Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Evo, ja i danas s pregleda i ctg-a.
    Beba u srijedu oko 3000 g, danas 3370 g. Eto kakve su vam to procjene. Ugl, sve odgovara, sve je super. 
    Sljedeći pregled i ctg u petak. 😊

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Ja sam se udebljala oko 25kg u trudnoci. Ginekolog mi ni jednog momenta nije prigovorio. Nalazi dobri, krv odlicna, beba super napreduje. Sama sam ja kriva sebi, nije niko drugi, moj problem je sto cu ja ti trebati skinuti, ali dok god ne ugrozavamo bebu i dok se mi osjecamo dobro smatram da se trebaju suzdrzati bar takvih komentata

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Moram se malo pozaliti na zadnjih par dana koji su bas nekako teski.. Dal je samo do vrucina ili je to u kombinaciji sa tjednima..😪 Sta ce tek biti do kraja.. 😅Neki osjecaj tezine u trbuhu, prepone ubijaju.. Pregled u utorak pa se nadam da ce sve ostat okej. Kako se blizim sve vise 28tj tako me nekako nervoza i strah hvata da se ne ponovi kao proslu trudnocu pojava trudova pa na tokolizu i u bolnicu.. Pokusavam ostat optimisticna da nije ista trudnoca i da ne mora biti tako, malo se jadam zbog brige, nemojte zamjeriti🙈
    Malac je danas imao neke borilacke vjestine na mom mjehuru, kao da mu je mjehur boks vreca hahahOvo za kilazu mi je prestrasno da tako sta zena zeni moze komentirati a kamoli gin trudnoj zeni!! Moze ju biti sram sto nema osnove kulture!  Dok se ti osjecas dobro, dok je bebica dobro, ignoriraj takve debilne izjave makar bio rođo rođeni u pitanju!!Ostale cure drago mi je sto su vam bebice a i vi dobro i sto lijepo napredujemo sve zajedno ka cilju☺️ 
    Ja kad stignem pohvatam koliko uspijem..
    Htjela sam pitati jel ima koja iskustva sa kinderkraft autosjedalicama? Naime, pricala sam kako smo planirali uzeti momi tordi 360 kao sto imaju cure, ali je vise nema u prodaji, i sad konkretno gledam kinderkraft expedition 2, 360 okretna i isofix sa top tetherom.. Netko iskustva opcenito sa kk markom? 

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙
    Sljedeci pregled 3.10

  • ikica_90

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Lavendera

    Moram se malo pozaliti na zadnjih par dana koji su bas nekako teski.. Dal je samo do vrucina ili je to u kombinaciji sa tjednima..😪 Sta ce tek biti do kraja.. 😅Neki osjecaj tezine u trbuhu, prepone ubijaju.. Pregled u utorak pa se nadam da ce sve ostat okej. Kako se blizim sve vise 28tj tako me nekako nervoza i strah hvata da se ne ponovi kao proslu trudnocu pojava trudova pa na tokolizu i u bolnicu.. Pokusavam ostat optimisticna da nije ista trudnoca i da ne mora biti tako, malo se jadam zbog brige, nemojte zamjeriti🙈
    Malac je danas imao neke borilacke vjestine na mom mjehuru, kao da mu je mjehur boks vreca hahahOvo za kilazu mi je prestrasno da tako sta zena zeni moze komentirati a kamoli gin trudnoj zeni!! Moze ju biti sram sto nema osnove kulture! Dok se ti osjecas dobro, dok je bebica dobro, ignoriraj takve debilne izjave makar bio rođo rođeni u pitanju!!Ostale cure drago mi je sto su vam bebice a i vi dobro i sto lijepo napredujemo sve zajedno ka cilju☺️
    Ja kad stignem pohvatam koliko uspijem..
    Htjela sam pitati jel ima koja iskustva sa kinderkraft autosjedalicama? Naime, pricala sam kako smo planirali uzeti momi tordi 360 kao sto imaju cure, ali je vise nema u prodaji, i sad konkretno gledam kinderkraft expedition 2, 360 okretna i isofix sa top tetherom.. Netko iskustva opcenito sa kk markom?

    Probaj se opustiti i sve će biti dobro 😘 ne treba misliti o lošim stvarima, biti će sve ok I samo pozitiva 🥰 kaj se tiče kinderkraft marke, mi imamo njihova 3u1 kolica, prijenosni krevetić i tricikl i zadovoljni smo sa svime. Autosjedalicu smo se odlučili za Nunu Prym 360, zapravo nismo ni razmišljali o Kinderkraftovoj, ali vjerujem da je odlična jer dosta njihovih proizvoda za bebe i djecu je kvalitetno i mi smo stvarno zadovoljni 😘

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Avatar lennucia

    lennucia

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Hej suputnice, kako stojimo s komplikacijama za 7-i? Jesu vam krenile uplate s obzirom na ovaj produženi vikend? :)

    💃🏼33 PCOS
    🧔🏻 32 👍🏻
    💊Catafertyl, Siofor, Folacin
    😻 Waiting for baby girl 24/10/2024

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    lennucia

    Hej suputnice, kako stojimo s komplikacijama za 7-i? Jesu vam krenile uplate s obzirom na ovaj produženi vikend? :)

    Porodiljni u petak, komplikacije nadam se danas :) 

