Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Premija

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Moji su također spavali u vreći bez popluna. Tako će i ova beba. Imam sad za početak vreću od 0-3 mj. Kasnije ću uzeti veću. U C&A budu baš lijepe i puno puta su na popustu. Poplun i jastuk imam, ali se ne sjećam gdje sam kupila. To je još od kćeri, a nju sam rodila u doba korone pa sam više manje sve putem web shopa kupovala. Uglavnom, nije dugo to koristila
     jer je kasnije dobila svoju sobu i krevet pa smo opet novo kupili. Tako da je sve što imam ko novo. Jedino mi ostale roza posteljine i ogradica pa sam naručila jednu pletenicu od 3 m plavo smeđe krem boje. Jedva čekam da dođe. Čekam i neke naljepnice za zid. Podloge nepropusne za previjanje, tetra pelene i gazice. I još par sitnica.

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Sto se tice vreca za spavanje, na ovoj iz lidla koja je kao od 3 do 6 mjeseci, pisu upute i da je bitno da beba ne moze provuci glavu kroz otvor. Meni se sad isto cini da je to bitno i da je mozda prevelika za novorođenče.

    It's a boy 💙

  • Premija

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Arianne

    Sto se tice vreca za spavanje, na ovoj iz lidla koja je kao od 3 do 6 mjeseci, pisu upute i da je bitno da beba ne moze provuci glavu kroz otvor. Meni se sad isto cini da je to bitno i da je mozda prevelika za novorođenče.

    E to sam htjela dodati pa na kraju zaboravila. Definitivno na početku treba biti mala vreća jer beba ne smije provući glavu kroz otvor. 

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    sparkle212 kakvo je stanje kod tebe? Sutra termin. Još si u komadu?? 🍀🍀🍀

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar NimbleAlpaca

    NimbleAlpaca

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Hvala vam svima ♥️ Onda definitivno kupujem manju!

    🙋‍♀️ 29
    🧔‍♂️30
    9.3.2024 pozitivan test ✅️
    03.05 Qualified® 90°, nalaz uredan
    Čekamo djevojčicu ❤️
    Termin: 11/2024
    17.9. Naredni pregled

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Mi smo danas rješili slikanje, pa da vam koju pokazem https://ibb.co/bzJqh0C 🥰

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    prva bebica na vidiku 🤞🤞🤞🤞❤️❤️❤️❤️ sparkl javi seeeee da znamo i veselimo se sve iscekivanju ❤️

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Marija96, divne su slike, bas si lijepa trudnica.I ja sam bas mislila podijeliti jednu nedavnu sliku s trbuscicem za kraj.
    https://ibb.co/xXj4Z35

    It's a boy 💙

  • Premija

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Prekrasne slikice 🥰🥰

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Divne su vam slič̣ice 🥰
    Ja sam se noćas tako namučila i evo jutros nastavljamo u istom ritmu. Beba stalno gura naprijed trbuh neumorna je. A da ne pricamo o bolovima u kukovima i leđima..

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.