Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Ja sam pocela pomalo jesti i stvari koje prije nisam i nisam primjetila da joj smeta, jedino pokusavam ne pojesti u jednom danu puno zacinjenog i cokolade i tako nekih gluposti, rasporedim si po danima.

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Znala sam da ce se.usrat ko i svaki put kad igraju protiv francuske, znala.sam da cu se bezveze zivcirat i znam da ce izgubit i svejedno gledam i zivciram se!!

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    I.me super za bebice 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Bela

    Ja sam pocela pomalo jesti i stvari koje prije nisam i nisam primjetila da joj smeta, jedino pokusavam ne pojesti u jednom danu puno zacinjenog i cokolade i tako nekih gluposti, rasporedim si po danima.


    Ja sam kod slape primjetila da kad pojedem 1 narancu, sve ok. 2 narance-ona ima proljevastu kakicu.
    Mladi luk, blitva,spinat i grasak-zelena kakica
    Gulas ili cobanac ili jelo koje ima vise mljevene slatke paprike-zesko kaka i pati se.


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    sretna

    Znala sam da ce se.usrat ko i svaki put kad igraju protiv francuske, znala.sam da cu se bezveze zivcirat i znam da ce izgubit i svejedno gledam i zivciram se!!


    Slazem se sa svime!
    Zivciram se bez veze..bolje da neki film pogledam


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Ja nisam nikad ni probala sparoge!
    Ruzno mi izgledaju,a i mislim da ih nema kod nas,bar ja nisam vidjela..
    Kak ih spremate?




    [lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    I_me


    Ja sam kod slape primjetila da kad pojedem 1 narancu, sve ok. 2 narance-ona ima proljevastu kakicu.
    Mladi luk, blitva,spinat i grasak-zelena kakica
    Gulas ili cobanac ili jelo koje ima vise mljevene slatke paprike-zesko kaka i pati se.


    Npr grasak ne jedem,grah,kupus isto ne. Ne zacinjavam previse ali to nisam ni prije.
    Da, citrusi se kao ne bi smjeli, ja pojedem jedan kivi i ok, e sad da pojedem tri mozda bi smetalo.
    Jedino za gljive ne znam, bas bi pojela jednu pizzu sa njima, uzmem bez ali nije to to

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Ja nisam nikad ni probala sparoge!
    Ruzno mi izgledaju,a i mislim da ih nema kod nas,bar ja nisam vidjela..
    Kak ih spremate?


    Isprzim slaninu ma kockice, stavim sparoge i zalijem sa jajima. Kajganu. A muz ih voli jesti kao salatu. Doda ih u zelenu pa pomjesa


  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Ja nisam nikad ni probala sparoge!
    Ruzno mi izgledaju,a i mislim da ih nema kod nas,bar ja nisam vidjela..
    Kak ih spremate?


    Fritaja, umak na bijelo, ili gulas sa kobasicama i sparogama, super sa palentom npr.

    [lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Bela

    Maslacak31

    Ja nisam nikad ni probala sparoge!
    Ruzno mi izgledaju,a i mislim da ih nema kod nas,bar ja nisam vidjela..
    Kak ih spremate?

    Fritaja, umak na bijelo, ili gulas sa kobasicama i sparogama, super sa palentom npr.


    Rizoto i juha isto

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.