  • Avatar Mercuria

    Mercuria

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Bokić curke, eto i mene opet malo.
    Bila u srijedu 14.8. na "hitnom" ultrazvuku u bolnici, jer je moja ginekologica navodno zamijetila povećan volumen plodne vode na prošlom pregledu kod nje.
    Naravno, doktor u bolnici sve pregledao i sve je u savršenom redu, i plodna voda i bebač, koji je veeeeliki dečko. 
    Toliko velik da se malo doktor zabrinuo, pa me tražio da dovedem supruga u ordinaciju čisto da vidi kako izgleda. Kad ga je vidio, sve mu je bilo jasno i rekao je da je sve u savršenom redu
    Znači, na pregledu sam bila 25+2, a bebač 27 tjedana po ultrazvuku i 1010 g Također kao i vama, ubile me ove vrućine, jedva izdržala.. A bebolinac nemiran, boksa u trbuhu konstantno


    baby boy, mali zmajić 💙
    OTP 26.11.2024.

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    ikica_90

    Probaj se opustiti i sve će biti dobro 😘 ne treba misliti o lošim stvarima, biti će sve ok I samo pozitiva 🥰 kaj se tiče kinderkraft marke, mi imamo njihova 3u1 kolica, prijenosni krevetić i tricikl i zadovoljni smo sa svime. Autosjedalicu smo se odlučili za Nunu Prym 360, zapravo nismo ni razmišljali o Kinderkraftovoj, ali vjerujem da je odlična jer dosta njihovih proizvoda za bebe i djecu je kvalitetno i mi smo stvarno zadovoljni 😘

    Uh, pokusavam i sama sebe tjeram na pozitivu, nadam se da ce malo to popustiti nakon sutrasnjeg pregleda 🙈Mi imamo tricikl kk aston i super je, takoder onu enock wooden highchair za stariju i planiramo i za mladu uzeti isto. A as ne znam nikoga evo da ima as od njih, a zapela mi je za oko. Nuna prym je do 18kg? Ako sam dobro sad procackala? 
    Mislim da ce nekako i ostati onda izbor ova kk xpedition 2 i-size, jer kad zagrizem nesto ili kad mi zapne oko za nesto tesko se predomislim, nadam se da nece i ova nestat iz prodaje kroz mj dana🤣🤣

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙
    Sljedeci pregled 3.10

  • ikica_90

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Lavendera

    ikica_90

    Probaj se opustiti i sve će biti dobro 😘 ne treba misliti o lošim stvarima, biti će sve ok I samo pozitiva 🥰 kaj se tiče kinderkraft marke, mi imamo njihova 3u1 kolica, prijenosni krevetić i tricikl i zadovoljni smo sa svime. Autosjedalicu smo se odlučili za Nunu Prym 360, zapravo nismo ni razmišljali o Kinderkraftovoj, ali vjerujem da je odlična jer dosta njihovih proizvoda za bebe i djecu je kvalitetno i mi smo stvarno zadovoljni 😘
    Uh, pokusavam i sama sebe tjeram na pozitivu, nadam se da ce malo to popustiti nakon sutrasnjeg pregleda 🙈Mi imamo tricikl kk aston i super je, takoder onu enock wooden highchair za stariju i planiramo i za mladu uzeti isto. A as ne znam nikoga evo da ima as od njih, a zapela mi je za oko.Nuna prym je do 18kg? Ako sam dobro sad procackala?
    Mislim da ce nekako i ostati onda izbor ova kk xpedition 2 i-size, jer kad zagrizem nesto ili kad mi zapne oko za nesto tesko se predomislim, nadam se da nece i ova nestat iz prodaje kroz mj dana🤣🤣

    Je nuna je do 18kg, 4godine 😁 sad baš gledam ovu koju si navela od kk i baš mi se sviđa što je od rođenja do 12 godine a rotira se za 360 😁 mi ćemo morati za koju godinu uzeti isto neku novu za starijeg vjerojatno, a onda bi mlađeg stavili u nunu, tak da ovo mi je super da ima na tržištu rotacijskih koje za veće klince😁  meni je izbor as bio muka, jer nisam znala koju bi, kakvu i slično. Na kraju sam uzela hak i pogledala testove i izabrala par onih s dobrom ocjenom i onda odlučila za nunu jer mi je od svih koje sam vidjela nekako najviše se svidjela 😁 tak sam ti i ja kad mi nes dobro legne onda zapnem za to i gotovo nema dalje 🙈🤣

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Avatar Melodie

    Melodie

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Recite mi koja je shema s ogtt. Ja san svoj povratila danas i odbili me za dalje jer kao nema smisla. Nisu mi ni naplatili. Samo mi je sestra iz klinike naknadno javila (znamo se privatno) da mi je na taste bio 4.6 kao cisto da znan. I vecinom na netu pise do 28 tjedna da se radi ogtt. Neznam zasto je to? ja bih ga ponovno probala napravit sljedeci tjedan jer u mom gradu toga nema a danas sam morala nazad. Ali tada cu vec bi 29plus nesto. Jeli to onda kasno? Sljedeci pregled mi je 9.9. u novog ginekologa pa racunam dotad bi ga uspila ponovit ali neznam oce li mi se priznat ako to bude 31  tjedan i o cemu to ovisi.  

    🎼najljepsu ljubavnu pjesmu, najljepsu ljubavnu stvar🎼 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 / termin 8.11./ 🎀 little girl on the way🎀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.