Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ma daj? Sjedi s 4.mjeseca? Možda je fakat napredno dijete, ali prije će biti da je hipertonus kako kaže Srnac. Ali okej, nećemo se miješati 😂😂😂
    Barbs, učlani se u grupu na FB “Domaće kašice za bebe” tamo imaš hrpu dokumentata sa svime i svačime, recimo ovo što kaže Maslačak za špinat sam tamo pročitala itd. Samo pazi, one su ti “rode za kašice”  😂😂😂tj. Ono što su rode za dojenje takva ti je tamo ekipa za kašice, ful su neke nabrijane sve prirodno, kruti obrok od 6.mjeseci itd. Zna biti ratobornih komentara. 😂😂😂 Ali stvarno ima i hrpu toga korisnog. A i iskreno, znam da ti je to pedijatrica rekla, i da sve to radiš u najboljoj namjeri, zato nisam ni htjela komenitirat ovo za kekse, ali i meni je to bilo čudno, jer keksi nemaju nikakvu nutritivnu vrijednost, pa nisam baš shvatila kako ga to “zasiti” 😂😂😂

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    barbs

    Maslacak, jesi ti na pocetku mijesala ili tek kasnije? Jesi napravila kasicu bez bilo kojih dodataka? Bte. ja sam mislila sutra-prekosutra krusku…

    Neznam sto mjesala? Ne kuzim.
    Kasicu bez dodataka sam napravila..u pocetku da upozna bas okuse voca. Sad mu i rizi znam uvalit u voce..ali vise volim zob..jer mu taj jedan obrok-jutarnji uvijek osigurava da ce dobro kakat..a i zob zasiti..
    Sad sam kupila krupnu zabunom..pa sam ju smiksala..stavim kuhat da omeksa..za 2 min gotovo..zdrobim bananu,smiksam jabuku i sve pomijesam.


    Hahhaha. Tvoj mali jede ujutro ko ja za doručak svaki dan (zobena + banana). 😍😍😍

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hedge, skuzila sam za te s kasica grupe 😂😂😂😂
    Maslacak, ma.pitala sam sestricnu pa mi je objasnila neke stvari 😁

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hedge, e pa vidis, to za keksice sto je pedica rekla su mi svi kod kuce rekli… roditelji, sveki.. da su svi to tako radili..

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    barbs

    Probat cu mu ne dati kasicu za laku noc navecer… mislim da je to previse za pocetak dohrane + eto vidim da ga to nije zasitilo dovoljno da bi duuugo spavao kako je pedica rekla 😂😂😂


    Barbi je li to hipp kasica za laku noc?D je to super prihvatio👏👏

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Bok cure! 
    I me bas mi je drago da napokon idete doma
    Maslacak slatki su 
    Barbs papa on naveliko, vidi kako ti ruku drzi da ne pobjegnes bas je slatkiiii
    Grupa na fb za kasice-u njoj sam da uzmem ideju za koji recept, jedino zato. Malo mi je pretjerano “nabrijano” sve to. Ne znam, mislim da se covjek izgubi u tome ako se krene slijepo drzati tih njihovih pravila, nis se nesmije.
    Mi smo nesto bolje tj.ja, muz jos ima temp. 
    Kuca mi je svinjac, curka bi se samo nosala, nema sanse nis stici.

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    barbs

    Maslacak, jesi ti na pocetku mijesala ili tek kasnije? Jesi napravila kasicu bez bilo kojih dodataka? Bte. ja sam mislila sutra-prekosutra krusku…

    Neznam sto mjesala? Ne kuzim.
    Kasicu bez dodataka sam napravila..u pocetku da upozna bas okuse voca. Sad mu i rizi znam uvalit u voce..ali vise volim zob..jer mu taj jedan obrok-jutarnji uvijek osigurava da ce dobro kakat..a i zob zasiti..
    Sad sam kupila krupnu zabunom..pa sam ju smiksala..stavim kuhat da omeksa..za 2 min gotovo..zdrobim bananu,smiksam jabuku i sve pomijesam.


    Maslacak kad si L dala prvi put griz?

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Barbi, ne, to je domaca kasica od jabuke… ali od sutra mu ne.mjesam s nicime.. samo jabukica.. tako mi je i sestricna preporucila.. sad smo pricake… pojede i kasicu navecer al nije da ga to zasiti i da mi duze nece jesti i da ce duze spavati…. kako je pedica preporucila tako da cu to stopirati na neko vrijeme.. bogu hvala, svi grijesimo 😂 srecom pa skuzimo

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Barbi-prije nekih 3 tjedna/mj dana..neznam. ali ja ne pratim tablice nikakve,i ne drzim se stritno tih nekih pravila..tako da neznam kad se griz“smije ”dati 1 puta. Sinoc je dobio cokolino za probu…na kutiji pise od 8 mj starosti..a on ih nema.. nece ga jest svaki dan..ali neka isprobava.




    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    evo Barbs prvi recept. 
    I kod mene pisu keksi 😂😂😂
    Al rekla mi je da kekse stavim tek kasnije. Za sada cisto voce i povrce i zitarice..
    Da stavim kekse da malo zgusne, kada bude papala naveliko, tipa ko zaprška..


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.