Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Ma to su oni protumačili tako kao da ju ne smiju vidjeti jer su prošli tjedan došli kod nas i ja sam rekla da ju moram staviti spavati. I tad su digli nos i ne javljaju se pa sam preko muža saznala zašto. 
    Oni bi ju gledali i nosili dugo a ona umorna. Ista priča i danas kod njih.
    Znam da bi htjeli biti s njom duže ali ona je još premalena i brzo se umori a nitko ju ne može uspavati osim mene, i meni to traje sat vremena a tad moram biti samo s njom. Da bar može zaspati bilo kako i bilo gdje, ali nije tako. 
    Ja sam isto jučer mužu rekla da ću im ju ostaviti na par sati pa će me brzo zvati da dođem po nju kad krene plakati da ori cijela ulica 
    Žao bi mi bilo nje jedino… 

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Daaaaa… oko mene baby boom
    Susjeda, 3 frendice i sad cekamo kumu 😊
    Jos cekamo kuma i njegovu curu, rekli su da se sad poslije nove bacaju i oni na posao 😂😂😂
    Sad sml svi u ekipi mame i tate 😊😆
    Bas mi drago sto se sve takp nekako poklopilo..  svi smo u istim fazama zivota


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Kakvo je to zatisje danas?
    Mi sutra ujutro na sistematski idemo!




    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Sta je ovo? 
    Prazan forum! 😂
    Kuma rodila 😊 2 bebe danas dosle. 2 deckica. I obadva se zovu Tin 😊


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Maslacak-i mi sutra idemo na sistematski


  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    I_me bas super… Mali baby boom 😍
    I ja obozavam sparoge, jel ih smijemo jest ako dojimo??
    Mi smo danas imali goste malo nakon sto smo se vratili iz setnje, Nera je i setnju i goste prespavala 😂😂😂 nije se budila 4h, na kraju sam joj mjerila temperaturu da vidim je li dobro, nije je imala… Mali moj pospanko…. Ne sicam se kad je zadnji put tako spavala popodne… Vjerojatno kad je imala 2-3 tjedna 

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    luce <3

    I_me bas super… Mali baby boom 😍
    I ja obozavam sparoge, jel ih smijemo jest ako dojimo??
    Mi smo danas imali goste malo nakon sto smo se vratili iz setnje, Nera je i setnju i goste prespavala 😂😂😂 nije se budila 4h, na kraju sam joj mjerila temperaturu da vidim je li dobro, nije je imala… Mali moj pospanko…. Ne sicam se kad je zadnji put tako spavala popodne… Vjerojatno kad je imala 2-3 tjedna


    Ja mislim da ih smijemo jesti. Ja cu ih pomalo uvodit u prehranu. Posto imaju dosta intenzivan miris ( kad piskis,jel!😂) pa me strah kak ce mi sa mlijekom biti
    . Malp po malo da se navikne..
    Bas cu pitat u petak patronaznu.
    Srela sam ju danas pa je rekla da ce naic u petak da nas vidi i da malo popricamo o dohrani.. da mi da savjete kad krenemo sa papanjem..


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Ema se danas probudila ujutro u 10. Odspavala pd 12 do 13h i dp sada nije nista spavala nit je pokazivala znakove umora.
    Malo mi to previse da ne spava po danu 😕 misam pametna..
    Al zato npc od 9 do 9 sa 2 budjenja.


  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    luce <3

    I_me bas super… Mali baby boom 😍
    I ja obozavam sparoge, jel ih smijemo jest ako dojimo??
    Mi smo danas imali goste malo nakon sto smo se vratili iz setnje, Nera je i setnju i goste prespavala 😂😂😂 nije se budila 4h, na kraju sam joj mjerila temperaturu da vidim je li dobro, nije je imala… Mali moj pospanko…. Ne sicam se kad je zadnji put tako spavala popodne… Vjerojatno kad je imala 2-3 tjedna


    I mi smo joj znali mjeriti temp kada nam se cinila pre mirna

    [lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    I me lijepo je to kad ste u drustvu svi sa istim “interesima”, inace se polako raspadne kao nase, jedni imaju dijete od 10 god, mi bebu, drugi nemaju ni cure,decke, hoces neces udaljis se. 
    A sparoge, obozavala sam ih i brati i jesti do lani, taj dan kad sam ih jela uhvatila me neka opaka viroza, povracala sam jedno 20 puta, uzassss, od tada sam ih jela samo jednom.
    Taj sam dan napravila i test na tudnocu

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.