrajati. Mi smo ga drzali na osuncanom mjestu u sobi koliko smo mogli i izvodili van, ali nije nas vrijeme zadnjih tjedan dana posluzilo. Ali mene je jako strah da nesto ne stima. Citam da treba sta vise dojiti. Medutim ja nemam dovoljno mlijeka i moramo ga nadohranjivati vecinu obroka. A i on pojede sad po 100 ml u obroku. Pa ne mogu mu trpati hranu u zelucic svakih sat vremena. 

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Kiki jadna ti sa mastitisom! Mogu mislit kako boli…uff
    saljemo vibrice tebi i bars da se rijesite cim prije tegoba.
    Mene grlo malo skaklje ali ulivam se cajevima da ne ode nagore…
    nego da vas pitam
    koje bocice koristite? Kome nije problem molim foto vrska tj dudice koja bebi ide u usta….trazim nesto najslicnije bradavici jer moja mila ne zeli pit na avent. Prvo je muz probavao u subotu kad sam bila u frizera, pa onda kako je ostalo viska izdojenog ja joj isla pokusat jucer to uvalit - ma nema sanseee. Ne zna ju zacucat…..10ak puta sam probala al to je takva dernjava kad dobi to u usta…..ne znam sta cu. A ja vec zamrzla skoro pol litre svog mlika u par casica da imam za pir koji je uskoro….i sad ju moram u roku 2tj naucit na bocu. Ali ovu ocito nece, moram druge vrste neku uzet

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Lily i moj sin je jos malo zut, stavljam ga pored prozora vec 2 tjedna i malo je pomoglo, puno manje je zut, kaze mi pedijatrica da je najbitnije da ima minimalno 4 stolice i da jede cesto, zutilo potraje kod nekih i preko mjesec dana…
    I mi bili u setnji isto, cijelo jutro njje spavao i naravno cim sam ga stavila u kolica i van odmah zaspao, pase mu sunce i svjezi zrak valjda. Divan dan u zg danas iako je hladno. Mi danas prvi dan bez tate, otisao raditi nakon 2 tjedna godisnjeg sto je bio s nama 😩

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Evo nas sa pregleda.. 
    Imamo 5200g i 55 cm. Udebljali smo se 1400g i narasli 3 cm u mj dana 😍😍
    Dobila je cijepivo ono 6u1. Jadno moje dijete kako je plakalo…suza suzu stize.. 😢😢😢😭
    Sad sam ju nahranila i stavila hladni oblog i nadam se da je to to, da nece biti temperature.


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    E da, 6.12. Idemo na uvz kukova.


  • Lily

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Nadam se da ce mu proci ta zutica kroz par tjedana. A i vidjet cemo sto ce pedijatrica reci. Stavljate ga u odjeci? Citala sam da ga treba razgolititi. Toplo nam je u sobi ali ja ga ne skidam iz bodija i hlacica. 

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Tommee tippee
    Ova lijevo im je nova linija, sa je vrsak ovako sa strane, ova desno je njihova klasika. Ta desno je slicna kao obliku bradavice, to mi je od L ostalo. S P koristim ovu lijevo i bez problema ju je prihvatio.

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    I me, drzim fige da prode bez temperature 😊 sa kolko se mala rodila? Sitnija je bila jel?
    Lilly ne znam sta bi ti rekla za zuticu jer ne znam previse o tome osim one klasike sto vise na sunce i sto vise dojiti..nama je L bio mrvicu zut kad smo dosli iz bolnice pa smo ga stavljali na suncanje kod prozora, ali obucenog. Nitko nam nije rekao da bi ga trebalo skinut. Ugl, povuklq se skroz kroz par dana.
    Ako ne mozes docekat pregled kod pedijatrice, nazovi ju da se smiris

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.