Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Arianne

    Cestitke na dobrim pregledima!Jelena, ja i ti po trakici smo uvijek iste, sad 40+1, a termin je tebi 13.09. a meni 11.09., to mi nikad nije jasno? 😆Meni su slicno ko i tebi rekli opet pregled u subotu, ali nisu nista spominjali dokad ce cekati. Drzimo fige da se kod oboje pokrene. 😊

    I ja uvijek gledam u tvoja 2 dana prije 🤣 
    U startu je on meni dodao 2 dana i nije pogrijesio hahahA sto se tice insistiranja na porodu ja dobro i prolazim. Ovaj doktor prati stanje i daje 5-7 dana preko, mnogi bi me juce porodili.
    Ja se stalno nadam da ce krenuti samo. Rekao mi je da hodam stalno i da radim vjezbe pa nas mozda iznenadi.
    Cestitam vam na super pregledima 😊😊

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Jeleenaa

    Arianne

    Cestitke na dobrim pregledima!Jelena, ja i ti po trakici smo uvijek iste, sad 40+1, a termin je tebi 13.09. a meni 11.09., to mi nikad nije jasno? 😆Meni su slicno ko i tebi rekli opet pregled u subotu, ali nisu nista spominjali dokad ce cekati. Drzimo fige da se kod oboje pokrene. 😊
    I ja uvijek gledam u tvoja 2 dana prije 🤣
    U startu je on meni dodao 2 dana i nije pogrijesio hahahA sto se tice insistiranja na porodu ja dobro i prolazim. Ovaj doktor prati stanje i daje 5-7 dana preko, mnogi bi me juce porodili.
    Ja se stalno nadam da ce krenuti samo. Rekao mi je da hodam stalno i da radim vjezbe pa nas mozda iznenadi.
    Cestitam vam na super pregledima 😊😊

    Ja pak uvijek gledam kako si ti dva dana ispred mene po trakici a termin nam je 13.9. 😁😁😁
    Super za dobre preglede cure 🎊🎊🎊🎊
    Meni je sutra termin i prvi pregled u trudnickoj ali i dalje živim u nadi da bi moglo krenut nocas 😁

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Popokatepetl

    Jeleenaa

    Arianne

    Cestitke na dobrim pregledima!Jelena, ja i ti po trakici smo uvijek iste, sad 40+1, a termin je tebi 13.09. a meni 11.09., to mi nikad nije jasno? 😆Meni su slicno ko i tebi rekli opet pregled u subotu, ali nisu nista spominjali dokad ce cekati. Drzimo fige da se kod oboje pokrene. 😊
    I ja uvijek gledam u tvoja 2 dana prije 🤣
    U startu je on meni dodao 2 dana i nije pogrijesio hahahA sto se tice insistiranja na porodu ja dobro i prolazim. Ovaj doktor prati stanje i daje 5-7 dana preko, mnogi bi me juce porodili.
    Ja se stalno nadam da ce krenuti samo. Rekao mi je da hodam stalno i da radim vjezbe pa nas mozda iznenadi.
    Cestitam vam na super pregledima 😊😊
    Ja pak uvijek gledam kako si ti dva dana ispred mene po trakici a termin nam je 13.9. 😁😁😁
    Super za dobre preglede cure 🎊🎊🎊🎊
    Meni je sutra termin i prvi pregled u trudnickoj ali i dalje živim u nadi da bi moglo krenut nocas 😁

    Hahahha neka je nama svima sa srećom
    I bilo bi super da sami krenu tako je najbolje za sve 🥰

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Avatar Tinnaa999

    Tinnaa999

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Ja isto danas imala pregled, sve je kako treba bit. Ja zatvorena. Beba ima 2598g i za 2 tjedna opet pregled 🙈🙈Ja ne znam kako vama ali meni vrijeme prebrzo prolazi i ne mogu vjerovat da se blizi taj dan 🙈😅

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Cure, cestitke na super pregledima 💪🏻
    Ja isto ne vjerujem da se ovako priblizilo, da cemo uskoro upoznati nase bebice 🥰

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Jeleenaa

    I ja uvijek gledam u tvoja 2 dana prije 🤣
    U startu je on meni dodao 2 dana i nije pogrijesio hahah

    A ok, onda razumijem. A meni nije mijenjao termin, em sam ja biljezila dane i beba je isto bila u pocetku uvjek 5-6 dana veca, jos smo se onda bojali da ne bude bilo prerano jer je cerviks bio nesto kao tanji i eto me sad 😂😂
    .
    Cestitke na dobrim pregledima cure. 😊
    Meni je cijelo vrijeme trudnoce inace prolazilo jaaaako sporo i sad isto. 🤷‍♀️

    It's a boy 💙

  • Karamela93

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Evo i ja danas bila na pregledu. Curka ima 3470 grama, lijepo je narasla, protoci su dobri, sve super. Dva puta sam radila ctg jer nije baš htjela surađivati, ali je na kraju sve bilo dobro. I dalje otvorena dva prsta, cerviks se skroz skratio i nestao. Sljedeći pregled za tjedan dana. Ja se nekako nadam da će se možda nešto i pokrenuti prije toga. 

    ♀️ 31♂️ 32
    3 spontana, dva u 7.tjednu, jedan u 15.tjednu
    23.9. nam stiže mala curka 🩷
    3.7. 1170 grama 🩷
    17.7. 1560 grama 💕
    14.8. 2475 grama
    12.9. 3470 g

  • TheDoris

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Moja curica ima 1500 grama i kaze ginekologica da super napreduje, da je sve kako treba biti. Zatvorena sam skroz. Rekla mi je da se slobodno i dalje bavim tjelesnom aktivnoscu te da pripazim malo na hranu jer sam od pocetka trudnice do sad dobila 9kg... Secer i KS su mi u redu.


    22.03.2024. + 😇
    26.11.2024. - termin 💗 it's a girl 💗

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    cestitke svima na dobrim pregledima do sada... 

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Ja evo sa hitne..
    Nocas od ponoci mi se javili bolovi neprestani u stomaku. Znaci ne sa prekidima, vec konstantna bol.
    I jutros se zaputili na hitnu jer i bebu od 4 sta vise nisam osjecala. Mislila sam da nesto nije uredu, trudovi mi nisu bili ni na kraj pameti..
    Beba je uredu tamo se pokrenula.
    Pregledali me malo se jos otvorila, a ctg ocitava trudove.
    I tamo ih pocmem osjecati. Znaci bol pa stane i tako stalno.
    Krenulo je ali jos uvijek polako pa su me poslali kuci.
    Izdrziva bol svakih 20 min nista strasno.
    Sad cekamo, a sutra ujutro imam ponovo ctg pa cemo vidjeti

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.