Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Sinoć kod nas nije bilo nervoze, nadam se da je prošla nakon 10 dana! Vidjet ćemo večeras… 
    Ima li urin vasih beba neki miris?
    To sam primjetila u zadnje vrijeme. Naravno da je intenzivnije preko noći jer ju ne presvlačimo ako nije pokakana, ali mi se baš osjeti urin.
    E sad dal je od dohrane ili da sumnjam na infekciju? 

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Hedgehog, mozda ce joj bit lakse prekp sesirica…moja kad smo uzeli sesirice lakse je jela, jer bradavica se uvuce cijela unutra i lijepo lagano vuce mlijeko…neznam sto drugo da savjetujem…a bocica? Jesu joj to probali davat?
    L je spavala do 4 jutros…od sinocod 10, pola 11…i o da smo u 4 sata ujutro isli gore u spavacu spavat😂😂😂😂 sva sam se pokocila na kaucu😧


    Ajme blago ti se sanjchi,moja je samo jednom odspavala pet sati u komadu a inace svaka dva tri sata se budi….

    URL = https: //lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Barbi13

    Sad cemo ja i moja Petra u setnju mozda zaspi na zraku od sest ne spava….da malo i sise odmore😆😆


    Ja uopce nisam skuzila mislim si to se neka nova ubacila😂 Mi cemo isto ic sad prosetat, od mog zadnjeg posta je na sisi, trebamo zraka. nit sam bila na wcu nit kavu popila😁 suncekooo u zgu :)))
    I me hajahagaja lisce
    sta je fenulum?

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    sretna

    Barbi13

    mamisita27

    Ja ako ne dozivim zivcani slom sad necu nikad. uspavam ga napokon! i pocnu iz vodovoda raskopavat ulicu i cijelw zgrada se trese…probudio se i urla

    A joj mamisita da poludis i mene lovi panika kad se sjetim da ce nam fasadu radit…..

    Bbrletic jesi to ti promijenila nick u barbi?? Sad vidim po tickeru da bi to mogla biti ti 😂 jel gledam koja je sad ta..


    Sretna,jesi ti jucer spominjala da se cuju crijeva kod P?I mojoj se cuju,ne znam da li sam ja nesto pogrijesila ili je to normalno…..

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    mamisita27

    Barbi13

    Sad cemo ja i moja Petra u setnju mozda zaspi na zraku od sest ne spava….da malo i sise odmore😆😆

    Ja uopce nisam skuzila mislim si to se neka nova ubacila😂 Mi cemo isto ic sad prosetat, od mog zadnjeg posta je na sisi, trebamo zraka. nit sam bila na wcu nit kavu popila😁 suncekooo u zgu :)))
    I me hajahagaja lisce
    sta je fenulum?


    To sam ja bbrletic malo sam mjenjala😂

    URL = https: //lilypie.com]

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Frenulum je ko neka zilica ispod jezika zbog koje mogu manje pomicat jezik pa slabije sisu, rijesili su nam to u bolnici za 2 min, nije ni zaplakals (prerezu to valjda iju), al zato je bila vise zuta jer je manje paosla njonjica 

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Urin ne osjetim…crijeva nije bas da cujem al vibriraju pod rukom 
    Ja opet muku mucim s hemicima ima neko da ih se uspio rijesit? Pomagajte!!!!

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Maslacak moja sister je Ofnica iz tvoje bivse grupe ljetnica. Ni njoj nisu skuzili frenulum pa je doma dobila mastitis jer mali nije htio sisat i 100cuda… rak da se evo vec 6mj izdaja 😒 Hedge pitaj da ti ga pregledaju.
    A moguce da je i pospanost ako si primila epiduralnu, to je jedan od nuspojava…

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Mamisita27 moj ne spava jutros od 4. Ja sam zombi

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Bebushka

    Urin ne osjetim…crijeva nije bas da cujem al vibriraju pod rukom
    Ja opet muku mucim s hemicimaima neko da ih se uspio rijesit? Pomagajte!!!!


    Ja sam ih nakon 1 poroda rijesila s svinjskom masti,i melemom. I onaj gel sto se smrzava ili grije..hladni oblog kad uspijes..inace svako malo na tufer namazati ovo i mjenjati. Valjda sam ih se skroz rijesila..kad mi na drugom porodu nisu iskocili opet.
    Frenulum je opna pod jezikom..nekom je kraca,pa to recnu. Smeta za dojenje,i poslije za izgovor nekih slova. Ako nije jako skracen,netreba nista ni poduzimat.




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.