Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Djevojke da li je krenula nesanica? Meni par veceri apsolutno nece san na oci..tj. budem jako pospana i onda se probudim bez razloga i tako citavu noc.
    Stalno osjecam tezinu u dnu trbuha i zatezanje i beba je strasno aktivna, nekada me udarci toliko zabole da jauknem bukvalno

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Jeleenaa

    Djevojke da li je krenula nesanica? Meni par veceri apsolutno nece san na oci..tj. budem jako pospana i onda se probudim bez razloga i tako citavu noc.
    Stalno osjecam tezinu u dnu trbuha i zatezanje i beba je strasno aktivna, nekada me udarci toliko zabole da jauknem bukvalno

    Ista stvar sa spavanjem, zaspim probudim se, zaapim probudim se i na kraju više ne mogu zaspat. Sinoć su mi opet krenula nekakva zatezanja pa se smirilo i onda me probudilo oko 3 i nema šanse zaspat. I uopće nisam mogla procjenit da li je beba ili bh, čini mi se ovo drugo.. I tjeralo me na wc užasno, u jednom trenu sam se prepala da se nije nešto konkretno pokrenulo 🙈

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Popokatepetl

    Jeleenaa

    Djevojke da li je krenula nesanica? Meni par veceri apsolutno nece san na oci..tj. budem jako pospana i onda se probudim bez razloga i tako citavu noc.
    Stalno osjecam tezinu u dnu trbuha i zatezanje i beba je strasno aktivna, nekada me udarci toliko zabole da jauknem bukvalno
    Ista stvar sa spavanjem, zaspim probudim se, zaapim probudim se i na kraju više ne mogu zaspat. Sinoć su mi opet krenula nekakva zatezanja pa se smirilo i onda me probudilo oko 3 i nema šanse zaspat. I uopće nisam mogla procjenit da li je beba ili bh, čini mi se ovo drugo.. I tjeralo me na wc užasno, u jednom trenu sam se prepala da se nije nešto konkretno pokrenulo 🙈

    Izgleda se tijela pripremaju za porod, a i za ne spavanje 🤣
    Ja na trenutak pomislim ne mogu vise neka krece sto prije, a onda kada zigne nesto kazem joj nije valjda neka priceka jos 🤣

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Ja se stalno dižem zbog mokrenja, ali uspijem zaspati. Doduše, idem spavati malo kasnije nego inače baš iz razloga da noću bolje spavam, ali ustajem također rano kad vidim da više ne ide pa onda radije odspavam nakon ručka. 
    Kod mene isto beba jako aktivna, po obliku trbuha bi rekla da se malo spustila, ali nisam sigurna. Prekjučer sam primijetila prve strije na stomaku iznad pupka, a ponadala sam se da će me zaobići… Strah me što će tek biti do poroda i nakon. 
    BH kontrakcije su mi prisutne, ali nemam neki osjećaj da će se nešto brzo pokrenuti. Sutra imam pregled pa ćemo vidjeti što kažu.

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • MiNi1324

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Karamela93

    Ja bila danas na pregledu u trudničkoj. Uzeli mi bris na bhsb i vaginalno pregledali. Cerviks prohodan 1 prst do unutarnjeg ušća tj. rekla je doktorica do glavice. Vidim da se očito sve polako priprema, jel ima netko iskustva s ovim iz prijašnjih trudnoca, kroz koliko vam je krenuo porod?

    Tako je i meni bilo u prvoj trudnoći. Isti nalaz, samo ja sam bila za prst otvorena od 33.tjedna. I rodila sam dan prije termina. Do tada sam bila samo prst otvorena do glavice, cerviksa nije bilo(prohodan). Tako da moze kod tebe ranije, a moze i kasnije. Da se ne brines zasto se nista desava ako budes sve blize terminu.

