Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, jesi ti pisala da ti muz malu uspava brze?  a to je normalno.m. hoces nece, mi smo navecer umornije od muzeva… po cijele dane smo s djecom + kucanske obveze… izmori nas to…. ja bih voljela da muz.maloga.uspava 😂😂😂😂 primjetila sam da navecer samo mene trazi…  Diego ne muz 😶😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hedge, zaaaaaasto vi te razapeleeeee????? Pa svatko radi kako hoce…. ni nonici od moga muza svoju djecu nisu krstili nit ista i onda su to obavili pred vjencanje… sto naravno, nama namecu da MORAMO ahahahaha mi i jesmo odlucili da hocemo ali kad netko tko nije namece - ne volin 😂😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Hedge…prestala sam krvarit🙏🏻 Aliiiii…trebala sam prosli tj na kontrolu…ugl dr je dobio gripu…pa nisam isla…inace 3 dana me rasturaju kosti zdjelice i leda i danas sam dobila temp. Nemam siptome gripe, niti iceg takvog…cicka me boljela al i to je proslo cicanjem i jaaaaako se bojim posteljice pa cu ujutro zvati da vidim jel me moze pregledati i da negdje krv izvadim😒😒😒
    Bas me strah!

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Kod oblacenja pidzame mjerila sam temperaturu i bila je 37, 4. Jel mi moze koja iskusnija mama reci da li se oni bude i placu ako temperatura skoci ili spavaju dalje? Bojim se da ne zaspim, a temperatura skoci.🤔

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Kod oblacenja pidzame mjerila sam temperaturu i bila je 37, 4. Jel mi moze koja iskusnija mama reci da li se oni bude i placu ako temperatura skoci ili spavaju dalje? Bojim se da ne zaspim, a temperatura skoci.🤔


    To ti isto ovisi o djetetu..L bi se uvijek budio kad bi temp skocila npr

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Procitala..i uaboravila sve
    Mislim da sam zapamtila da je Rita dobila 200 g!? Odlicne vijesti!
    I da je pedijatrica zadovoljna s V napretkom. 
    Dena,kako si mjerila temp? 37.4 i nije povisena temp.
    Klea,nadam se da ces uspjet na pregled sutra..i da je sve ok.




    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Klea, drzim fige da je sve u redu… da nema zaostale posteljice niti gripe na vidiku 😘😘😘 Najbolje ti zovi doktora!
    Dena, ne brini se… neces zaspati… one veceri kad se D cijepio sam se budila vise nego inace da ga provjerim…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    sretna

    Dena1009

    Kod oblacenja pidzame mjerila sam temperaturu i bila je 37, 4. Jel mi moze koja iskusnija mama reci da li se oni bude i placu ako temperatura skoci ili spavaju dalje? Bojim se da ne zaspim, a temperatura skoci.🤔

    To ti isto ovisi o djetetu..L bi se uvijek budio kad bi temp skocila npr


    Meni je moja sestra rekla da su se njeni klinci bidili svaki put kad bi imali temperaturu. 
    Ja sam si navila alarme na mobu svaka 2h da me budi da pregledam malu.
    Tako sam napravila i na proslom cjepljenju


  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    barbs

    I me, jesi ti pisala da ti muz malu uspava brze? a to je normalno.m. hoces nece, mi smo navecer umornije od muzeva… po cijele dane smo s djecom + kucanske obveze… izmori nas to…. ja bih voljela da muz.maloga.uspava 😂😂😂😂 primjetila sam da navecer samo mene trazi…Diego ne muz 😶😂😂😂


    Barbs tako je i kod mene,samo mene navecer trazi,kako bih voljela da ju muz moze navecer uspavat,al nula bodova za sada

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    I_me

    sretna

    Dena1009

    Kod oblacenja pidzame mjerila sam temperaturu i bila je 37, 4. Jel mi moze koja iskusnija mama reci da li se oni bude i placu ako temperatura skoci ili spavaju dalje? Bojim se da ne zaspim, a temperatura skoci.🤔

    To ti isto ovisi o djetetu..L bi se uvijek budio kad bi temp skocila npr

    Meni je moja sestra rekla da su se njeni klinci bidili svaki put kad bi imali temperaturu.
    Ja sam si navila alarme na mobu svaka 2h da me budi da pregledam malu.
    Tako sam napravila i na proslom cjepljenju


    Tako cu i ja navit sat sljedeci put kod cijepljenja,jer bas znam zaspat,i isto se bojim da ta temp. ne naraste a ja spavam

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.