    ▪️PCOS, IR
    ▪️Imam curicu, 2023.❤️
    ▪️Termin 04.10.2024.💙

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Karamela93

    Ja bila danas na pregledu u trudničkoj. Uzeli mi bris na bhsb i vaginalno pregledali. Cerviks prohodan 1 prst do unutarnjeg ušća tj. rekla je doktorica do glavice. Vidim da se očito sve polako priprema, jel ima netko iskustva s ovim iz prijašnjih trudnoca, kroz koliko vam je krenuo porod?

    Nije  Ista stvar prošli trudnocu, nije se mrdnulo tjednima, tj u 41 tt na kraju inducirana . Ali sve to ovisi od trudnice do trudnice .

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    MiNi1324

    Karamela93

    Ja bila danas na pregledu u trudničkoj. Uzeli mi bris na bhsb i vaginalno pregledali. Cerviks prohodan 1 prst do unutarnjeg ušća tj. rekla je doktorica do glavice. Vidim da se očito sve polako priprema, jel ima netko iskustva s ovim iz prijašnjih trudnoca, kroz koliko vam je krenuo porod?
    Tako je i meni bilo u prvoj trudnoći. Isti nalaz, samo ja sam bila za prst otvorena od 33.tjedna. I rodila sam dan prije termina. Do tada sam bila samo prst otvorena do glavice, cerviksa nije bilo(prohodan). Tako da moze kod tebe ranije, a moze i kasnije. Da se ne brines zasto se nista desava ako budes sve blize terminu.

    Isto. Rodila 40+3 inducirani, i dalje otvorena taj jedan prst 😅

  • Premija

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    I ja sam u drugoj trudnoći bila u tim tjednima prohodna za prst, rodila sam s 38+2. S tim da sam nosila jako nisko kroz cijelu trudnoću.
    Također me muči nesanica, odlasci na wc. S tim da popodne uopće ne mogu odrijemati malo, legnem, ali ništa.
    Što se strija tiče za sad ih nisam dobila. U prvoj sam dobila dolje na trbuhu jedan znak ×, skoro da se ne vidi. U drugoj sam isto dobila × iznad pupka, isto malen. Tako da se sad nadam da ce me i ovaj put zaobići neko veće pucanje kože. Ali nažalost sve je moguće, pogotovo prema kraju.

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Ja jako lose spavam, te moram mokrit, te jaka zgaravica uzas.
    A popucala sam od bokova do pupka, donji dio stomaka. I bedra.
    Ocekivala sam to unatoc mazanju jer sam jako podlozna strijama. Trudim se nezamarati s tim, valjda je tako moralo biti.
    I jutros na svakih 15 min sam imala nekakve bolove u donjem dijelu stomaku nekih sat i pol vremena, sta je to bilo neznam. Probudila me bol kao grc.
    Idem popodne na pregled pa cu vidjeti.
    Cure koje su rodile gdje trudovi bole? Leda ili stomak? 

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Ja cak uglavnom mogu spavat. Ponekad kasnije zaspim ili se ranije probudim kad decko ide na posao, ali onda nadoknadim po danu. Ali i inace sam velika spavalica.
    Samo se ponekad i svakih sat vremena budim i onda boli mjehur i moram pisat ali nemam problema zaspat opet najcesce. I po danu me cesto boli mjehur. Mislim da se i trbuh malo spustio.
    .
    Strije nisam dobila, mazem se i s uljem i s kremom, nadam se da ni necu.
    A evo ja ssm do ponedjeljka jos od 20 tjedna pazila jer je cerviks bio nesto kao manji (ali iznad one granice) i sad kaze na pregledu da je i dalje cvrst i zatvoren. Nije mjerio ssmo pipao. Ja ipak ne bi htjela prenijet. Pijete li caj od maline, jeste li vjezbale na lopti, vi koje ste u terminu?
    .
    I jeste li vi dobile za brojit pokrete? Ja moram tri puta dnevno po jedan sat.

    It's a boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.